Şimdi Ara

By by Hepniz...:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BeyLer iyi kotu gunlerimiz gecti Coq iyi arkadaslıkalr yasadım hepinize tekkur ediorum ( ozLLikle İtem verenlere )

arkadaslar liseye qectim artk bu pc denen icattan kurtulup ders calismam gerekio...

o yuzden vedalasalım dedim Herkes hakkını heLaL etsin cok nadirde olsa grebilirim beLki internete

Herkeze hayatında basarıLar...

ELVEDA

• bence de ii yapıon bırak mu yu calıs yoksa lise 1 de afallarsın nese BYE BYE
  • gelenek yıne bozulmadı
  • bye bye calıs calıs da adam ol

babam hep ole diyo
  • allaha emanet ettim seni :)
  • ya saolunda Acayip Huzunluyum ...

EskiLer kaLbimi ParcaLadi ...

Neyse by
  • BYE BYE BYE BYE 1 HAFTA SONRADA BEN BYE

• quote:

Orjinalden alıntı: KINGSTAR-TR

bye bye calıs calıs da adam ol

babam hep ole diyo

bende 1 hafta sonra Öss Time
  • Buda 2. Trend eskiden muyu bırakanlar MUONLİNE bölümüne konu açardı şimdi Lise başlyanlar haber vermek için MUONLİNE bölümüne konu açıyorlar bakalım daha neler gorecegiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faewox` -- 6 Eylül 2007; 19:33:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HoRRoR

Buda 2. Trend eskiden muyu bırakanlar MUONLİNE bölümüne konu açardı şimdi Lise başlyanlar haber vermek için MUONLİNE bölümüne konu açıyorlar bakalım daha neler gorecegiz

Orta okula geçenler bile oks için başlık açıp byee diyorlar neredeyse

Her okullar başlayışında böyle başlıklarla karşı karşıya kalıyoruz...

Hiç Tanımadığım kişiler mu online oynuna başlayıp ben bıraktım diyip gidiyorlar.

Harelde Böyle konular açmak değişik bir karizma Yaratiyor insan üstünde ,

• İyi yolculuklar arkadaş bu yolculuk başka yolculuklara benzemez. Eğerki mu yu bırakabilirsen ve derslerine çalışabilirsen başarılı olabilirsin. Ama bu mu yu bırakmazsan işin zor. Farklı bir önerim var. Derslere hiçbir zaman çok çalışmana gerek yoktur. Sadece ders vaktinde hocayı odun gibi dinle hiç başka birşey yapma sadece dinle, onun haricinde de yazılıdan 1 gün onceleri yazılı için çalış, ve birde mutlaka kopya çekmeyi bilmiyorsan öğren. Çünkü sınıfımızın yarısı kopya ile geçer. Dersin dışında ise lise hayatı çok güzeldir. Arkadaşlarınla iyi takıl ama kime ne kadar güvenmen gerektiğini iyi ayarla. Bu yolculukta çok şey öğrenebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thearthas

İyi yolculuklar arkadaş bu yolculuk başka yolculuklara benzemez. Eğerki mu yu bırakabilirsen ve derslerine çalışabilirsen başarılı olabilirsin. Ama bu mu yu bırakmazsan işin zor. Farklı bir önerim var. Derslere hiçbir zaman çok çalışmana gerek yoktur. Sadece ders vaktinde hocayı odun gibi dinle hiç başka birşey yapma sadece dinle, onun haricinde de yazılıdan 1 gün onceleri yazılı için çalış, ve birde mutlaka kopya çekmeyi bilmiyorsan öğren. Çünkü sınıfımızın yarısı kopya ile geçer. Dersin dışında ise lise hayatı çok güzeldir. Arkadaşlarınla iyi takıl ama kime ne kadar güvenmen gerektiğini iyi ayarla. Bu yolculukta çok şey öğrenebilirsin.

Sonuna kadar...
  • seLametlee
    inşallah bırakabilirsin..
  • !!!!ELVEDA DOSTUM!!!!
  • HAYATINDA BAŞIRALAR, ARTIK ÖBÜR SENEYE BEKLİYOZ:D
  • elveda arkadaşlar benimde 4.üncü çocuk yolda geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: OSIRIS

elveda arkadaşlar benimde 4.üncü çocuk yolda geliyor

kopardın yine murat abi

• quote:

Orjinalden alıntı: Anumis

gelenek yıne bozulmadı

• Bay Bay Kuzum
  • quote:

Orjinalden alıntı: OSIRIS

elveda arkadaşlar benimde 4.üncü çocuk yolda geliyor

koptum yıne

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.