Şimdi Ara

BÜTÜN KIZLAR BÖYLE Mİ GERÇEKTEN ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen sınıftan bir kız aradaşla konuşuyoduk işte telefonundan bana konuştuğu erkeleri gösterdi işte , 5-6 erkekle konuşuyormuş bazılarını yedekte bekletiyorum diyor , zengin olan var bi tane diyor porschesi varmış ilk sırada o varmış işte , hatta diyor bizim arkadaşlar sevgilileri oldukları halde hala başka erkeklerle konuşuyorlarmış , bu ne rezilliktir arkadaşlar ya

• Hepsi değil, ama evet. Aynı durum sadece kadınlar için değil, erkekler için de geçerli. Olay kadın, erkekten ziyade karakter meselesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısın hocam. Bi keresinde de kız arkadaşım utanmadan bana eski sevgililerini anlatmıştı. Ama bu kızların niyeti belli. Elimi sallasam ellisi demek istiyorlar.

• Lisede gizem diye bir kız vardı benle birlikteyken abartmıyorum 13-14 erkekle konuşuyordu ve bunlardan 2-3 aktifti yani oksuyordu öpüyordu. Hatta bu 2-3 tanesiyle biz arkadastık ama bu kız bilmiyordu. Birbirimizle sözleşirdik bugun ben cok kotuyum ben eve cağırayım felan diye, kız da bizi kullandığını sanırdı. Geçenlerde gördüm kapanmış, twiter da dini şeyler paylaşıyor. Hasıl kelam evleneceğiniz kıza dikkat edin gençler . En azından bekaret arayın yoksa Vücudunda yapışkan birşeyle imza bırakmıs bir çok kişi olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuammerKaddafi -- 25 Şubat 2015; 21:33:21 >
  • En temizi dediğiniz kız bile rahat 4-5 tane erkekle (sadece telefondan) fingirdeşiyordur.Facebookuna twitterına falan bakmayın zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuckFou -- 25 Şubat 2015; 21:33:33 >
  • zaten lisede kızlar için sevgili yapma amacı para değil mi

• Hepsi böyle değil tabiki. Erkekler de yapıyor.
  • HEPSİ BÖYLE DEĞİL DİYEN YALAN SÖYLER, NET!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuammerKaddafi kullanıcısına yanıt
    Kapandı diye kurtulacağını sanıyor. Keşke karakterini de kapatsaymış. Ondan hayır gelmezmiş belli.
  • Kızların %70 i aynıdır. Kalan %30 da kezbandır. Şahsen kezbandansa %70 lik kısmı tercih ederim bilader.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuammerKaddafi

Lisede gizem diye bir kız vardı benle birlikteyken abartmıyorum 13-14 erkekle konuşuyordu ve bunlardan 2-3 aktifti yani oksuyordu öpüyordu. Hatta bu 2-3 tanesiyle biz arkadastık ama bu kız bilmiyordu. Birbirimizle sözleşirdik bugun ben cok kotuyum ben eve cağırayım felan diye, kız da bizi kullandığını sanırdı. Geçenlerde gördüm kapanmış, twiter da dini şeyler paylaşıyor. Hasıl kelam evleneceğiniz kıza dikkat edin gençler . En azından bekaret arayın yoksa Vücudunda yapışkan birşeyle imza bırakmıs bir çok kişi olabilir

Csb

• Hiç yakıştıramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemGozluSevket

quote:

Orijinalden alıntı: MuammerKaddafi

Lisede gizem diye bir kız vardı benle birlikteyken abartmıyorum 13-14 erkekle konuşuyordu ve bunlardan 2-3 aktifti yani oksuyordu öpüyordu. Hatta bu 2-3 tanesiyle biz arkadastık ama bu kız bilmiyordu. Birbirimizle sözleşirdik bugun ben cok kotuyum ben eve cağırayım felan diye, kız da bizi kullandığını sanırdı. Geçenlerde gördüm kapanmış, twiter da dini şeyler paylaşıyor. Hasıl kelam evleneceğiniz kıza dikkat edin gençler . En azından bekaret arayın yoksa Vücudunda yapışkan birşeyle imza bırakmıs bir çok kişi olabilir

Csb

Hocam ekstrem bir durum oldugunun farkındayım. Ama sonucta sana ister inan ister inanma demekten baska care yok. Ama bu hayatta ne motorlar var bir bilsen nişanlıyken başka erkekle yatan mı ararsın, evliyken komşuna veren mi belli ki sen daha birr motorla karşılaşmasının ki umarım da karşılaşmasın

• Hepsi böyle,özellikle bi yaştan sonra

• büyük çoğunluğu

• quote:

Orijinalden alıntı: denixex

geçen sınıftan bir kız aradaşla konuşuyoduk işte telefonundan bana konuştuğu erkeleri gösterdi işte , 5-6 erkekle konuşuyormuş bazılarını yedekte bekletiyorum diyor , zengin olan var bi tane diyor porschesi varmış ilk sırada o varmış işte , hatta diyor bizim arkadaşlar sevgilileri oldukları halde hala başka erkeklerle konuşuyorlarmış , bu ne rezilliktir arkadaşlar ya

ülkemizde ki gençlik dizilerinin hali bu. Parası olanı tavla olmadı açıl saçıl üzerine atla öp adam yakınlaştımı naza çek ağırdan sat ondan yüz bulamadın mı en yakın arkadaşını kafala arada bir iki tane de fakir bul onlarla da çıkar olmadan zaman geçir bastırılmış duygularını orada tatmin et ama bağlanma çünkü mühim olan paralı birini bulmak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.