Şimdi Ara

Bugünü Kaybedebiliriz Ama Geleceğimizi Kazanmışız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu genç ve donanımlı üyeleri gördükten sonra acayip umutlandım geleceğimizden. Harika genç üyelerimiz var harika çözümler sundular harika tespitler yaptılar. Bu üyeler ilerleyen yıllarda bu kulübü çok başka yerlere getirecek.

Bugünkü yönetim ibra edilebilir muhtemelen de büyük farkla ibra edilecektir ama bu gençlerle geleceğimizi çoktan kazanmışız ben bunu anladım.

• Ebru Köksal: "Bir ricam var 2025'e kadar kadın ve genç üyeleri artıralım."

Mehmet Helvacı: "Bu öneri cinsiyet değişikliklerini artırabilir"

Bu muhabbet doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Ebru Köksal: "Bir ricam var 2025'e kadar kadın ve genç üyeleri artıralım."

Mehmet Helvacı: "Bu öneri cinsiyet değişikliklerini artırabilir"

Bu muhabbet doğru mu?

Doğru da espri yaptı adam orada
  • Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
  • Hikaye bir söylem.

Galatasaray'ı hep dedeler yönetir. O genç denen arkadaşlar da 15-20 sene sonra aynı dedeler mantalitesinde takılacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler tecrübesiz koskoca kulüp onlara emanet edimez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Hikaye bir söylem.

Galatasaray'ı hep dedeler yönetir. O genç denen arkadaşlar da 15-20 sene sonra aynı dedeler mantalitesinde takılacaklar.

Aziz gibi olmasınlar yeter.
  • Trollere takılmayın bu kulübün geleceği çok parlak.
    http://gelecegingalatasarayi.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eski Açık Sarı Desene -- 25 Mart 2017; 19:54:42 >

• Hadi o zamana kadar dursun kulubun icine ederse? Ustune satacak biseyinizde kalmazsa?

• quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

Hadi o zamana kadar dursun kulubun icine ederse? Ustune satacak biseyinizde kalmazsa?

Riva ve Florya şuan ki gayrimenkullerin yarısı etmiyor ayrıca bunları verince Kemerburgaz'da büyük bir arsa daha alınacak.

Diğer değerli gayrinenkuller:

Mecidiyeköy'de 2.5 bin metre kare arsa
    Galatasaray Adası
    Küçükçekmece'de 41 bin metre kare arsa
    Kalamış Tesisleri 40 bin metre kare
    Maltepe'de 6 bin metre kare arsa
    Beyoğlu'nda 3 katlı kulüp binası
    Maslak'ta 39.8 bin metre kare arsa
    Sapanca'da 8 bin metre kare arsa
    Sefaköy'de 79 bin metre kare arsa

2016 ekspertizlerine göre bu gayrimenkullerin (Rive ve Florya haricindeki) değeri 1.8 Milyar $ ediyor. Bugünkü kurla 6.4 Milyar Tl.
    Ayrıca Galatasaray lisesinin ve üniversitesinin olup kulübün üstünde gözükmeyen başka gayrimenkuller de var.

Dursun Özbek'in dönemi gelir ve gider sapması olarak en kötü dönemlerimizden maksimum 1 sene sonra gider, şu noktadan sonra daha fazla içine edemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eski Açık Sarı Desene -- 25 Mart 2017; 21:0:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

Hadi o zamana kadar dursun kulubun icine ederse? Ustune satacak biseyinizde kalmazsa?

Riva ve Florya şuan ki gayrimenkullerin yarısı etmiyor ayrıca bunları verince Kemerburgaz'da büyük bir arsa daha alınacak.

Galatasaray Adası

2016 ekspertizlerine göre bu gayrimenkullerin (Rive ve Florya haricindeki) değeri 1.8 Milyar $ ediyor. Bugünkü kurla 6.4 Milyar Tl.
    Ayrıca Galatasaray lisesinin ve üniversitesinin olup kulübün üstünde gözükmeyen başka gayrimenkuller de var.

Dursun Özbek'in dönemi gelir ve gider sapması olarak en kötü dönemlerimizden maksimum 1 sene sonra gider, şu noktadan sonra daha fazla içine edemez.

''' Galatasaray lisesinin ve üniversitesinin olup kulübün üstünde gözükmeyen başka gayrimenkuller de var.'' ayıptır sorması hangi gayrimenkuller bunlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

quote:

quote:

Galatasaray Adası

''' Galatasaray lisesinin ve üniversitesinin olup kulübün üstünde gözükmeyen başka gayrimenkuller de var.'' ayıptır sorması hangi gayrimenkuller bunlar?

Dernek ve sportif aş üstüne gözükmeyen kurumların kendi binaları ve arsaları taşınmazları ayriyeten Galatasaray bünyesinde kurulmuş vakıfların gayrimenkulleri. Hepsinin nerede kaç metre kare arsası vs var bilmiyorum.

Bu gayrimenkuller belirttiğim gibi kulübe ait değil ama liselilerin yönettikleri Galatasaray bünyesinde kurulmuş vakıf, dernek ve eğitim kurumlarına ait. Kulübe değil, Galatasaray bünyesine ait yani.

• Projeyi siteye pdf halinde koymuşlar okumak isteyen baksın. Bu tür projeleri tüm şeffaflığıyla açıklamaları ve girişkenlikleri çok güzel umarım sadece proje olarak kalmaz.
  • Ben de beğendim genç üyeleri. Bi ara dedeleri kovalayıp darbe yapacaklar sandım.
  • Galatasaray hep abi sistemiyle yönetilen bir klüp olmuştur gördüğünüz üzere takımda selçuk abi, yönetimde arkada oturmuş izleyen inan abi gibi. Gençlerin ilerleyen dönemlerinde de şuankilerden abileri başa geçecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenakeyifsizim -- 26 Mart 2017; 5:18:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

quote:

quote:

Galatasaray Adası

Dernek ve sportif aş üstüne gözükmeyen kurumların kendi binaları ve arsaları taşınmazları ayriyeten Galatasaray bünyesinde kurulmuş vakıfların gayrimenkulleri. Hepsinin nerede kaç metre kare arsası vs var bilmiyorum.

Bu gayrimenkuller belirttiğim gibi kulübe ait değil ama liselilerin yönettikleri Galatasaray bünyesinde kurulmuş vakıf, dernek ve eğitim kurumlarına ait. Kulübe değil, Galatasaray bünyesine ait yani.

Galatasaray Lisesi ve Üniversitesi'nin olup Galatasaray Spor Kulübü'nün hak iddia edebileceği hiçbir mal yok, zaten o kurumların da kendi binaları dışında bir taşınılamazı yok (Lisenin karşısındaki müze PTT'ye aittir) Fakat Galatasaray Spor Kulübü dağılırsa, tüm taşınılamazları tüzükteki maddeden dolayı Galatasaray Lisesi'ne devredilir. Bunun yanında Riva arazisinden Galatasaray Eğitim Vakfı'na düşen bir pay var.

Galatasaray bünyesindeki kuruluşlar bunlardır, bunlardan da kayda değer bir şey çıkmaz.
    http://www.gsisbirligi.org/articles.asp?cmd=last&cat=10&id=4

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.