DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Büyükçekmece'deki ve Beylikdüzü'ndeki bu liseler hakkında biraz bilgi istiyorum.
7
Cevap
0
Favori
16.578
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Büyükçekmece'deki ve Beylikdüzü'ndeki bu liseler hakkında biraz bilgi istiyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1353 Mesaj
      09 Temmuz 2010 10:34:43 Konu Sahibi
      17507 Büyükçekmece Atatürk Anadolu Lisesi İngilizce 4 yıl Kız/Erkek Pansiyon Yok 150
      18094 Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi İngilizce 4 yıl Kız/Erkek Pansiyon Yok 210
      19218 Emlak Konut Mimar Sinan Anadolu Lisesi İngilizce 4 yıl Kız/Erkek Pansiyon Yok 180
      19110 Tepekent Anadolu Lisesi İngilizce 4 yıl Kız/Erkek Pansiyon Yok 150
      19215 Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesi İngilizce 4 yıl Kız/Erkek Pansiyon Yok 240
      21726 Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi İngilizce 4 yıl Kız/Erkek Pansiyon Yok 150
      18466 Büyükçekmece Sağlık Meslek Lisesi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi HEMŞİRELİK ALANI İngilizce 4 yıl Kız/Erkek Pansiyon Yok 48
      18601 Büyükçekmece Sağlık Meslek Lisesi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi SAĞLIK HİZMETLERİ SEKRETERLİĞİ ALANI-TIBBİ SEKRETERLİK DALI İngilizce 4 yıl Kız/Erkek Pansiyon Yok 24
      7752 Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi İngilizce 4 yıl Kız/Erkek Pansiyon(Kız/Erkek) 120

Arkadaşlar bir kuzenim 353 puan aldı. Kendisi kız öğrenci olduğu için biraz tedirginiz. Göndereceğimizin okulun da disiplinli olmasını istiyoruz. Yukarıdaki okullar hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi? Okulun çevresi, eğitim kalitesi, hocalar falan nasıl? Benim okuduğum okuldaki gibi pislik insanlar(Hergün kavga yapan kendilerini okulun ağası zanneden tipler) var mı?

|
      |

Bizim sürdüğümüz hayatın geri vitesi yok... Arkamızda kalanları dikiz aynamızdan izliyoruz...

JDM Spirit Turkey
    • Binbaşı
      1353 Mesaj
      09 Temmuz 2010 15:08:18 Konu Sahibi
      uP....
      |
      |

Bizim sürdüğümüz hayatın geri vitesi yok... Arkamızda kalanları dikiz aynamızdan izliyoruz...

JDM Spirit Turkey
    • Binbaşı
      1353 Mesaj
      10 Temmuz 2010 13:48:41 Konu Sahibi
      up...........
      |
      |

JDM Spirit Turkey
    • Yarbay
      3080 Mesaj
      10 Temmuz 2010 13:57:53
      Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi mezunuyum vede tavsiye ederim çok iyidir ama Atatürk lisesi çok kötüdür benden demesi
      |
      |

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      10 Temmuz 2010 14:01:00
      vali muammer'deyim. o puanla imkanı yok giremez. puanı iyi olsa da ben gelmesini istemezdim
      hüseyin yıldız oluyorsa oraya gitsin
      |
      |

• Binbaşı
      1556 Mesaj
      10 Temmuz 2010 14:01:17
      İçlerinde Hüseyin yıldız ve vali mammer güler iyidir ama puanları yüksekti benim bildiğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reclamation -- 10 Temmuz 2010; 14:02:17 >
      |
      |

Encumbered forever by desire and ambition
      There`s a hunger still unsatisfied
      Our weary eyes still stray to the horizon
      Though down this road we`ve been so many times
    • Binbaşı
      1353 Mesaj
      10 Temmuz 2010 15:52:41 Konu Sahibi
      yorumlar için saolun arkadaşlar. Bu anadoluya çevrilen düz liselerin puanını nasıl öğreneceğiz?
      |
      |

JDM Spirit Turkey
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      10 Temmuz 2010 16:31:06
      Hüseyin Yıldız baa disiplinli ve zorlayıcı bilgin olsun ve bence beylikdüzündeki en kalite AL
      |
      |
Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.