Şimdi Ara

Bütçe +80M Euro Olsa Bile Benim Gibi Harcamayan Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hep sattığım kadar alıyorum. En fazla gelir/gideri -10 yapıyorum. Fenerbahçe ile 4. senedeyim, €80M bütçe var adam gibi kullanmadım. Bedelsiz gençlere, kiradaki genç yıldızlarla ilgileniyorum hep. Düzgün teklif gelirse gelişimi durmuş oyuncuya satıyorum.

Şampiyonlar Ligi'nde hiç yenilmeden yarı finale kadar geldim. Yine yenilmeden elendim ama deplasman golüyle.

Yani para harcamıyorum diye takım leş değil. Sattığım kadar alıyorum.

• Usta o bende de var ya 700m€+ juventus(koyu fenerli ve JuVeliyim) fenerden juveye teklif geldi geçtim abi o kadar butçe var ama harcarken kılı kırk yariyom pintinin onde gideniyim genç ve altyapıda altyapı illa takintiyi birakamadim bir de astronomik teklif olursa en iyi oyuncumda olsa satıyorum yerine genç adam aliyom 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hekim Bey

Usta o bende de var ya 700m€+ juventus(koyu fenerli ve JuVeliyim) fenerden juveye teklif geldi geçtim abi o kadar butçe var ama harcarken kılı kırk yariyom pintinin onde gideniyim genç ve altyapıda altyapı illa takintiyi birakamadim bir de astronomik teklif olursa en iyi oyuncumda olsa satıyorum yerine genç adam aliyom 🤔
    Adam gibi altyapı hocası aldım, yeniledim, geliştirdim 3 senedir adam çıkmadı. 4. sezonda wonderkid çıkar artık inşallah. Yoksa ben de dediğin gibi hocam altyapıdan oyuncu oynatıyordum eski serilerde. Onda da çok nadir çıkıyordu gerçi.

Bir de takımın ilk 11’ini full yabancı istememe olayım var. Bundan dolayı en kaliteli Türkleri toplamaya çalışıyorum.

Sözleşme de bile sonuna kadar pazarlık yapıyorum o kadar bütçeye rağmen. 0 prim veriyorum takıma. Primi direk pazarlıktan çıkarıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 22 Temmuz 2018; 15:45:2 >

• Hele kontrat meselesi 1k nin lafını 100k lik maaş farkına bile takarım örn. Fm18 oynuyorsan Dolberg var forvet 2025 yilindayim şl gol kralı oldu avrupanin en iyi oyuncu ödülünü aldi şl kupasini aldık juveyle maaşı 11m idi vay efendim 20m istiyormuş pazarlık ile 18 e indi dedim yok para dedim yallah o zaman Bayern 168m verdi gönderdim en iyi 3 santrafor dan biriydi bizde böyle her şey para değil 😂😂😂😂

• Yav bende de öyle bonsevise verdiğim para ile sattığım hep aynı değerlerde olması lazım kendimi rahat hissedemiyorum
  • bu da benim tam ters versiyonum mbappe'ye 24 yaşındayken 238 milyon euro vermiştim hatta floransalı bir ufaklıktan fm 18 de oyun başında 170 milyon euro istiyorlar, hile açıp almıştım onu bu arada mbappe'yi hilesiz almıştım, o sezon toplam 102 milyon euro satış yaptım, ama ffp'den de cezayı yemiştim. tabi şl'yi kazandırdı kerata
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hekim Bey

Hele kontrat meselesi 1k nin lafını 100k lik maaş farkına bile takarım örn. Fm18 oynuyorsan Dolberg var forvet 2025 yilindayim şl gol kralı oldu avrupanin en iyi oyuncu ödülünü aldi şl kupasini aldık juveyle maaşı 11m idi vay efendim 20m istiyormuş pazarlık ile 18 e indi dedim yok para dedim yallah o zaman Bayern 168m verdi gönderdim en iyi 3 santrafor dan biriydi bizde böyle her şey para değil 😂😂😂😂
    Ben 2 için uğraşırken 2.1'e imza atmayan adam ile anlaşmadığımı bilirim.
  • Bende öyleyim ayrıca o paraları altyapı tesislerini geliştirmek ve antrenman tesislerini geliştirmek için kullanmaya bayılıyorum

• Ben de böyle sayılırım, newcastle kariyerimde takımın iskeletini oluşturmak için çok paralar verdiğim oldu, 3-4 kere 100 milyon verdim ama iskelet oluştuktan sonra o kadar harcamadım ve harcamıyorum. Şu anda 80 milyon transfer bütçem var transfer yapacak bölge yok, bi oos almam lazım.

Bi de pazarlık hastalığım var, 100 milyon bütçem olsa bile 89den 50ye düşürdüğüm çok oyuncu var

• Ben harcamak istiyorum harcıyamıyorum nedeni ise porto , benfica alt yapısın dan 18 - 17 yaşında gençleri istiyorum profil de yazıyor 500 bin avro , porto , benfica benden istiyor 120 milyon avro :)
  • Premier league de o şoku yemiştim. Hayvani bütçeler var. Dedim bu küme düşenler nasıl düşüyor para bol nasılsa. O gün her şeyin para olmadığını anladım.

• Ben önceki kariyerimde senin gibiydim. 300k ya 500k ya 1m ye 2 m ye alıyordum. 17 18 yaşları oluyordu. Ya kiralık veriyordum yada as takımda rotasyonda kullanıyordum. Son 2 sezonda da başakşehir ı kardeş kulüp yaptım ona gönderiyordum.

17 18 yaşında gelip 23 24 yaşındayken 30 40 50 60m artık gelişimine göre satıyordum. 350k ya richard vardı brezilyalı 17 yaşında aldım. 58m ye 23 yaşında monacoya sattım.

Böyle böyle kulübü zengin ettim. Zibil misali paraları oldu. Ama bir stat yaptirmadilar. Ben de resti cektim. Ya yaparsınız ya da giderim diye. Güle güle o zaman dediler

Şimdi ise yeni kariyere başladım. 2.4m transfer bütçesi vardı şimdi 0

Son kuruşuna kadar harcarım valla affetmem bundan sonra.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.