Şimdi Ara

Burun yağlanması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
25.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim burnumun üstü çok yağlanıyor yıkıyorum 10-15 dk sonra tekrar oluyor bunun bi çözümü yokmudur??

• Bünye atar, merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanbenzer

Bünye atar, merak etme

çok yardımcı oldun sağol..

arkadaşım gece yatmadan önce burun civarına pudra sürde yat sabaha kadar cildini kurutur, yağlanma azalır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rafiik

quote:

Bünye atar, merak etme

arkadaşım gece yatmadan önce burun civarına pudra sürde yat sabaha kadar cildini kurutur, yağlanma azalır..

Bi ara denedim pudra olayınıda hiç etki yapmadı..Yarın doktora gitmeyi düşünüyorum inş bi çözümü vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRR0W

quote:

quote:

Bünye atar, merak etme

Bi ara denedim pudra olayınıda hiç etki yapmadı..Yarın doktora gitmeyi düşünüyorum inş bi çözümü vardır

valla doktorluk bi mesele olduğunu düşünmüyorum sonuçta yağlanıyor sil selpakla gitsin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bünye atar, merak etme

valla doktorluk bi mesele olduğunu düşünmüyorum sonuçta yağlanıyor sil selpakla gitsin

Arkadaşım yüzüm çok hassas en ufak dokunusda kızarıo selpakla silsem kıpkırmızı oluo burnum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bünye atar, merak etme

Arkadaşım yüzüm çok hassas en ufak dokunusda kızarıo selpakla silsem kıpkırmızı oluo burnum

hmm enteresan, bi doktora görün o zaman ne diyim geçmiş olsun
  • yaşın kaç?

eğer yaşın 12-15 arasında ise benimde o yaşlarda olmuştu..

birde 2 günde bir banyo yapmanı tavsiye ederim...
  • ap
  • bende de oluyor yağlanma aşırı bi şekilde ama pek bir sorun yapmadım şu güne kadar
  • yağlanma sorunu asla geçmez genelde ırsi olarak biliniyor..o sorunla barışık yaşamakdan başka çaremiz yok.. sülalenizi araştırın..mesela ben genetiksel olarak anneme çekmişim ve dayımdada bu sorun var.. 4-5 saatte bir kükürtlü sabun ile yıkıyorum..kendimi iyi hissetmeme yardımcı oluyor..tavsiye ediyorum sizede.. unutmayınız ki rabbimiz sevdiği kullarını zor imtihanlara tabi tutar. başına gelmeyen bilemez bu sorunu.sizi anlıyorum.Allaha emanet olun
  • Bende de o sorun var, her aynanın karşısına geçtiğimde ya yıkıyorum yada siliyorum
  • gözlüklüysen olur
    bendede oluyor gözlüğü çıkarıyorum bitiyo
  • insanlara sıkıntılarını yazıo dalgaya almayın..gözlüklüysen olur diosun e ben değilim oluo ne yapcaz şimdi.. yorumlarda açık kapı bırakın ki insanlar yanlış yönlenmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyunmaynağı

bende de oluyor yağlanma aşırı bi şekilde ama pek bir sorun yapmadım şu güne kadar

Evet aşırı olduğu belli avatarından
  • senin hiç değilse sadece burnunda varmış benim suratım full yağlanıyor . + oalrakda siyah noktalar burnumun sag tarafinda 3 tane 3 gen sekli olusturcak noktacik suratımdada baya var
  • Nivea For Man yağlanmayı önleyici tonik kullan.
  • ölü taklidi yap geçer.
  • Nivea For Men
  • dove öneriyorlardı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.