Şimdi Ara

Burs için CİMERE yazı yazmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısaca maddi durumumu yazmak istiyorum size ilk olarak. Bulunduğumuz ev tek katlı bir gecekondudur. İçindeki ev eşyalarının coğu asırlık diyim[ev ve eşyalar 30+ yıllık diye tahmin ediyorum]. Babam emeklidir işçi. Günü fazla olduğundan 2260tl civarında maaş alır. Annem ev hanımıdır. Annem ve babam rahatsız olduklarından dolayı abimle ortak alınmış 2009 model albea'mız vardır[acil durumlarda hastane için] ve tonyada 1000tl ederi olan bir arsamız vardı sanırım. Abim evlidir. Şuanda ev almak için 90bin tl kredi cekdi. Ben özel bir yurtda mecburi olarak tek kişilik odada kalıyorum. Yıllık 5500tl. Bana kimse yardım etmiyor. Allah razı olsun akrabalarımdan sadece babam bana para gönderiyor. Ha şunlar var inkar etmiyorum bankada babamın birikmişi var. Bana her yıl bireysel emeklilik adına 1100tl yatırıyor birikmiş parasından çekerek. Lakin üstüne en son ne zaman bir şey aldı kendi parasıyla hatırlamıyorum. Bense en son 2 3 yıl önce alışveriş yaptım biraz o kadar. Bu benim için bir sınır. Durumu benden daha kötü olanlarda vardır. Okuldaki burs almış kişileri görünce ki her gün farklı bir kiyafet, 2000tl burs alanı bile varken ben 50tl ek gelire bile mutlulukdan ölürdüm sanırımki 2000tlye gene yetmiyor diyor. Cıldırıyorum adalet olmadığından dolayı. Durumu benden kötü olanlar var ben beni geçtim onlar ne yapacak ya. CİMERE yazı yazayım diyorum. Düşüncelerinizi ve motivasyon verirseniz iyi olur üni okumakdan soğudum nerdeyse.

KTU- YAZILIM MÜH.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet1055 -- 19 Kasım 2017; 20:2:39 >

• CİMER'e yazı yazıp kimi kime şikayet edeceksin? Bursu yandaşlarına verenler yönetiyor o kurumu da. Ülkede nerede adalet var ki; burs konusunda olacak? Herkes halinden memnun göründüğü için bu kısır döngünün düzelmesini de bekleme...
  • Bende turkiyedeki bu gorusu anlamiyorum. Herkez elimizden birsey gelmez diyerek kenara cekiliyor. Tayyip vakdinde aman ne olacak kenara cekilelim deseydi suan yillarca basta olmazdi diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistemi sistemin başındaki adam'a şikayet etmek ilginç ama güzel
  • Çok saçma bir düşünce. Sana lisedeki hocamın dediğini iletiyorum "Kınıyorum seni"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet1055 -- 29 Kasım 2017; 0:27:19 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.