Şimdi Ara

Bulaşık makinesi deterjanı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
102
Cevap
1
Favori
16.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende uzun zamandır çamaşır suyunu makinayı çalıştırmadan önce kapağına dökerek kullanıyorum ve çok memnunum. özellikle çatal kaşıklar ve çelik tencere daha da parlak oluyor.Candoğan bey 1 kaşık kullanıyorum dediniz ama benim birkaç kaşıkdan fazla oluyor valla. sorun olurmu? acaba miktarı azaltmalmıyım?
  • Arkadaşlar şu ön yıkamaya nasıl koyuyorsunus bu domestos vb yaf
    Bizimki bm 6284 bir adet tablet bölmesi var birde parlatıcı zaten..
    Bu arada bizim hanım daha cok dikkat ediyor..Bu finiş HBA larıda beğenmedi pek bind aktivitlerde çok çizilme yapıyormuş.
    En beğendiği ise fairy nin tabletleri oldu dedi süper yıkıyor ayrıca çizmiyor.muş..
    Ben aldım 126 lok finiş mecbur onu kullanacak bi süre
  • makinayı çalıştırmadan önce kapağına, yani makinanın içine direk döküyorum (ama çok fazla değil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Arkadaşlar şu ön yıkamaya nasıl koyuyorsunus bu domestos vb yaf
    Bu arada bizim hanım daha cok dikkat ediyor..Bu finiş HBA larıda beğenmedi pek bind aktivitlerde çok çizilme yapıyormuş.
    En beğendiği ise fairy nin tabletleri oldu dedi süper yıkıyor ayrıca çizmiyor.muş..

Makinenin kapağına dökebilirsiniz 1 çay veya tatlı kaşığı kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfOkdm17

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Arkadaşlar şu ön yıkamaya nasıl koyuyorsunus bu domestos vb yaf

Makinenin kapağına dökebilirsiniz 1 çay veya tatlı kaşığı kadar.

Makinenin kapağı dediğiniz bildiğiniz kapağın iç üstüne yani ???

• Kapının iç yüzeyine. Böylece ekonomik veya normal programda yıkama öncesi çamaşır suyu eklenmiş soğuk suyla çalkalamış oluyor. Ardından deterjanlı sıcak suyla yıkamaya geçiyor.
  • Anladım candoğan bey...Bu arada öneriniz üzerine Sharp sjpt 69 aldım...Buradan okuduklarıma göre sorup soruşturulmadan göz kapalı alınabilecek tek makineymiş..Gerçektende yakından incelediğimde iç parça kalitesi vs den de anladım...Diğer markalara fark atıyor..
  • finish hepsi bir arada mı pril 7 mi hangisi daha iyi ?
  • Finish'ten çok fazla şikayet var, bende dahil. Pril'e geçtim sorun yok. Birçok kişide ya Pril yada Fairy'ye geçiyor. Bind, Bingo, Pril veya Fairy kullanın ama Finish kesinlikle uzak durulması gereken bir deterjan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VooDoo

finish hepsi bir arada mı pril 7 mi hangisi daha iyi ?

Bence Pril 7, Pril Perfect ve Fairy.
  • çoook teşekkürler :)
  • Bim'e tekrar Alman malı tabletler gelmiş. Bir ara Fransız malıydı. 50 tablet 8,9 TL.

İndirimli Pril Perfect bulamadım, İndi Markette 120li Pril soda etkili 18 lira, bu sodalı olan nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Bim'e tekrar Alman malı tabletler gelmiş. Bir ara Fransız malıydı. 50 tablet 8,9 TL.

İndirimli Pril Perfect bulamadım, İndi Markette 120li Pril soda etkili 18 lira, bu sodalı olan nasıldır?

idare eder şu anda ondan kullanıyorum ama fazla parlatmıyor
  • quote:

Bim'e tekrar Alman malı tabletler gelmiş. Bir ara Fransız malıydı. 50 tablet 8,9 TL.

