Şimdi Ara

Bursa'da Güvenle akaryakıt alabiliceğiniz istasyonlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
4
Favori
4.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çevre yolu, Yalova çıkışı.valeo fabrikası önündeki shell iyidir. hizmette güzeldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKAN32BURSA

çevre yolu, Yalova çıkışı.valeo fabrikası önündeki shell iyidir. hizmette güzeldir

Bende genelde ordan alıyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: enrique.xs

Saygılar bende kullandığım istasyonları ekleyeyim

Nilüfer Shell ( carrefour karşısı izmir e gidiş istikametinde) ekseriyetle yakıtımı bu istasyondan alırım hiç sorun yaşamadım çalışanların ilgi alakaları çok iyi. Yıkama olayıda iyi aracımı yıkattıktan sonra saatlerce itina ile temizler kurular lastiklerimi cilalarım bu istasyonda temizlenmekte olan bir Siyah ASX görürseniz bilin ki benimdir. )

Orhaneli yolu Shell pikniğe misiye giderken ayrıca Keles teki köyümüze giderken depomu bu istasyondan doldururum gayet memnunum sanırım çay ikramları da var marketin kapsında semaver görmüştüm bir kez.

Jimer hastanesi yanındaki BP, arada buraya da uğrarım çalışanları gayet güler yüzlü.

Cumhuriyet Caddesi girişindeki Muammer Sencer Karakolu üstündeki BP yakıtından çok memnunum.

Nilüfer Full arada estiğinde burdan yakıt alırım dizel bir aracım olsa belki almazdım ama benzin olunca sorun etmeden alıyorum yıkama kısmıda var beğeniyorum, ayrıca masaj koltuğu ve ücretsiz internet hizmeti var.

Uluyol BP çalışanları çok güler yüzlü yakıtından memnunum.

Karamustafa BP. Kredi kartıyla ödeme yaptığım için genellikle kasadaki görevlilerle çok yüz yüze oluyorum burdaki çoçuk baya iyi.

Mudanya ya giderken Çağrışandaki Shell den alıyorum bazen orasıda iyidir.

zaten yakıtı alırken shell ve bp den aldığım için bundan başka istasyonları kullanmıyorum, ama deneyimlerim olursa eklerim. Konu takibimde.

Saygılar......

dağlı hemşerim hangi köydensin

• Ben firma adını yazıyorum..Bursa da arayıp bulun....AMCAOĞLU PETROL.....MUHTEREM AMCAOĞLU...Bu kişi Sivas ın en büyük inşaat müteahhitlerinden birisi idi...Yaptığı apartmanlar parmakla gösterilridi.Demir , beton,tam ölçüsünde, kalite, seviye hep en iyisini yapardı...Gidip Bursa ya yerleşti..Bu kişiyi yakından tanıyorum. Paraya , pula, yalana , dolana ihtiyacı yok..Temiz mazbut bir insan..Asla fırıldak olmaz..İmanı, inancı yerinde bir aile..Yazması benden, arayıp bulması ve denemesi sizden...Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: atla

Yakıtından uzak durulması gereken yerler (lpg için) davutdede metro istasyonunun karşısındaki bp ve izmir yolundaki bupet(shell)

Benim memnun kaldıklarım
    Orhaneli yolundaki opet
    aynı yoldaki total

ben nilufer de çamlica mah. de oturuyorum.hemen her zaman orhaneli yolu opet istasyonundan yakit aliyorum.aracim lpg li.bir iki defa orhaneli yolu uzerinde ki shell den aldim.arac daha az kilometre yapti.bir defa da bupet ten aldim araba rolanti de silkelemeye basladi.bir daha almadim.bir de dikkatimi ceken sey jimer hastane sini gecince bp var.burada lpg her zaman 10-15 krs.civari pahali.acaba kalite olarak ta fark var mi ? bu fiyata deger mi ?.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

Orijinalden alıntı: frreestyle

Malumunuz küçük sanayi-üniversite arası bir kısımda yol çalışması var o sebeple her zaman yakıtımı aldığım gıda top. sitesinin ordaki shell yerine maalesef neskarın az ilerisindeki petrol ofisine girmiş bulundum.

Neyse işte 30 tl lik yakıt aldım.Orda yazıyor 50 tl lik alana yıkama bedava diye pompacıya sordum biz yıkatamazmıyız diye o da içerden 2 tl ye fiş al dedi,gittim içeri kasadaki adam yok öyle yıkama sizden önce biri daha geldi kim söyledi size bunu derken herhalde benzinliğin sahibi olacak kişi de bak orda kocaman yazmışız 50 tlye bedava diye söylenmeye başladı.

Tamam yıkatmıyorum lanet olsun dedim çıkıcam o sahibi olan kişi ille pompacıyı göster hangisi dedi diye tutturdu dedim adamın ekmeğiyle oynamayalım söylemedim arabaya doğru ilerliyorum peşimden geldi bi tane pompacıyı gösterdi bu mu diye değil dedim adam daha kimin söylediğini bilmiyosun diye laf soktu deli oldum.

