Şimdi Ara

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama [ Tamamlandı ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
18
Favori
89.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bully Scholarship Edition Türkçe Yama [ Tamamlandı ]

YAMA BAŞLANGIÇ TARİHİ: 9 EKİM 2020

YAMA BİTİŞ TARİHİ: 14 KASIM 2020

ÇEVİRİ EKİBİ

Çevirmen: Suqbs1

Font ve Düzeltme: _lexofrr

Teşekkürler: pegIntron (Akıl Danıştığım Kişi)

ahmett555 (Kapak Fotoğrafı)

Uğur Fatih (Çeviride Yardımcı Oldu)

YAMA NOTLARI (v1.1)

• Yama Bully SE v1.200 sürümü ile çalışır. (Diğer sürümlerde hata verebilir.)

Dil dosyalarının tamamı çevrilmiştir.

• Yama Türkçe karakterlidir.

• Sadece Beatrice'in günlüğünde font yoktur.

• Atari oyunlarının bazıları yarı fontludur.

• v1.0 sürümünden kalan hatalar düzeltilmiştir.

KURULUM

Oyunun kurulu olduğu dizini seçin ve yükleyin.

Steam için dizin= C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Bully Scholarship Edition

Tekrar orijinal dile dönmek istiyorsanız Config ve TXD dosyalarının yedeğini alın.

YAMAYI İNDİR (v1.1)

Güncelleme (21/09/2023): Setup dosyası ve link güncellendi.

https://drive.google.com/file/d/1zEYlo04SKKejQ2BkrdPkAR1_bsAWc2fN/view?usp=drive_link

MANUEL KURULUM İÇİN YAMA DOSYALARI

https://drive.google.com/file/d/1i7IJuh7ftfoR15YrZPogMVI_AoBT5GHx/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suqbs1 -- 8 Ocak 2024; 19:54:5 >

• Bak bak ne diyor oyunun yaması varmış çevirisi olmayan yamalara yönel diyor.O yamayla oyunu 1 kere bitirdim o yama %100 değil.Hatta %80 bile değil oyunun en önemli yerlerinden bazıları çevrilmemiş.Benim ps2de bayıla bayıla oynadığım oyunun çevirisini yapan bu arkadaşa destek yerine köstek olan arkadaşlar bullyi o türkçe yamayla oynarken sülalenizi iyice dolaştım.Saygılar.

Burda bir türkçe yama çalışması yapmaya çalışıyor arkadaş millet destek yerine köstek oluyor.Önceki Türkçe yamadan ne anlamışta çevirisi var diyor.Ben beğenmedim ve bu yamayı destekliyorum.Yamayı bitirsin ibanını versin sonuna kadar da destekçisiyim.Önceki yamanın çevirisi %80 olduğu için bu yamayla beraber %100 dil desteğiyle bi kere daha bitirebilirim oyunu.Benim sinirim adam akıllı yaması olmamasına rağmen yaması var diyenleredir.

• Emeğinize sağlık hocam kolay gelsin şimdiden

• peglntron P kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• Kolay gelsin hocam, dört gözle bekliyor olacağım.

• 2009 yılın da ps3 versiyonunu bitirmiştim çeviri tamamlanırsa tekrar pc de bitirmek güzel olur kolay gelsin.

• Bu oyunun türkçe yaması var diye biliyorum ama sizin yapacağınız yama daha güzel olabilir.

• Şimdiden elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Game

Bu oyunun türkçe yaması var diye biliyorum ama sizin yapacağınız yama daha güzel olabilir.

Aynen Türkçe yaması var normalde. Türkçe oynayıp bitirmiştim bu oyunu. Çalışma için başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shawarpers -- 9 Ekim 2020; 17:46:33 >
  • rez

• Türkçe yaması zaten var, ne maksatla tekrar çevirdiğinizi konu içinde belirtseydiniz de akıllarda soru işareti kalmasaydı keşke.

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt

Düzgün bir Türkçe yamasının olmaması.

• Umarım türkçe yamayı bitirirsin, çok sevdiğim oyunlardan birisidir kendisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suqbs1

Düzgün bir Türkçe yamasının olmaması.

Düzgünlükten kasıt nedir çevirisini mi beğenmediniz arkadaşların?

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt

Evet

• Argeause kullanıcısına yanıt

Senin isteğinle başladım Bully Scholarship Edition Türkçe Yama [ Tamamlandı ] 

• Reis yamaya devam ediyor musun

• Yaması olmayan oyunlara yönelmek bence daha doğru bir hamle.

• Argeause kullanıcısına yanıt

Evet

• Bak bak ne diyor oyunun yaması varmış çevirisi olmayan yamalara yönel diyor.O yamayla oyunu 1 kere bitirdim o yama %100 değil.Hatta %80 bile değil oyunun en önemli yerlerinden bazıları çevrilmemiş.Benim ps2de bayıla bayıla oynadığım oyunun çevirisini yapan bu arkadaşa destek yerine köstek olan arkadaşlar bullyi o türkçe yamayla oynarken sülalenizi iyice dolaştım.Saygılar.

• etekgiyen123 kullanıcısına yanıt

Hocam sinirinizi anlayabiliyorum ama biraz daha sakin olalım lütfen olur mu :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.