Klasik deterjan o. Parlatıcı vs. yok zaten içinde. Ama temizliği fena değildir.
  • Bu sefer de Sodalı Pril kullanalım bakalım Temizlesin de parlatma o kadar önemli değil, kristal takımlarımız yok zaten
  • quote:

Bu sefer de Sodalı Pril kullanalım bakalım Temizlesin de parlatma o kadar önemli değil, kristal takımlarımız yok zaten

Yani :) Fiyatı iyi ama. Ben 16 TL'ye almıştım 2 ay önce :)
  • 42li Pril perfecti yanında 1 litre elde yıkama deterjanı hediyesiyle 15 liraya almış bulunmaktayız Market: Pekdemir alışveriş merkezi :))
  • 120 li finiş hepsibiarada 27 ye aldım sizin pril 42 adet 15 tl 84 adet 30 tl ediyor..calgonitin adedine ulaşıncaya kadar 40 tl ediyor sanırım..1 lt elde yıkama dediğinizde pril tarzı birşey sanırım..3 litre fairy i 3 tl ye almıştım bence hiç sıcak fırsat değilmiş...Haa finiştende pek memnun değilim aslında..
  • O da bir şey mi, ben 100'lük Finish Hepsi 1 Arada'yı 19TL'ye almıştım. İade alırız deseler saniye düşünmem. Böyle rezalet bir deterjan olamaz. Öyle köpürüyor ki makine durulayamıyor, mecburen yarım kırarak atıyorum. Çay bardaklarının dipleri 2-3 yıkamada sararmaya başlıyor. Kurutmaya da öyle pek katkısı yok. Şu an yarım tablet+1 tatlı kaşığı domestos+ parlatıcı gözüne sirke şeklinde idare ediyoruz. Bu gidişle 1 sene böyle devam edecek. Birdaha asla almam.

Şu Amway'in deterjanı nasıl, kullanan var mı?

Bu paketten kurtulursam ya Pril Perfect ya da Amway almayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

O da bir şey mi, ben 100'lük Finish Hepsi 1 Arada'yı 19TL'ye almıştım. İade alırız deseler saniye düşünmem. Böyle rezalet bir deterjan olamaz. Öyle köpürüyor ki makine durulayamıyor, mecburen yarım kırarak atıyorum. Çay bardaklarının dipleri 2-3 yıkamada sararmaya başlıyor. Kurutmaya da öyle pek katkısı yok. Şu an yarım tablet+1 tatlı kaşığı domestos+ parlatıcı gözüne sirke şeklinde idare ediyoruz. Bu gidişle 1 sene böyle devam edecek. Birdaha asla almam.

Şu Amway'in deterjanı nasıl, kullanan var mı?

Bu paketten kurtulursam ya Pril Perfect ya da Amway almayı planlıyorum.

Bendemi yarım kırıp atsam.Benim cam tabakların bazılarında toprak gibi üstüne yapışmış beyaz tomurcuklar oluyor tadı sodamsı biraz Yarım kırıp atmak yemek artıklarını vs çıkartmaya yetecekmidir?Ayrıca önerin üzerine bende elma sirkesi koydum parlatıcı yerine....Amwayin tabletini annem kullanıyor yarın arar görüşlerini yazarım buraya..Ama amwayciler bir övüyor sorma...Bizim Erzurumda bir tanıdık çok doğal bebeğim vsvs anlatıyordu.Dedim parlatıcı nasıl kullanıorsn abla..Ya işte bi kez sene başı fullüyorum vs dedi..E dedim doğallıktan bahsediyorsun çocuğun sağlığından bahsediyorsun doğal olarak yıkanmış bulaşıkların üstünü kimyasal madde ile kaplıyorsun ne iş...:Onunda jeton meğerse tıkanmış..Dank etti kadına Ne güldm ama yaw...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.