Şimdi Ara

Bunu alayım mı ? Laptop soğutucu 25 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.trendyol.com/efpazar/powermaster-m19-notebook-sogutucu-mavi-led-isik-130mm-fan-p-55619857?

Nasıl bu iş görür mü ? Kuponla 25 tl ye falan gelecek. Ufak fanlı olanlardan bulamadım kalmamış. Hiç yoktan 5-6 derece düşürür mü ?

• Hocam, alüminyum ya da metal malzeme olmadıktan sonra soğutmaz, hiç bir işe yaramayacaktır. Zalmanın soğutucularından öneririm, ayrıca laptopun altında ızgara delikleri varsa işe yarayacaktır bunu da göz önünde bulundurun.

• furerg kullanıcısına yanıt

İade etmeye çalışıyorum. Trendyol mh şaka gibi servis raporu lazım bilmem ne çakma çin malı ürünün servisi mi var ? Elektronik ürün açıldığından 2.el durumuna düşüyor bilmem ne...

https://www.trendyol.com/alfais/4935-laptop-alti-sogutucu-cift-fan-katlanabilir-p-41115693

Şu ürün nasıl iş görür mü ?

• Hocam ben çok işe yarayacağını düşünmüyorum, kullanıcı yorumlarına bakın bence bir.

Yolladim iade ettim zar zor ugrasarak. Laptop 80-85 derece arasinda geziniyor oyunda altina kitap koyup yukselttim. Sence arctic mx4 alayim mi ? Sicaklik degerleri normal mi ? Gerci yazin ne olur bilemem hava soguk evde cam aciyorum  

Macun yenilemenin faydasi olur mu ? Saka maka fani iptal edince sanki 5-6 derece dustu sicakliklar hava akisini mi engelliyordu anlamadim gitti fan 85 e kolay kolay cikmiyor fan varken cikiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macun yenilemenin faydası hem de nasıl olur. Benim 94 derece çıkan işlemcim, macun yeniledikten sonra 76 dereceyi geçmez oldu. Laptopun kasasını açtım, toz duman içerisi, macun kurumuştu. Temizledim ve macun yeniledim, Cooler Master macun sürdüm.

Macunu nasil surdun ? Spatula ile mi yoksa bezelye tanesi koyup ustune fani mi oturttun ??? Mx4 alayim bende o zaman.

• Ben laptopun altına kitap koyuyorum ve undervolt yapiyorum tam yukte 10 derece fayda ediyor
  • sucukluselo96 kullanıcısına yanıt

Sucugum undervolt nasil yapiliyor ? O zaman gucu dusmuyor mu ? Bende kitap koyuyorum aldim bir tane dandik bisey etki etmedi.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    İşlemciniz ne intellere yapiliyor ryzenlara yapilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sucukluselo96 -- 4 Ocak 2021; 17:49:2 >

Dell e6220 i5 2520m

• Laptop soğutucular iş görmüyor eskiden datron marka külüstür bir bilgisayarım vardı soğutucu almıştım garip sesler çıkarıp durdu ve çöpe gitti
    Bence shot tipi bardaklar var küçük, onlardan altına koyabilirsin baya ilkel bir yöntem ama iş görüyor

Eyvallah sucugum bakayim, benim cihaz eski baya 2.nesil islemci simdi 11 12 mi ne cikmis. Cod mobile bile kasiyor pubg alternatifi, battle royal modu var zevkli oluyor cocuklarla oynamasi ama fps dusuk olunca oluyorum hep. En guzeli degistirmek ama fiyatlar ucuk.

Arkadasim casper c900 aldi 3200 tl ye gtx1050 4 ay falan oldu. Simdi.kac paradir acaba ?

2. El masaustu toplayabilirsiniz ucuza.

En az kaca toplanir ? Kasa monitor akici pubg oynatsin yeterli hurda cihazlara cok para istiyorlar.

Valla size bağlı ne bulduğunuza göre değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sucukluselo96 -- 4 Ocak 2021; 20:41:36 >

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-i3-6098p-plus-asus-1050-her-oyunu-acan-gaming-kasa-891433142/detay

Aslinda laptopu satsam 1500 tl ye gider uzerine max 500-1000 tl ancak ekleyebilirim. Su ilandaki nasil ?

Hocam bu çok pahalı 2000-2500 anca eder bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.