Ordan gördüm hemen bana söyleyeni çağırdı patron sen böyle böyle demişin dedi pompacıda gözümün içine baka baka demedim ben öyle bişey diye yalan söyledi sahibi de bak dememiş öyle bişey yıkama yaptıracaksan 5 lira diye artislik yaptı lan zaten dandik makinede yıkıyosunuz böyle benzinlik böyle ticaret olmaz efendi gibi kusura bakmayın arkadaş yanlış söylemiş falan dese anlayışla karşılarım ama bu yaptıkları kabul edilemez kısaca neskarın 500 mt ilerisindeki petrol ofisini asla ve asla tavsiye etmiyorum.

Dostum dedigin po'nun hemen yaninsa shell var deme ben orada. 5-6 defa lpg aldim 20 tlti gecmez aldiklarim en az 3 defa yikatim sadece yikamaciya 1 tl verdim o kadar su kadarlik benzin aldm falan demiyojm direk yakit alip yikamaya geciyorum.
    Zaten her seferinde 50 tltlik yakit almaya para yetmez 20 10 15 is goruyor

Yok yok orası değil senin dediğin yeri biliyorum shell, po yanyana ama o gün yol çalışması vardı o yüzden oraya gidemedim ilerdekine gitmiş bulundum neyse tecrübe oldu bu da bize

• quote:

Orijinalden alıntı: frreestyle

Yok yok orası değil senin dediğin yeri biliyorum shell, po yanyana ama o gün yol çalışması vardı o yüzden oraya gidemedim ilerdekine gitmiş bulundum neyse tecrübe oldu bu da bize

Hocam kucuk sanayiden cıkışta shell ve sonra PO var

ondan sonraki PO ise göçmen konutları karsısındaki salak bir yer. Ben oradan almam da aldırmam da

Bildiğin yerden alacan arkadaş.
  • Selam. Bursa'ya özel bir konu açmanız güzel olmuş.
    Genelde İzmir yolu küçük sanayi'nin oradaki (şehir merkezi yönündeki) BP ve Orhaneli yolundaki OPET'ten benzin alıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. Yıldırımdaki Barla Petrol (OPET)'ün de sıkıntılı olmadığını düşünüyorum ama oradan hiç benzin almadım.
    Saygılar...
  • Bursa bulusmasi olursa haziran sonunda beni de yazin.ayrica yakiti mudanya opetten aliyorum sikinti yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mudanyali137

Bursa bulusmasi olursa haziran sonunda beni de yazin.ayrica yakiti mudanya opetten aliyorum sikinti yok

Yazları bende mudanyada oluyorum mudanya opetten almamaya özen gösteriyorum pompacılara uyuz oldum. Bi gün 50 tl lik yakıt alıyorum benden habersiz gitmiş eco force midir nedir o yakıttan koyuyor. Dedim diğerinden istemiştim ben bundan değil. Abi diğerinden kalmadı herkeze bundan dolduruyoruz sıkıntı olmaz buda euro dizel dedi. Euro dizel olabilir ama o yakıtta ki kükürt oranı fazla zamanla aracıma zarar verecek enjektörlere zarar verecek. Bunu bir kaç kere tekrarladılar bende artık onlardan almıyorum Bursadan mudanya iskitametine giderken yolda shell var orasını kullanıyorum genelde.
  • O zaman konuyu hortlatalım müsadenizle. Yarın Bursa ziyaretimi tamamlayıp Ankara istikametine gideceğim. Dizel otomatik araç kullanıyorum. Shell kullanmaya dikkat ederim. Heykel sönmez iş hanının önünden inip Ankara yoluna gireceğim istasyon ismi verirseniz naviden bulup yakıtımı alır sizede dua ederim yardımınız için. iyi bayramlar.

• En son yakıtımı Kültürpark'ın altındaki Total'den aldım. Depoyu fulleyin dedim, 57,5 litre mazot aldı. Benim deponun fabrika verilerine göre kapasitesi 58 litre Şimdiye kadar hiç 52 litreden fazla yakıt koyulamamıştır bu araca. Ben burdan bir daha yakıt almam deyip çıktım. Takdir sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coskunserce -- 6 Temmuz 2016; 22:41:35 >
  • tashunkee kullanıcısına yanıt
    Sönmez'den aşağı doğru inerken sağınızda BP istasyonu göreceksiniz, yakıtı iyidir. Dolmuşçular genelde buradan doldurur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskunserce

Sönmez'den aşağı doğru inerken sağınızda BP istasyonu göreceksiniz, yakıtı iyidir. Dolmuşçular genelde buradan doldurur.

Cevabınız için teşekkürler inegöl yolu üstündeydi galiba yakışan petrol baktim kalabalik ordan aldim. 600kmde 110tl yakti.

• quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

quote:

Orijinalden alıntı: coskunserce

Cevabınız için teşekkürler inegöl yolu üstündeydi galiba yakışan petrol baktim kalabalik ordan aldim. 600kmde 110tl yakti.

Orası da eski ve sağlam bir firmadır. Arada bende geçerken alırım.
  • Yalova yolundaki bpden aldık 994 km yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Yalova yolundaki bpden aldık 994 km yaptı

Full depo bende 1000i geciyorum. Kullanıma bağli tabi

• tashunkee kullanıcısına yanıt
    termeden merzifona kadar klima açıktı

merzifonda fulledim klima açıktı otobanda 2 km gıdım gıdım dur kalk yaptık klima gelene kadar açıktı

orhangaziden 3.29 class daan dolsurdum 65 tl
  • Küçükbalıklı Shell istasyonunu Shell kendi işletiyormuş güvenle yakıt alabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.