Şimdi Ara

Bulaşık Makinesi Tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
10.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayırlı olsun. Biz Arçelik Leydi 3440 kullanıyoruz. Ne çizik ne koku. İçine bulaşıkları yağlı, kirli koy tertemiz çıksın Fakat yorumları ve şikayetleri okudukça gözümüz biraz korkt. İkinci bir makineye ihtiyacımız var. Nasıl Profilo önerir misiniz? Tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: excalibur6161

Profilo BM6481MG bulaşık makinemin fotolarını ekte yayınlıyorum. Alacak arkadaşlara umarım fikir verir. Tavsiye ederim. Çelik kasa, çelik filtre. Çok memnunum. :)

Bu arada bulaşık deterjanı olarak Fairy Platinum'dan şaşmayın. Finish'i kullandım. Makinemde lekeler bıraktı.:(

Bulaşık Makinesi Tavsiyesi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi

Makineniz çok güzel, güle güle kullanın. Önündeki folyoyu da sökerseniz makinenizin çok hoş bir gövde renginin olduğunu göreceksiniz :)

mrb,, rahatsız ediyorum ama sizden beyaz eşya konusudna yardım isticem.. nişanlımla beyaz eşya arıyoruz. bosch ve Siemens i dolaştık.. iyidir dediler diye.. ama ben de araştırmadan almayan biriyim. birkaç model tavisye ettiler bayiler. şimdi ithal ürün yerli ürün olayı var.. bilgimiz olmadığı için bir şey diyemiyruz. bana Siemens şu modelleri önerdi şu fiyatlara(peşin):
    buzdolabı: KG57NP72 NE INOX: 2360 TL
    BULAŞIK: SN 26 881 : 1300 TL
    ÇAMAŞIR: WM 12 T 480: 1390 TL

siz bunları tavsiye dermişiniz. değilse hangi marka hangi model önerirsiniz? tşkler şimdiden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gurtek61 G kullanıcısına yanıt
    Git vestel ya da arçelik al o zaman senin gibilere akıl verende suç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 9 Mart 2015; 13:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Git vestel ya da arçelik al o zaman senin gibilere akıl verende suç
    Arkadaşlardan özür diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurtek61 -- 9 Mart 2015; 16:46:59 >
  • a++ enerji verimliliğine sahip, gerçekten iyi yıkayan bir makine önerir misiniz
  • 2007 yılında en az özellikli olan Bosch bulaşık makinesini aldım. Üzerine garanti vs. de uzatmıştım ama 1 gün dahi garantiye ihtiyaç duymadım. 2 defa evi taşımama rağmen hala problemsiz çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.