Şimdi Ara

Bütceye Göre Kask Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
5.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kask almaya karar verdim. Bütcem 100-130 TL arasında bunun üstüne çıkamıyorum malasef. Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz kasklar nelerdir. Kapalı kask tercihimdir. Benim gözüme bu çarptı ama ilgilinen arkadaşlar daha iyi bilirler.http://www.feyizoglu.com/FF351-Evil-Twin-Kapali-Kask_47033.html#2

• fiyatına göre gayet başarılı bir ürün. Bildiğim kadarıyla güvenlik sertifikalarına sahip bir ürün. Başarılı..

Güneş vizörüne de sahip güzel bir kask , güvenilir bir firma ..rahatlıkla online alışveriş yapabilirsiniz sadece kafa ölçünüzü iyi alın :

http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/NZI-HELIX-CURSUS-GUNES-VIZORLU-KAPALI-KASK-pmu943.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SACRED REICH -- 14 Eylül 2012; 11:26:10 >
  • ben de kask almayı düşünüyorum LS2 kaskları fiyat olarak gayet iyi diyorlar.
    kalite olarka nasıldır görmeden bilemem
  • Ls2 güzeldir başka kask bakma o fiyata
  • Arkadaşlar teşekkürler büyük ihtimalle LS2 alıcam. Peki model konusunda önerileriniz neler ?
  • benimki de ls2 memnunum. O paraya en iyisi o. Netten alma direk al 100tl pazarlıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

benimki de ls2 memnunum. O paraya en iyisi o. Netten alma direk al 100tl pazarlıkla.

Hocam Tokat'ta yaşıyorum burada çok fazla seçeneğim yok. Bu kaskı Tokat'ta bulabileceğimi hiç sanmıyorum. Bulsam bile eminim internetteki fiyat daha hesaplıdır burdakinden.
  • Dış kabuk rengi senin zevkine kalmış bişey Güvenlik modele göre değişiyor renge göre değil.

FF351 yazan tüm modellere bakabilirsin.

Feyizoglu.com u öneririm. Kaskı kafana olmasa bile kolayca değiştirirler. Sıkıntı yaratmazlar.

Kask bedeni için :

http://www.feyizoglu.com/content11/olcu-Tablosu

FF 351 için

http://www.feyizoglu.com/search/ff-351

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viper17 -- 15 Eylül 2012; 18:25:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tothecore

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

benimki de ls2 memnunum. O paraya en iyisi o. Netten alma direk al 100tl pazarlıkla.

Hocam Tokat'ta yaşıyorum burada çok fazla seçeneğim yok. Bu kaskı Tokat'ta bulabileceğimi hiç sanmıyorum. Bulsam bile eminim internetteki fiyat daha hesaplıdır burdakinden.

ls2 heryerde her motosiklet aksesuarcısında mevcut. Git bak en kötü fiyat bilgin olur. 100 liraya bulursun. nette 125 lira artı kargo da vardır..
  • LS2 ben kullanıyorum memnunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende motor almadan şimdiden kask araştırmasına girdim : ) benim şahsi fikrimi sorarsan bence biraz daha fiyatı yükselt kaliteli bir kask al sonuçta 2 teker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brujeria35

Bende motor almadan şimdiden kask araştırmasına girdim : ) benim şahsi fikrimi sorarsan bence biraz daha fiyatı yükselt kaliteli bir kask al sonuçta 2 teker.

ff 351 4 yıldızlı bir kask. O fiyata daha kaliteli yok. 250 tl ye nitro aikido var 5 yıldızlı.
  • quote:

Bende motor almadan şimdiden kask araştırmasına girdim : ) benim şahsi fikrimi sorarsan bence biraz daha fiyatı yükselt kaliteli bir kask al sonuçta 2 teker.

Öyle tabi ama şuan için bütceminde üstüne çıktım. İlerde elime para geçtikce daha iyisini alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

ff 351 4 yıldızlı bir kask. O fiyata daha kaliteli yok. 250 tl ye nitro aikido var 5 yıldızlı.

Genel olarak herkes LS2 yi öneriyor. Kesin kararımı verdim LS2'nin gösterdiğim modelini alıyorum.
  • Bende ls2 kullanıyorum fiyatına göre çok güzel. Hayırlı olsun güzel seçim
  • bende ls2 düşünüyorum genelde motoru kardeşim kullancak o yüzden tedirginim güvenliği konusunda ls2 iyimi bu konuda cidden?
  • Belirttiğin fiyatta İspanyol üretimi olan LS2 gayet iyidir .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.