Şimdi Ara

Buzdolabı Tavsiyesi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • onzy (3 mesaj) drrty (2 mesaj) bbroy (1 mesaj) crowman (1 mesaj) ayhann06 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dostlar annemin buzdolabı arızalar vermeye başlayarak bozuldu bozulacak 20 yıldır kullandığı buzdolabı yerine kaliteli ve iç hami geniş alınabilecek en iyi buzdolabını almak istiyorum kısmetse. 3 yıl kadar önce kendime electrolux enb 52810 buzdolabı almıştım çok şükür memnunum fakat annemin yeri dar ve buna göre tercih yapmam gerekiyor.

kısmetse alacağım dolabının boyutları 75x185 cm geçmemeli. ayrıca fiyat olarak da 3.000TL civarında bir bütçe ayırdım.Bu kapsamda yaptığım araştırmada,

Arçelikhttp://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi-5796-NH-Buzdolabi.html modeli hoşuma gitti gibi
    samsung ve LG düşünmüyorum bosch ve siemensde benim istediğim şartlarda bir model varmı tam inceleyemedim.

Sizlerin olumlu yada olumsuz önerilerinize ihtiyacım yardımcı olursanız memnun olurum

|
    |

• Binbaşı
    1300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    dostlar yardımcı olacak tavsiyede bulunacak yok mu???
    |
    |
  • Binbaşı
    1489 Mesaj
    Arkadaslar merhaba LG nin buzdolabını almayı düşünüyorum model LG GN-B559PQCZ A++ 453 Lt Beyaz NoFrost bu sizce nasıl bir ürün pek yorum bulamadım yardımcı olurmusunuz lütfen yada no frost özellikli sağlam bir dolab önerirmisiniz bütçem 2200 tl dir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1161 Mesaj
    Mrb bende yenı baslık acmak ısemedım gardrop tıpı buzdolabı dusunuyorum lg ? samsung? bosch ? sızce habgısı
    |
    |
  • Binbaşı
    1300 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    cevap verenler için teşekkurler annem arçelik 5796 modelini beğendi iç hacmi gerçekten geniş. bosch ve siemens de bir model vardı beğendik fakat buzdolaplarında orjinal alman malı üretim olmadığı için onu eledik. LG ve Samsung zaten düşünmüyorum. elde sadece arçelik 5796 modeli kaldı. kısmetse bu modeli alacağız ancak alma diyen yada bu modelde sıkıntı yaşayan var mı?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.