Şimdi Ara

Buralar çok zaman kaybı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DR.erbatan

@mrslimshady peki hocam buusu yu kullanırken herhangi bir paket vs satın aldınız mı?

Alıntıları Göster

premium olanı kullandım hocam

• Hocam bende 2 gündür 1 saat dualingo ve 1 saat busuudan tekrar vs yapıyorum rusça için sizce iyi mi ? Yani bir faydası olur mu ? Karşıma çıkan kelimeleri yeterince çevirebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14E016876 -- 6 Aralık 2020; 18:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-14E016876

Hocam bende 2 gündür 1 saat dualingo ve 1 saat busuudan tekrar vs yapıyorum rusça için sizce iyi mi ? Yani bir faydası olur mu ? Karşıma çıkan kelimeleri yeterince çevirebiliyorum.

Güzel hocam devam et ama sadece uygulamalar yetmez

Uygulamalar başlangıç için çok güzel. Ama ek olarak yapman gereken şeyler de var

Öğrenmek istediğin yabancı dili hayatının her aşamasında görmen , hissetmen gerek. Telefonunu , bilgisayarını her şeyi o dile değiştir.

O dilde oyunlar oyna. Diyaloglu , hikaye ağırlıklı , Rusça seslendirmeli oyunlar oyna.

Rusça makaleler okumaya çalış. Makaleleri google çeviriye koy , orijinaliyle çevirileri kıyasla. Aradaki bağlantıları kurmaya çalış

Bilmediğin kelimeleri yaz , not al

• Telefon vs rusça da zaten oynadığım tek oyun var oda zaten hikaye tabanlı rusça varmış dillerde az önce yeni oyun oluşturdum.Netflix'te rus yapımı dizi vardı onu izledim sayılardan birini birazda konuşmaları anladım bir kaç tane kelime vardı çeviriden baktım :D.Rus forumlara bakmayı düşünüyorum zaten müzikler rusça :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-14E016876

Telefon vs rusça da zaten oynadığım tek oyun var oda zaten hikaye tabanlı rusça varmış dillerde az önce yeni oyun oluşturdum.Netflix'te rus yapımı dizi vardı onu izledim sayılardan birini birazda konuşmaları anladım bir kaç tane kelime vardı çeviriden baktım :D.Rus forumlara bakmayı düşünüyorum zaten müzikler rusça :D

güzel devam et :D

• Bravo. Bu forumda çok takılmamak lazım herkes aşırı negatif. Zaten hayat zor bir de burada sabah akşam boş boş konuları stres ediyoruz. Ben de bu aralar arttırdım evdeyim diye ama bırakmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhmlpy

Bravo. Bu forumda çok takılmamak lazım herkes aşırı negatif. Zaten hayat zor bir de burada sabah akşam boş boş konuları stres ediyoruz. Ben de bu aralar arttırdım evdeyim diye ama bırakmak lazım

herkes birilerini aşağı çekip kendini üstün hissetmeye çalışıyor

siyasi tartışmalara girmiyorum bile. direk ana bacı giriyorlar , tehditler havada

bu forum boş iş

• Hocam rusçayı veriler silindikten sonra bıraktım ama son 10 gündür hem derslerde ki konu azaldığından vs daha fazla zaman ayırabiliyorum A2'ye az bir ley kaldı galiba şuana kadar en çok ilerlediğim dil oldu, şuan rusça bir romanı rusçam çokta iyi olmasa bile okuyabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14E016876 -- 1 Ocak 2021; 16:20:5 >
  • Bu devirde kendinize zamanınızı harcamanız lazım. İnsanların size bir katkısı olmuyor açıkcası. Siz de kendinize vakit ayırmanın tadını almışsınız.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.