Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.978
Cevap
51
Favori
71.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steel Series Rival 300 39$ :https://www.amazon.com/SteelSeries-Rival-Optical-Gaming-Mouse/dp/B0160USMW6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1466692416&sr=8-1&keywords=steelseries+rival+300

Black Friday dahi olsa bundan aşağıya bulabileceğinizi zannetmiyorum.

Burda ufak çaplı bir inceleme yaptım:http://forum.donanimhaber.com/m_99980530/mpage_1842/tm.htm

Saygılar.

• Legolas246 kullanıcısına yanıt
    Fiyat güzel. Eski Rival yani 300 olmayan versiyonu geçen yaz 29.99 dolar olmuştu. Belli olmaz indirim konusu. Geçen Black friday'de 80 dolarlık g502 40 dolara inmişti. Aynı şekilde 50 dolarlık g303 25 dolara inmişti. Amazon hala güzel indirimler yapıyor. İlerde daha ucuzlasa bile bu fiyatını hala hak ediyor. Hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Hocam sensör harika, kavrama ve ergonomi harika ötesi. Ama malzeme kalitesi iyi değil. Zaten amazon alışveriş rehberinde de bu konuya değindim.
    Malzeme kalitesine değinmişken ; Rival modelinde mat bir malzeme kullanıldığı için tıklanilan yerler kısa sürede parlaklasmaya başlıyor. Onun dışında malzemesi iyi sayılır. Rival in malzeme kalitesini beğenmediysen yeni nesil Logitech ve Razer modellerini hiç beğenmezsiniz.

• hocam ben daha önce logitech g100s kullanıyordum. daha sonra razer deathadder a geçtim elim küçük ve bu mouse u 6 ay kullandım ama cidden elime büyük geldi ve sattım. ama palm şeklinde tutuyorum mouse u ve şu an gene g100 e döndüğüm için hiç rahat edemiyorum acaba rival 100 alsam işimi görür mü palm tutarak ya da blody v3 mü alsam tam karar veremedim.
  • fen0men0 kullanıcısına yanıt
    bloody v3 ve Rival 100 arasında kaldıysan Rival 100 öneririm.

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Hocam Razer fena değil de Logitech'i zaten beğenmedim. Bundan önceki mouse'um G9x idi. Onun iyiydi diyebilirim malzeme kalitesi, kronik bi soyulma problemi vardı hepsi o. Ama şimdi yenilere baktım Vatanda inceledim hiç hoşuma gitmedi. Sonrasında zaten Steelseries'e yöneldim.

Hocam Deathadder 'ı veya yeni nesil Razer'ları elime bizzat almadım, ama onların da mı zayıf malzeme kalitesi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 23 Haziran 2016; 21:08:53 >
  • fen0men0 kullanıcısına yanıt
    Hocam Tr'den Rival 100'e o kadar para vereceğine Amazon'dan Rival 300 al şu an çok uygun fiyatı.
    Razer Deathadder'in malzeme kalitesi daha kötü rival'a göre. Kullandığım için biliyorum.

• Hocam selamlar,

CS GO oyuncusuyum. Bir süre iş için kullandığım mouseum Logitech M100 ile oynadım ama seviyeyi ilerlettikçe bununla devam edemeyeceğimi anladım. SS Rival 300 almayı düşünürken elime eskiden kalma bir A4 Tech X7 747H geçti. Elim epey büyük olduğundan mouse ergonomisini kolayca benimsedim. Şu an M100 ile oynayarak yanlış yaptığımı anladım.

