Şimdi Ara

Bugün YGS-LYS İçin Ne Yaptın? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alkan529

Hic calismadim.Sonuncu ben olcam.

hayır ben
  • 190 civarı soru+konu çalıştım.
  • 10000 soru çözdüm
  • Herkes dalga gecmis vay be
  • 4875 soru + tüm konulara tekrar (ciddiyim )
  • Ygs-Coğrafya'dan 1-2 konu başlığı bitirdim,Ygs-Türkçe'den biraz kastım 4-5 tane başlık bitirdim,Ygs-Tarih'den 1 ünite bitirdim(),Mat-1'den Sayı Problemleri bitmek üzere ayrıca Trigonometriden de baya çalıştım, Eksik kapatma olarak bunları yaptım.11.sınıftayım gördüğüm konuları şöyle bir genel tekrardan geçirdim.Coğrafyadan biyoçeşitlilikten bir başladım abi tam mekansal bir sentez:türkiye ünitesine kadar nerden baksan 120-150 sayfa.İnkılaptan M.Kemal'in hayatından bir başladım Milli Mücade döneminin sonuna kadar nerden baksan 100 sayfa.Matematikten karmaşık sayıları günü gününe tekrar ederdim bir kerede genel tekrar yaptım o da kafamda artık.Geometriden Dörtgenler ve Yamuk konularını gördük dershanede 3 saat boyunca onlarıda hallettim ama bu hafta sonu dershaneyi kaçırdım dolayısıyla paralelkenar konusunuda kaçırmış oldum,olsun okulda işlemedik orda hallederiz() Edebiyat başlı başına bir dert ama zevkli gidiyor, Edebi Akımlar bitti genel konu tekrarını yaptım,Tanzimat dönemi bitti genel konu tekrarı yaptım, Dil Anlatımdan Günlük,Anı,Mektup,Ses Olayları,Büyük Harflerin kullanıldığı yerleri işledik genel tekrar yaptım

özet : yorucu ama herşey yolunda

• ben bugün konu çalışmadım. onun yerine eski bitirdiğim konuları tekrar ettim ve anca 220 soru çözebildim. yarın çok çalışmayı planlıyorum.
  • yorucu bir gündü pek bir şey çalışamadım
  • 40 soru cozdum
  • Türkce 100 tarih 100 coğrafya 50 soru çözdüm. Dinleniyorum
  • 10 saat uyudum ama uyurken, kalkınca kesin çalışıcam dedim. Şu an buradayım.
  • 2 saat analitik çalıştım..
    coğrafya nüfüs konusundan 6 test çözdm 170 soru falan ediyor.
    coğrafya 12.sınıf ilk 2 üniteyi yedim,yuttum..
    edb. islamiyet öncesine bakçaktm zaman kalmadı..

NOT. eşit ağırlıkta okuyan bi sözelci olmak çok zor.sen git,sınavına bile girmeyeceğin lys mat,geo,analitik derslerine çalış!!!
  • Türkçeden 5. bölüm bitti.Tarihten 5. bölümü bitiyorum 2-3 soru kaldı.Çok mu yavaş gidiyorum ne?
  • 110s soru çözdüm sadece. yemekten sonra yine ders başı
  • Konu çalıştım (Osmanlı kuruluş)+test çözdm/yorgunummmm
  • Türkçe Dil Bilgisinden Bir Konu Bitirdim Biraz Hızlanmam Lazım Son Ygs Denemesindeki Puanımı İyice Arttırmalıyım..

Ayrıca Fem Edebiyat El Kitabınıda Okumaya Başladım Yavaştan ..

Başlık Güzel Hergün Yaptığımı Yazıcam Bende..

Herkese Başarılar
  • Tarihten ilk konudan başlayıp. Orta çağda Avrupa'ya kadar tekrar yaptım. 50 soru çözdüm. Türkce paragrafdan 50 soru çözdüm. Ve son olarakta. Felsefe çalışır yatarım.
  • polinom çalıştım,konudan 1 test çözdüm.dershaneye gttim.şimdide din yazılısına çalışıyorum.
  • Bugun pek calisamadim ama sabah erkenden kalkip calisicam ...
  • Fizik ağırlık merkezinini hallettim sayılır. Birazdan test'e geçicem.
    Matematik üslü sayılar ve köklü ifadeler konu çalıştım fizikden sonra mat test çözeceğim.
    Türkçeden dil bilgisi konularına baktım .
    Genel olarak bişeyler bi gün içinde bişeyler yapmadan yada birşeyler kazanmadan,öğrenmeden geçirmemeye çalışıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.