Şimdi Ara

Bulunmaz Hint Kumaşı=Iphone 4!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet sonunda buda oldu... Tabiri caizse şuan iphone 4 bulunmaz hint kumaşı oldu. Nereye sorsam yok. Kime sorsam birşey bildiği yok. Neymiş efendim Iphone4 tr ye çok sınırlı sayıda geliyormuş..... Hayır acaba benim bilmediğim yada anlamadığım muhteşem ötesi devasa bir özelliği mi var bu telefonunda imal edilmesi,pazarlanması bu kadar problem yaratıyor! ? Artık gerçekten sinirlenmeye başladım. x10 alcaktım vazgeçtim ip4 alırım dedim o da Yok... Bekle bekle nereye kadar? Biri de demiyor ki 1 gün 3 gün 5 gün 5 ay sonra gelicek diye... Süreyi bilelim en azından bizde ona göre bişeyler yapmaya çalışalım. Ahh işte öğrenci olunca insan... Paranın gözü çıksın. Peşin parayı bastırıp almak vardı şimdi paşa paşa. . .
    Ben tekirdağ/Çorluda oturuyorum. Ve çorludaki tüm Timleri titizlikle gezdim. Hepsi her bayiye sınırlı sayıda geliyor (1 tane. evet yanlış okumadınız 1! insan bi 4-5 tane getirir) ve oda hemen satılıyor. Şuan için tedarik edemiyoruz şeklinde açıklamalarda bulunuyor.İst çorlu arası 1.5 saat. Annemide yanıma alıp artık ist.daki Timleri,Alışverişmerkezlerini gezip son umut bi bakmaya karar verdim.(Hat annemin üzerine çünkü)
    Arkadaşlar şuan stoğunda bulunan ip4 16-32 hiç farketmez bildiğiniz Timler varsa eğer, Kontratlı almak istiyorum lütfen bana cevap verin. Bende en azından bi kaç yere bakar ve alma ihtimalimi güçlendiririm. Yada olmazsa x10 almayı düşünüyorum.(Attığım çamurları yutucam ama neyse :S ) Eğer Timlerde x10 gördüyseniz bunuda benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden herkese mesajları için teşekkürler...
    Saygılar,

• bence de BHK(bulunmaz hint kumaşı :) ) oldu bu iphone gerçekten.
    hayır bi de hiçbi yerde galaxy s ya da ne biliiim iphone alternatifi de yok doğru düzgün.
    bile bile onları da mı kaldırdılar vitrinlerden nedir yani.iphone bulamyanlar onlardan almasın diye.

bayilerde geçen kalıplaşan dialoglar

1.abi 4 tane geldi anında bitti
    2.abi zaten sınırlı geliyor geldiği gibi de bitiyor isterseniz numaranızı bırakın biz arayalım.
    3.abi cihaz sorunluymuş o yüzden toplatılıyor tüm avrupada.
    4.kontratlı satıyoruz sadece.
    5.var elimizde 16'lık.Ümitlenen zavallı alıcının hüsranı.2100 TL yalnız.içten yuh diyerek ortamdan uzaklaşılır.
    uzayııııp gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iphone4freak -- 13 Ekim 2010; 15:57:14 >
  • bekle 2 ay, yalvarırlar "al" diye...
  • 3Gs'im olsa beklerdim de o da yok.
  • Ben Diyarbakırdayım ilk günden beri soruyorum hergün aynı cevap belli değil.... Allah aşkına nasıl bir stokturki hiç gelmiyor ?? Yada vodafone Turkcell kaç adet sipariş ettide bitti ???
  • Arkadaş adam libyada gürcistanda alıyo ama tr de stok yok çok garip tr ye özel muamelemi çekiyorlar acaba
  • Ben Her Gün Soruyorum Cevap " iPhone 4 Stoklarda Yok Maalesef " Biktim ya .
  • ürünü bilincli olarak karaborsaya ittiklerini düsünüyorum. adam normalde 1550 ise 1650ye,1700e telefoncuya satiyor (ya da kendileri ayni sekilde yapiyor) hem bayi hem telefoncu kazaniyor.ürün yok almak istiyorsan,isine geliyorsa ahan da böyle diyor adamlar.aradiktan sonra bulunuyor ama hep karaborsa...tamamen adilik yapilan.80li yillardaki ekmek,yag,tüp kuyruklarina benzettim olayi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

ürünü bilincli olarak karaborsaya ittiklerini düsünüyorum. adam normalde 1550 ise 1650ye,1700e telefoncuya satiyor (ya da kendileri ayni sekilde yapiyor) hem bayi hem telefoncu kazaniyor.ürün yok almak istiyorsan,isine geliyorsa ahan da böyle diyor adamlar.aradiktan sonra bulunuyor ama hep karaborsa...tamamen adilik yapilan.80li yillardaki ekmek,yag,tüp kuyruklarina benzettim olayi...

İPHONE VARDI DA BİZ Mİ YEDİK:) (SÜLEYMAN DEMİREL)
  • Turkcel'de tanıdığınız bir platinium müşteri var ise rahatlıkla alabilirsiniz. Platinium müşteriler için stok ayırmışlar. Platinium müşteri olan tanıdığınız müşteri hizmetlerini arayıp uygun bir güne randevu alıyor. Bu tarih aynı gün içinde bile olabiliyor. Telefonu platinium müşteri almak zorunda değil. "Arkadaşıma alacağım" da diyebiliyor. World Card'a peşin fiyatına 10 taksit yapıyorlar. 16GB 805€, 32GB: 950€... Stok sıkıntısı yok. Ben bugün öyle yaptım. Bugün de gelebiliriz dediler ama ben cuma günü müsait olacağımdan o güne randevu verdim...

Saygılar...
  • Platinium üyelik nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: canoo

Platinium üyelik nasıl oluyor

aylık 150 tl den fazla fatura ödeyerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Orijinalden alıntı: canoo

Platinium üyelik nasıl oluyor

aylık 150 tl den fazla fatura ödeyerek.

Hadi ya. . . Ip4 uğruna biraz fazla tel görüşmesi mi yapsak acaba ? . Diğer detayları yarın Time girip sormayı düşünüyorum. Platinium üyelik ile ilgili detayları buraya aktarırım...
  • Telefonu çıkarmadan önce milyonlarca stok yaparsın sonra piyasaya sürersin diyeceğim ama durum gösteriyorki "Ne olur ne olmaz" diyerek sınırlı sayıda üretiyorlar. Çünkü olası bir hatada çok büyük zarar edecekleri içindir. Görüldüğü gibi anten sorunuydu vs vs. Stoklar bittiğinde çıkacak olan versiyondaki hatayı minimum düzeye indirip tekrar üretip satarlar diye düşünüyorum. Kimi ilk çıkan neyse sonra çıkanda o olur diyor ama mantık olarak böyle olmayacağını düşünüyorum.

Siz olsanız, yaptığınız bir üründe hata olduğunu fark ettiğinizde daha sonraki üreteceklerinizi bu hatayı devam ettirerekmi üretirsiniz? İlk çıkan üretimlerdeki sorun kullanımda sorun teşkil etmiyor diye üzerine gitmediler bence. Sonuçta tüm Dünya'ya pazarlanan bir telefon, geçikmeleri olacaktır. Fakat bu geçikme abartılımı derseniz evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 15 Ekim 2010; 6:20:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.