Şimdi Ara

BÜTÇEME GÖRE 2. EL İNTEL İŞLEMCİ ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar bugün yine buralara işim düştü en son ekran kartı alırken de tercih için yardım istemiştim ve şuanki r7 250 o.c den gayet memnunum şimdi ise işlemci konusuna geldim.Bu herhalde benim 2-3 sene yapacağım son upgrade olur

şu anki işlemcim : core 2 duo e4500 (oc ile 2.8 e çıkardım sınırda şu anda)

almak istediğim işlemci : q8200 (overclock yapılınca çok iyi olduğunu duydum)

2. el alacağım en fazla 120tl verebilirim 2. el olduğundan dolayı . q8200 90 tl ye alınır mı sizce ? anakartım hazır uyuyorken almayı düşünüyorum intel olması şart.

2. el işlemci öneriniz varsa duymak isterim adanada oturuyorum bu arada. ayurtdışından alayacağım.

(not : düşündüğüm q8200 bulunduğum şehirde bir abi satıyor.)

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• FC4 rahat oynatıyormuş benchmark larda. şimdiki işlemcimden daha iyi performans versin yeter arkadaşlar.
    bu arada önerileriniz 4 çekirdek olursa iyi olur arkadaşlar ve mümkünse core 2 duo serisinden olmasın bıktım artık

teşekkürler.
  • q8400 leri 100 tl den satanlar gördüm fiyat fena değil ama almışken stok hızı yüksek q8400 q9400 almaya bak bulamazsan alabilirsin ekran kartınla çok sıkıntı yapmaz ama oc ister 2.8 ghz civarı bence.

Yada 775 pinlere xeon 5450 idi adı sanırsam onlardan takanlar var onu bir araştır oda olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 9 Temmuz 2015; 14:49:24 >
  • onlara 771 to 775 mod yapmak gerekiyor +15 tl ve düzgün mod yapabilen yok benim aldığım hemen hemen her bileşene oc yapmak gibi bir takıntım var

yapabildiğim sınırları zorlarım oc den korkmam yani. dediğin gibi q8400 ve 9400 e de bakarım usta teşekkür ederim

önerilere açığım

düzenleme : şehir içinden alacağım kargo ile almak istemiyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gururlu Zebani -- 9 Temmuz 2015; 14:57:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belalı Baba

onlara 771 to 775 mod yapmak gerekiyor +15 tl ve düzgün mod yapabilen yok benim aldığım hemen hemen her bileşene oc yapmak gibi bir takıntım var

yapabildiğim sınırları zorlarım oc den korkmam yani. dediğin gibi q8400 ve 9400 e de bakarım usta teşekkür ederim

önerilere açığım

düzenleme : şehir içinden alacağım kargo ile almak istemiyorum arkadaşlar.

Aliexpresste moda gerek kalmayan xeonlar var onlar kesmis lehimlemis takiyorsun calisiyor direkt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• onları da biliyorum ama önceki alışverişimde aldığım şey kargoda kayboldu gelmedi ailem istemiyor yurtdışını.
  • 1 yıl sonra gelen düzenleme:
    G3258 almıştım arkadaşlar oynamadığım oyun kalmadı herkese teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.