Şimdi Ara

Bulasik makinesi hata veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar vestel marka bulasik makinesine sahibim. Makinem hata veriyor bu 2. Sefer basima geliyor ilkinde pompa degisti yapan ustayi aradim 100 tlye degistiririm dedi 2. Arayisimda garanti verip vermedigini sordum. Garanti var ama sorun ondan degildir dedi. Arkadaslar makinenin icinde su birikmiyor. Fakat makineyi 45 derece egip icindeki suyu bosaltinca makine calisiyor bence yinw pompadan sizin gorusunuz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 28ciresun

Merhaba arkadaslar vestel marka bulasik makinesine sahibim. Makinem hata veriyor bu 2. Sefer basima geliyor ilkinde pompa degisti yapan ustayi aradim 100 tlye degistiririm dedi 2. Arayisimda garanti verip vermedigini sordum. Garanti var ama sorun ondan degildir dedi. Arkadaslar makinenin icinde su birikmiyor. Fakat makineyi 45 derece egip icindeki suyu bosaltinca makine calisiyor bence yinw pompadan sizin gorusunuz nedir

Makinenizin motor Bölümüne su sızıyor ve makineniz kaçak korumasına geçip hata veriyor. Yani makinenizde su Kaçağı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 8 Temmuz 2015; 0:38:58 >
  • Tesekkurler peki yapim maliyeti hakkinda bilginiz varmi ben kendim yapabilirmiyim kacak borudan falanmidir yama yapabilirmiyim yoksa usta yolumu gorundu

• quote:

Orijinalden alıntı: 28ciresun

Merhaba arkadaslar vestel marka bulasik makinesine sahibim. Makinem hata veriyor bu 2. Sefer basima geliyor ilkinde pompa degisti yapan ustayi aradim 100 tlye degistiririm dedi 2. Arayisimda garanti verip vermedigini sordum. Garanti var ama sorun ondan degildir dedi. Arkadaslar makinenin icinde su birikmiyor. Fakat makineyi 45 derece egip icindeki suyu bosaltinca makine calisiyor bence yinw pompadan sizin gorusunuz nedir

Suyun nereden kaçak yaptığı önemli, ona göre de tamir fiyatı çıkartırlar. Bu dediğiniz olay 2 sene önce bizim de başımıza geldi. Makine yıkama yapan devirdaim motorundan su kaçırıyordu. Gelen servis sadece pervane kısmını değiştirirsem 180, komple motoru değiştirirsem 350 lira maliyeti var demişti, böyle olunca yaptırmamıştık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.