Şimdi Ara

Bütün akıllı cihazlar tehlikede | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mesut Bey lütfen oyun dünyası hakkında yorum yapmayın ya da yapacaksanız bir şeyleri araştırıp öyle yapın. Her hafta eksiksiz Switch'i takıntı yapmış gibi, alakasız yorumlar yapıyor. Benim Switch dışında konsolum yok. Ps4 ve xbox one alacak param da var fakat gittim Switch aldım. Soruyorum dediğiniz için yazdım. Switch'in her hafta bir başarısı, bir rekoru çıkıyor ama ısrarla bunu görmezden gelmeye çalışmalar falan, bunlar hiç hoş değil. Bir markaya anti olmak da fanlığa girer. Konsol başarılı çünkü exc. Oyunları çok başarılı. Zelda botw ve super mario oddsey'i keşke oynasanız da farkı görseniz. İlk yılında iki tane yılın oyunu adayı çıkarmış, bunlardan biri de yılın oyunu ödülünü almış bir konsola hala oyunu yok, şöyle, böyle gibi yorumlar yapmak sizi orada yüceltmez benden söylemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TürkTelekom fiyat performans açısından çok iyi. 10 GB 1000 DK 1000 SMS 22 TL veriyorum gayet iyi.

• 2017’nin Parasını Hak eden Çevre Birimleri Üreticisi
    "SteelSeries" ın eklenmemesi garip olmuş.

• çevre birim üreticisi kısmına steelseries konulmamış olması garip olmuş. Halbuki en çok hakeden de o diye düşünüyorum. ayrıca türktelekoma 3 verdim 5 aldim diyenlerin hrnuz Turkcell kullanmadığını düşünüyorum bence bir deneyin oyle 23tlye paket alamazsin ama 43tlye telefonun internetin zevkini alırsın bedavalari kampanyalari da 5 aldığım kısım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfo9403 -- 7 Ocak 2018; 23:22:02 >
  • Anketin görüntülenmesinde sıkıntı var. "502 Bad Gateway dhlb/1101" hatası çıkıyor. Sadece bende mi böyle?

• Valla behzat ç den sonra ilk defa bir program için gününü bekliyorum. Erdinçle mesuttan sonra daha iyi olan tek program.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steelseries en iyi çevre birimi üreticisi bence, kategorilerde olmaması ilginç geldi. Mouse olsun klavye, kulaklık bir numara. Üstelik 2017 de hem kulaklık hem mouse hem de klavye alanında yenilikçi bir firmaydı.
  • Benim internetim 4 yıldır Doping İnternet.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.