Şimdi Ara

bütçe dostu kasa SİPARİŞLERİNİZ alınır. HAZIR varsa listelenir. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
12
Favori
49.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    elbette bu konuda size yardımcı olabilirim. ayrıntılar öm de.
  • Eski kasamı satıp yenisini almak istiyorum.Yardımcı oluyor musunuz al-sat kısmında
  • ozanisildar kullanıcısına yanıt
    Whatsapp üzerinden devam edelim.
  • Kendisinin yaşına hürmeten fazla bir şey demek istemiyorum ancak 2 gün üzerinde konuştuğumuz malzemeleri anlaştığımız gecenin sabahında başkasına satan veya daha iyi bir teklif alıp satmış gibi yapan, özel mesajıma cevap vermeyip WhatsApp'ta yazdığımda da 'geç kaldınız' diyen bir garip satıcı.

Bu benim ilk muhatap oluşumda yaşadığım şey oldu. Allah bilir başka ne gibi durumlar yaşanıyor. Tavsiye etmem, uzak durunuz.
  • Ben farklı zamanlarda iki defa kendisinden bilgisayar aldım. tek tek tüm parçaların testlerini yapıp whatsapp'dan gönderdi. paketleme çok iyiydi. bilgisayar da almasam bu iki alımım sonrası bir çok kez bir şeyler danışmak için aradım, sabırla cevap verdi. bunları yazmamın amacı yukarıdaki mesaj. Vicdanım rahat etmezdi bunları yazmasam. yukarıdaki doğru olabilir, münferit bir olaydır doğru ise. ona bir sözüm yok ancak ben günümüz Türkiye'sinde güvenilirlik ve üslup açısından ortalamanın çok çok üzerinde olduğunu düşünüyorum Ramazan abinin. Ben tavsiye ederim, yakın durunuz :))
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    DH de sürekli olamıyorum ama en çok zamanımı buraya harcıyorum.
    Danışmak istedikleriniz zman buldukça illa cevaplarım.
    bana whatsapp üzerinden ulaşırsanız memnun olacağım.
    0507 0207 807
  • onur911 kullanıcısına yanıt
    güzel yorumlarınız için teşekkürler. layıkıyla çalışmaya çabalıyoruz işte :)
  • i7 2600 anakart ve ram fiyatı alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensei Splinter kullanıcısına yanıt
    Şu ara 1155 elimde ürün yok. 6.7 nesil ağırlıklı stok var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim isteğimize göre değil de sizin elinizde bütçe dostu hazır kombinasyonlar var mı? Fiyat ve özellik açısından çeşitli olan modeller anlamında seçenekler varsa belirtebilirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puredistance P kullanıcısına yanıt
    siz istediğiniz herşeyi yaparız o anlamda sorun yok. o arkadaş sadece anakart ve cpu almak istediği için yardımcı olamadım. elimde o an o set yoktu.
    kabaca, elimde hazır olanlar genelde fiyat pereformans ve üst seğment ürünlerdir. diğer seğmentteki ürünler olmaz yada bulamam anlamını taşımamakta.
    öm ile ulaşacağım.
  • 3000 tl lik bir sistem önerebilir misin? pmden
  • cevaplandı.
  • Selam hocam elimde zotac 980 ti amp extreme kart var satamadığım için buna yeni bir kasa toplamak istiyorum ucuz yollu, ssd önemli değil en ucuz yollusu

• selamlar bana SADECE ASUS marka 775 pin anakart lazım üzerinde işlemci ile birlikte de olur var mı elinizde tamir görmemiş tüm fonksiyonları çalışan ASUS anakart?
  • kemanci75 K kullanıcısına yanıt
    merhabalar 775 soket ürün almıyorum/satmıyorum.
  • Hayırlı satışlar abiciğim👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinizde i5 6.ya da 7.nesil işlemci var mı acaba

• erengiray1 E kullanıcısına yanıt
    öm ile cevaplandı.
  • Öm gönderildi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.