Şimdi Ara

Burslar hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özel üniversite kazandım yüzde elli burslu diş hekimliği. Burs almak istiyorum. Bana burs cıkar mı?

Çıkarsa nasıl nereye ve ne zaman başvurmalıyım? Simdiden sağolun

• Devletlerden sıra gelir mi bilmiyorum sana
  • kinginthenorth kullanıcısına yanıt
    yüzde 50 kazandım diyorsun, kalan yüzde elliyi ödeyecek paran vardır ne bursu? Fakirin 300 400 liralık bursuna mı göz diktin, sizin gibiler hep sömürür zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frederchopen -- 25 Temmuz 2014; 11:56:18 >
  • frederchopen F kullanıcısına yanıt
    Adamcagız varını yogunu harcıyo okuyayum diye zaten. Bari harclığımızı kendimiz cıkaralım diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frederchopen

yüzde 50 kazandım diyorsun, kalan yüzde elliyi ödeyecek paran vardır ne bursu? Fakirin 300 400 liralık bursuna mı göz diktin, sizin gibiler hep sömürür zaten

aynen öyle.onu %50 burslu yazarken düşünecektin
  • tıpçıeleman kullanıcısına yanıt
    Ne yapalım tam burslu devlet gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: kinginthenorth

Adamcagız varını yogunu harcıyo okuyayum diye zaten. Bari harclığımızı kendimiz cıkaralım diyorum

harçlığımı kendim çıkarayım diyorsan gider biyerde çalışırsın. havadan para almakmı harçlığını çıkarmak oluyor birde pişkin pişkin ne yapalım tam burslu gelmedi demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frederchopen -- 25 Temmuz 2014; 22:24:51 >
  • Hocam kredi çıkar geri ödemeli. Normal burs oldukça zor ama yine kimseye bakmayın başvurun ne kaybedersiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın üstüne gitmeyin sadece soru sormuş.
  • Özel üniversiteye zaten çıkmıyor siye biliyorum.Burs ve kredi.Kredi konusunda tam emin değilim ama burs çıkmıyor.

• frederchopen F kullanıcısına yanıt
    Ulan inşaAllah bana burs çıkar da sena çıkmaz 5kuruş alamazsın. Ne halden anlamayan adamsınız lan

• Bilip bilmeden çocuğu üstüne gitmeyin. Özel üniversitede okuyanları da zengin sanmaktan vazgeçin artık.

• Çıkma ihtimali zor . Hemi söyleyen arkadaşlar haklı kardeş hiç zoruna gitmesin madem ödeyemiyeceksin niye %50 bursluya gidiyosun biz de biliyoruz % 50 özyeğin hukuk yazmayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat0001

Çıkma ihtimali zor . Hemi söyleyen arkadaşlar haklı kardeş hiç zoruna gitmesin madem ödeyemiyeceksin niye %50 bursluya gidiyosun biz de biliyoruz % 50 özyeğin hukuk yazmayı.

Sehir dışında devlet tutuyordu yine yurt oarası yemek içmek git gel parası ozelde ilk tercih bursuyla aynı paraya geliyo nerdeyse. Ayrıca özyegin hukuk 30k ile almıs ben 16 k ile girdim. Sen konuşma konuşacak kişi tıpçıkar vsvs

Yani bursu senden dha cok hakkediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokenim

Bilip bilmeden çocuğu üstüne gitmeyin. Özel üniversitede okuyanları da zengin sanmaktan vazgeçin artık.

Sagolasın hocam hanemin için durumu bilip bilmeden konuşuyorlar ya buna üzülüyorum ben de

• murat0001 M kullanıcısına yanıt
    Ulan sizene belki ferrariye biniyorum belki sarayda oturuyorum paramla okuyorum sizin gibi bencillere para kalmasın diye burs talep ediyorum size ne ulan beni bağlar bu

• quote:

Ulan sizene belki ferrariye biniyorum belki sarayda oturuyorum paramla okuyorum sizin gibi bencillere para kalmasın diye burs talep ediyorum size ne ulan beni bağlar bu

İnsanı böyle çileden çıkarıyorlar

• quote:

Allah'a şükür devletin vereceği 300 - 400 lira da değilim kardeş . Ama sen alacaksan al o 300 lirayı biriktirip kendine beyin nakli yaptırırsın. Orda babası asgari ücretle geçinip burs bekliyen adam varken zaten senin gibilere vermezler hiç merak etme
    KYK bursu sıralamada başarılı olanlara verilmez. Ona özel vakıflar, dernekler var. KYK ihtiyacı olana eğitime katkı olsun diye burs verir. Eğer gerçekten ihtiyacın varsa çıkar inşallah ama göründüğü kadarıyla (özel durumunu bilemeyiz) burs'a çok ihtiyacın yok. Ama kredi çıkar galiba

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.