Şimdi Ara

Burnout Paradise PSN Kardeşliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar herkese, Burnout Paradise' ı çıktığında bilgisayarda oynamıştım ancak TRPSNde 50 tl olduğunu ve 5 sistemde aktifedilebildiğini gördüm. Satın almak isteyen var ise benden başka 10ar tlye bu güzel oyuna sahip olalım :)

• Kredi kartınız mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefdron
    Selamlar arkadaşlar herkese, Burnout Paradise' ı çıktığında bilgisayarda oynamıştım ancak TRPSNde 50 tl olduğunu ve 5 sistemde aktifedilebildiğini gördüm. Satın almak isteyen var ise benden başka 10ar tlye bu güzel oyuna sahip olalım :)

Oyun toplam kaç gb acaba???
  • Çok pahalı bu oyun, boşverin onu GHOSTBUSTER: SANCTUM OF SLIME alalım ortaklaşa.
  • ben 2sinede varım hatta 2sini beraber alabiliriz
  • Arkadaşlar zaten kutulu versiyonu 30 tl
  • ortak olunca nasıl indirioruz ?? Yardm edelr msnz mesla indiren kişini psn e mi gircez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the özgür

Arkadaşlar zaten kutulu versiyonu 30 tl

• Bir kişi oyunu satın alıyor, sonra psn şifresi ile başka biri girip oyunu kendi makinasına indirebiliyor. 5 makinaya kadar indirebiliyorsun.

GHOSTBUSTER: SANCTUM OF SLIME : 17,49 TL
    Split Second : 47,99 TL
    Tron : 47,99 TL

Yukarıdaki oyunlardan almak isteyen olursa ortaklaşa alabiliriz.
  • sağol aknyıldız cevabın için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the özgür

Arkadaşlar zaten kutulu versiyonu 30 tl

ama sadece oyun. DLC 'de Full eklentiler var Ektra arabalar ve Big Surf İsland adası bence PSN avantajlı bende uzun süre kullandım ps3 satarken içinde hediye etmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aknyldz

Bir kişi oyunu satın alıyor, sonra psn şifresi ile başka biri girip oyunu kendi makinasına indirebiliyor. 5 makinaya kadar indirebiliyorsun.

Hocam 50 tl ye pahalı dedin 48 tl olunca ucuz mu oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glomental

quote:

Orijinalden alıntı: Aknyldz

Bir kişi oyunu satın alıyor, sonra psn şifresi ile başka biri girip oyunu kendi makinasına indirebiliyor. 5 makinaya kadar indirebiliyorsun.

Hocam 50 tl ye pahalı dedin 48 tl olunca ucuz mu oldu

Ama Burnout nerede Split Second nerede aralarında 3 yıl var hocam.
  • 10 tl avea kontör gönderebilirim .
  • Kutulu versiyonu 30 tl üstüne kargo vs 40 olucak, ben 10 tlye sahip olsam oyuna daha mutlu olacağım
  • Ne oldu son durum varmı kardeşlik ben her türlü oyuna varım kardeşlikte
  • Bende varım, ettik iki kişi . Bu ay için kredi kartımdan yapabileceğim max. harcamayı yapmış olduğumdan dolayı Turkcell kontor ve ya herhangi bir hesaba para aktarımı şeklinde kardeşlik içerisindeyim
    Ayrıca başka oyunlar içinde, bu tarz oyun satın alımı için ortak arayabileceğimiz bir başlığımız var mı ? Yok diye biliyorum .
  • Yardıma ihtiyacım var arkadaşlar,lütfen yardım edin,10 tane freeburn challange tamamlama trophysini almaya çalışıyorum,ama yabancılar mal anlamıyor,takedown yapıyor yoldan çıkarıyor.Var mı gönüllü ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.