Yalnız bazı konularda A4 Tech mouselarının FPS oyuncuları için yetersiz olduğu yazılmış. Gerçi yeni modelleri için yazmışlar ama kafama takıldı yine de. Sizce bu mouse bir CS GO oyuncusu için yeterli midir?
  • x7 fare cs go için yeterlidir. Yıllarca x7 ile fps oynamış kişiler var. Ama paranız varsa Rival 300 ile daha iyi performans alacağınız kesin. Bu arada sadece cs go oynuyorsanız mouse olarak Zowie Fk-2 modeline bakın.

hocam deathadder kullandım ben o elime zaten büyük geldiği için sattım. 300 de gayet büyük.
  • 150 liralık bütçem var.Klavye almak istiyorum.Zalman zm k500 modeli güzel ama enter tuşunun küçük olması ve num padinin olmaması benim için eksi.Ama bu bütçede daha fazla verim alamayacağım bi klavye yoksa zalman alabilirim.Aklımda bloody b120 ve logitech g105 var.Amazondan da getirttirebilirim sıkıntı olmaz.max 150 tl lik klavye önerinizi bekliyorum.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Fiyat güzel. Eski Rival yani 300 olmayan versiyonu geçen yaz 29.99 dolar olmuştu. Belli olmaz indirim konusu. Geçen Black friday'de 80 dolarlık g502 40 dolara inmişti. Aynı şekilde 50 dolarlık g303 25 dolara inmişti. Amazon hala güzel indirimler yapıyor. İlerde daha ucuzlasa bile bu fiyatını hala hak ediyor. Hayırlı olsun.

Hocam ben 20 dolara kaptım g303'ü umarım memnun kalırım mousepad olarakta qck mini aldım tereddüt ettim ama mousepad konusunda daha elime ulaşmadı ama kontrolleri yaptım sayılır. G710 blue'yu bekliyorum indirime girmesini umarım memnun kalırız saolun tavsiyeleriniz için.
  • o bütçeye zalman k500 öneririm. Daha uygun bir model olarak bloody b120 de tercih edebilirsiniz. b120'in tuş hissiyatı da güzel sayılır. Amazondan ise Razer Deathstalker ya da SteelSeries apex raw modellerine bit bakın derim.

• https://www.alibaba.com/product-detail/Genuine-Logitech-G300s-optical-Gaming-Mouse_60382901106.html?spm=a2700.7724857.0.0.xhRv3L

sizce almalı mıyım? bu tür sitelerden pek alışveriş yapmadım kaç güne gelir fiyatına göre uygun mudur ?
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    G300s alacaksınız Türkiye'den alın. Pek fiyat farkı olmuyor. Onun dışında yurtdışından alışveriş yapacaksanız amazon'dan şaşmayın

• Herkese merhabalar.
    Elimde A4TECH BLOODY V7MA var metal ayaklı. 10 gün önce kadar da Steelseries QCK+ aldım.
    İlk günler mouse çok güzel kayıyordu fakat şu an o pürüzsüz kayma hissi yok gibi. Sanki sürtünme artmış gibi o buzda kayar gibi verdiği hissiyat yok. Bu konuyu internette araştırdım redditte cevaplanmamış 1 konu bulabildim.
    Eski mouse padim ADDISON ile denedim aynı durum söz konusu. Hatta bu mouse padi acaba kirden mi diye emin olmak için şampuan ve yumuşak lif ile yıkadım kuruttum ana yine aynıydı.

Bu konu da fikri olan var mı acaba?

Sorun metal ayaklardan kaynaklanıyorsa şayet ki ben biraz şüpheliyim bu konuda, sanırım yeni bir mouse alacağım. Maksimum 200 TL'ye kadar önerebileceğiniz mouselar neler acaba?
    Genelde fps oynuyorum ve Steelseries rival 100, rival 300, logitech g402 modellerine baktım şu an için.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamdobra -- 25 Haziran 2016; 13:18:07 >

• adamdobra A kullanıcısına yanıt
    mousela alakalı bişey değil bende de steelseries var. mousepad kaygan ama pürüzsüz kayganlık diye birşey yok speed mousepad alman lazım onun için. bu control speed arası bir pad. bir de kablo sürtüyor olabilir mi kaydırırken onu da bir kontrol et ayaklarında sıkıntı yoktur.
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    50 parça alırsan tanesi 10 dolar bunun. aliexpress e bakmanız lazım orada tek tek satılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.