Şimdi Ara

Bulaşık makinası şarteli attırıp bozuldu öğrenci kardeşinize yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Beyaz Eşya >> Bulaşık ve Çamaşır Makinaları >> Bulaşık makinası şarteli attırıp bozuldu öğrenci kardeşinize yardım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    593 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, bugun bulaşık makinesi çalışırlen şarteli attırdı içine su kaçtı ve şu sorun meydana geldi şimdi lütfen yardımcı olun.

Makinayı hemen açtım içine su kaçmıştı fön makinasıyla kuruttun motora su geçerkenki borudam çıkmış su onuda tespit ettim şimdi sorunum makinayı başlattığımda makina su alıyor boşaltıyor tam fıskiye yapacağı zaman arıza ışığı yanıyor yanan ışıklar durulama ışıkları. Ve makina öylece kalıyor. Motor yanmış yada kondansötöre su geldiği için olabilirmi? Motoru çıkartıp elektriğe bağlasam çalışıp çalışmadığını anlayabilirmiyim?

Markası indesit
    Kapağı açıp içine su attım ama attığım auyu çekip fıskiye yapacağı zaman yime arıza veriyor.
    Filtreleri be borulara baktım sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

motor sorunlu olabilir.kontrolü gerekli.motor kondansatörüde arızalı olabilir.
    |
    |
    Greyblack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    http://blogimg.radikal.com.tr/Blogs/2015/03/26/godfather-quotes-B987-9031-2246.jpg http://youtu.be/QkSOGiIuGQM Bir gün -tabi o gün hiç gelmeyebilir- senden benim için bir şey yapmanı isteyeceğim. Ama o güne kadar bu forumdan verdiğim bilgileri bir armağan olarak kabul et. ARIZA DESTEK İÇİN ULAŞIM BİLGİLERİM: TEL: 0536 462 18 59 [email protected]
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj

Motoru çıkartı 220 volt bağlasam çalışıp çalışmadığını anlıyabilirmiyim. Kondonsötörü çıkartıp bakıcam şimdi görüntüsünde yanan bir parçada göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bakımcıı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
haberler
Bey Azura
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.