Şimdi Ara

BURGER KİNG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yazın gelmesiyle boş boş durmak aval aval bilgisayarın başında oturmak istemiyorum.

Burger King, McDonald's gibi restoranda çalışmak için başvuru yapıcam. Part time çalışıcam maaş ücretlerinde soru işaretlerim var maaş ücretlerini bilen birisi yardım ederse sevinirim..

• sakın çalışma,eşşek gibi çalıştırırlar 25 lira günlük alırsın
  • Part time çalışıcam tam gün değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainATX

Part time çalışıcam tam gün değil..

Günlük 10 lira verirler işte
  • oralarda iş bulmak çok zor bende zamanında aramıştım çokdan kaptılar panpa.
  • Bana maaş konusunda emin olan kişi tam bilgi yazabilirmi sadece para konusunu düşünüyorum part time çalışıcam maaşın kaç lira olduğunu bilen birisi aylık kaç paraya geliyor söyliyebilirmi ?
  • Starbucks daha iyi bir seçim.
  • Mutlu nickli kullanıcı sana yeterli bilgiyi verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Mutlu nickli kullanıcı sana yeterli bilgiyi verir.

Yettim hocam.

Hocam sorun varsa hepsini cevaplayabilirim. Sorularını cevapladıktan sonra açtığım konuyu da incele. Yaşadığım tecrübeleri anlattım. Bu zorluk olayı her yerde aynı malesef ama ekip arkadaşların doğru dürüst insan olunca makara, eğlence derken zaman geçiyor. Yaşının kaç olması önemli değil 16 yaşında çalışanlar vardı. Yaşın önemli değil. Her zaman eleman arıyorlar onlar. Git başvur şubelere. Soruların varsa alayım hocam, buradayım akşama kadar. Ben de paket servise geçeceğim, müdürle bir konuşayım.

Konuyu en son incele kafana takılan sorular varsa söyle cevaplayım.

http://forum.donanimhaber.com/m_46646801/mpage_1/f_/key_//tm.htm#46646801

Hatta Beşikta Fulya civarında yeni açılan pizzacı eleman arıyordu en son. Hala arıyorlar mı bilmiyorum, Burger yerine oraya da uğra yakın isen, 750 TL maaş + agi 810 TL'ye denk geliyor. 9 Saat çalıştırıyorlar en fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekvador -- 10 Haziran 2011; 18:46:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.