Şimdi Ara

Burger King'in yeni patates fabrikası yalanı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
3.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaynatayaSelam

Az önce burger king yedim patateslerinde hiç bir fark yok.Bu tamamen ''herkes 1 kere merak edip denese yine parayı kırarız'' düşüncesi.Denemeyin yemeyin de zaten bir şeye benzediği yok

Lan dün abimle gittik aynı cümleyi kurdu "herkes merak edip denese ..."
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PleasantSinger0

BK yemiyorum uzun zamandır zaten fiyatları aşırı pahalı oldu bir patatese 5.75 TL verilmez yani.

King chicken 7,95 olmuş

İnsan yavrusu o zaman reklam yaptıkları zaman çıkarsınlar ayrıca 2 hafta sonra da değişeceğine inanmıyorum

Ben de inanmıyorum. Yani ne yapacaklar ki? Neyse. Öyle dediler işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlara vereceğin parayla kendi burgerini kendin yap daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CremeFraiche

Onlara vereceğin parayla kendi burgerini kendin yap daha iyi

Daha bile ucuz tutar
  • quote:

quote:

Daha bile ucuz tutar

Sıkıntı orda değilki küçücük eti koyuyolar sonra marul soğan domates bas, 150-200 gram kıymalık 2 tane köfte yapıyorum mis gibi oluyo valla
  • quote:

quote:

quote:

Daha bile ucuz tutar

Sıkıntı orda değilki küçücük eti koyuyolar sonra marul soğan domates bas, 150-200 gram kıymalık 2 tane köfte yapıyorum mis gibi oluyo valla

Lan Az önce yedim ama canımı çektirdin şimdi

Ayrıca sipariş veren arkadaşlara noldu ?

• quote:

Usta artik bkdan yemeyin bak su guzel kardesinizi dinleyin burger housedan yiyin eti cok buyuk ve tadi asiri guzel .dondurma + patates( patatesleri acayip guzel elma dilim ) + icecek + hamburger 18tl deneyin pisman olmazsiniz

• Patatesin kralı Arbys'de, 5 lira fazla verirsiniz menüye ama en azından adam akıllı farklı birşeyler yemiş olursunuz hemde özen gösterilmiş

Burger King Mc Donalds umarım zamanla biter bu ülkede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alex Turner

quote:

Usta artik bkdan yemeyin bak su guzel kardesinizi dinleyin burger housedan yiyin eti cok buyuk ve tadi asiri guzel .dondurma + patates( patatesleri acayip guzel elma dilim ) + icecek + hamburger 18tl deneyin pisman olmazsiniz

Hocam o da çok pahalıymış be
  • aylar önce bu cipslerden burger king kodları çıkıyordu işte indirimli alıyordun menüyü vs. Ben de evde bir tane buldum götürdüm karnım acıkmıştı şunu kullanayaım diye. Burger king görevlisi kodun yazılı olduğu olduğu kağıdın jelatini yani naylonu açık olduğu için kabul edemeyecekli söylediler, almadan geri geri geldim böyle saçma bir firma işte. Mc Donalds akar yine de. Adwin sayesinde baya karnıumızı doyurmuştuk, tabi kolestrol de tavan yapmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hamburger menüsü bana 25 30 tl gibi masraf çıkarıyor.

Onun yerine alırım bir karışık ızgara yada karışık kebap keyfime bakarım ne gerek var. Üstüne künefesi içeceği..

Hatta görsellerle desteklemek gerekirse...

Burger King'in yeni patates fabrikası yalanı!

Hamburgerde neymiş.

• Bloklamayı yeni öğrenip heyecanlandın herhalde.Şimdi git muhabbet etmeyi öğren.Sen bloklasan ne olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alex Turner

quote:

Hocam o da çok pahalıymış be

büyük ama steakhousdan daha büyük ve dondurmasıda var yyin bir yav benim için acılı yemeyin çok acı oluyor normal yiyin

• Daha cuma gunu gittim bi fark yok bunların hepsi amerikanın oyunları

• Treth kullanıcısına yanıt
    Budur abi ya, ne doyuyorum o hamburgeri yeyince ne de şunları yerken aldığım zevki alıyorum.
  • En güzeli Popeyes. BK, MC hep çocuk menüsü.
  • döner iyidir
  • Henüz her şubede uygulanmaya başlamadı diye biliyorum
  • En temizi lahmacun oh yanınada mis gibi ayran 8 tl ye karnın doysun ustelik.Hic biseyin yoksa evde ye ne ole sanayi yagında kızarmıs patatesle zaman icinde hasta olursunuz arkadasım vardı o demisti sabah gelicen o kızartma yagı donmus oluyormus ve ozel yagı varmıs evdeki yaglarda kızarmıyor anlıcanız evde kendiniz yapın kız arkadasınızada hava atarsanız hemde eve davet icin bahane olur.
    Benden size 10 numara pat. kızartma ip ucu patatesleri soyup en az yarım saat tuzlu suda bekletin yaga atıncada sararmaya baslayınca biraz un atın 10 numara patates olur kıtır kıtır...
  • ben çok beğendim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.