Şimdi Ara

Burak Yılmaz Düşmanları Gelin Hele ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
3.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverlate

"Yerinde düzgün bir forvet olsa en az 50 gol atardi" seklinde elestirilen dünya futbol tarihindeki tek golcü.

Fatih Terim gerizekali cünkü akil edemiyor bunu. Cikar Burak'i kadrodan her sezon 300 gol at. Bu kadar basit.

Adami kendini elestirene bile 10 takla attiriyor.

Burak düşmanları bu konudan devam edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geldiği ilk sene yazmışım zaten ön yargım vardı baktım bu sene ki gibi abuk subuk oynamıyor ses çıkarmıyordum da yok yani tam bir kazma Kankasıyla mahvediyorlar takımı

Taşlayın Uğur'u
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Geldiği ilk sene yazmışım zaten ön yargım vardı baktım bu sene ki gibi abuk subuk oynamıyor ses çıkarmıyordum da yok yani tam bir kazma Kankasıyla mahvediyorlar takımı

Taşlayın Uğur'u

32 gol attı zaten sesini çıkaramazdın zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Geldiği ilk sene yazmışım zaten ön yargım vardı baktım bu sene ki gibi abuk subuk oynamıyor ses çıkarmıyordum da yok yani tam bir kazma Kankasıyla mahvediyorlar takımı

Taşlayın Uğur'u

32 gol attı zaten sesini çıkaramazdın zaten.

O sene kabul ettim zaten g.t etti diye Ama şimdi en azından objektif olup eleştiriyoruz senin gibi ölümüne savunmuyoruz

• Zuhaha yılın faili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: How Ghastly

quote:

Orijinalden alıntı: StormBorn

Özeti sadece burada bulabildim, Burak'ın vuruşları iyi evet, ama ne top sürebiliyor, ne güzel asist yapabiliyor, ne de adam gibi top saklayabiliyor.

http://www.yaygara.tv/sampiyonlar-ligi/galatasaray-1-1-schalke-macin-genis-ozeti-video_b241bdaa2.html

Burdaki videoda 3:30 daki pozisyonda ne lanetler okudum, ne küfürler ettim ben bilirim, Gençlerbirliği maçında kaç pozisyon kaçırdı onun yüzünden puan kaybettik ben bilirim.Tamam daha iyi bir TR forvet yok, yani istatistiğe bu kadar etki eden daha iyi bir Türk forvet yok ama bu kadar pozisyon da harcanmaz ki be kardeşim, Sow olsa 40 golü aşmıştı bu yıl.

Ayrıca hiçbir önemli maçta adam gibi katkısı olmamıştır, FB-BJK-RMA vs. Özellikle RMA ilk maçta adam sahada yoktu.

Diyeceksiniz ki bir iki maçla adam mı yargılanır, burda amacım bir iki maçta yargılamak değil, adamın kapasitesi belli, sadece TR de gollerini sıralıyor, zorluğu yuksek maçlarda ortalıkta yok, takıma katkısı yok, ver yiyim ört yatim gibi bişey bu adam.

Arkadaşların da dediği gibi, ŞMP de 8 gol atan adam niye büyük takımlar tarafından istenmez ? Biraz da böyle bakın.

Hay ağzına sağlık. O pozisyonların tümü sowun eline geçse tarihi farklar olacağından zerre şüphem yok. Ben onlara iki örnek verdim hala cevaplayamadılar. Ordaki RM maçıyla buradaki RM maçı arasında ne değişiklik var dedim, bana birisi kendi seyircimiz önünde oynadık dedi inanabiliyor musun. Şaka gibi. Bayern gitti Barçaya barcelonada 3 tane attı geldi. ama bu kişiler kas kafa.

Son olarak Burak ile FERNANDO TORRES i karşılaştıranlar var bu forumda. Onlara tavsiyem aşağıdaki videoyu izlesinler. Torres neler yapmış. Burak gibi 1 gol atıp ta 90 dk üstüne mi yatmış yoksa 1 bana yetme ben Burak değilim deyip te 5 tane mi sıralamış. hemde bilek hareketleri , duvar pasları ve çalımlarıyla. Keyifli izlemeler

Konu hortlatılmış, ileti sahibi uzaklaştırılmış ve bu ileti de 1 yıl önce atılmış ama, görünce söylemeden edemedim.

Torres'i övmek için Tahiti maçındaki golleri mi örnek gösteriyorsun? O maçta kaleci kaleye gelen şutların hepsini izlemişti sadece. Adamlar yürüyerek 10 gol attılar. Torres'in başka zor maçlarda pek numarası yok zaten.

• Böyle oynasın gol atmasın kimse eleştirmez zaten.Ben ilk defa boyle gördùm Burak'ı

Pivot santrafor gibiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uplama şansı için 3 ay bekliyor oluşunuz her şeyi açıklıyor zaten.

• Fenerbahçe balını geçti Burak yemin ederim. Attığı goller komedi. Bide gif koymuş utanmadan. 875 tane gol de atsa bu adam gitmeli net.
  • Nasıl bir bal var bu adamda.Kimse orada olması önemli demesin karambolden ordan burdan şans eseri top önüne düşüyor.Yukarda Gerrard'ın yazdığına da katılıyorum.
  • Yukarıdaki tiplere iyi bakın. Adamlar azılı Burak Yılmaz düşmanı
  • bugun iyi oynadı kral

• Gollere şans deyin. Bal deyin. Ama bugünkü oyununu da görmezden gelmeyin. Ayıp ediyorsunuz hakikaten.
  • körü oynasa da mücadele ediyo derdim hep kızmazdım çok bugün aktı resmen

Çok takılmayın sövenlerede..

Haters gonna hate

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsada satılsada.

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Eyvallah da 3 ay yatan adamı eleştirenlere 1 maçlık performanstan sonra mal muamelesi yapmaya çalışanlar hakikaten komik oluyor. İyi oynasa kimsenin eleştireceği yok zaten.
    Gerçi bu bile, kendi savunmalarına dahi inanmadıklarının başlıca göstergesi, adam 3 ay boyu elle tutulur bir performans göremeyip şu konuyu uplamaya cesaret bulamamış, şimdi bizimle dalga geçiyor

• Bu günkü oyunundan sonra Burak resmen bundan önceki 2 teknik adamı sabote etmiş diyorum ben abi :D
  • Yani sende haksız sayılmazsın.

Ama bugün çok güzel oynadı lan

• Bugünkü gibi istekli oynasın, koşup baskı yapsın ben bütün laflarımı yemeye hazırım. Ama durmadan ofsayta düşüp gol kaçıran ve de bunların üstüne eleştiri yiyince trip atan Burak'a dönüşecekse tekrardan hiç böyle bize boş umut vermesin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.