Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.176
Cevap
97
Favori
547.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle bende çok önemsiyorum bu nişan, düğünde eşten gelen hediyeleri 👍 Milyon dolarlik saatlerdense bana enn degerli gelen eşimin bana aldığı saattir, yeri doldurulamaz ve manevi değeri yeter 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediyeden söz açılmışken ben de hediye bir saatimi paylaşayım.
     Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Yedik haftayı.

Merhaba uzun süredir kullanıyorsanız yıpranma deforme durumu nasıl acaba ? Bende 2-3 gün içinde otomatik saat alma arifesindeyim, Longines Hydroconquest ve Oris Aquis Date arasında kaldım. Kafam Oris'e daha çok yatıyor ama Longines ile aralarında çok fiyat farkı var.

• Gunaydin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BorhanFr B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, alalı 2 hafta oldu. Çarpma veya düşürme olmadığı durumlarda deformasyon olacağını sanmıyorum. Kaldı ki deri kayış vs. de söz konusu değil, sadece çelik bilezik opsiyonu var, kullanıma bağlı çizikler dışında ciddi bir deformasyon şansı zor. Aynı sizin gibi ben de Oris ve Longines arasında kalmıştım. Her ikisinin de ETA 2824-2 mekanizma temelli olduğunu düşünürsek horolojik anlamda birbirlerine üstünlük kurma gibi bir durumları yok. Bu veriler çerçevesinde ben maliyet odaklı olarak konuyu neticelendirdim.
  • herkese selam,

orient marka saat kullanan var mı? bugün çok övdü bu markayı bir saatçi tanıdığım, ben piyasadan baya uzak kaldım, saat almıorum uzun zamandır, kullanan ya da bilen varsa marka ile ilgili yorum yapabilir mi?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Merhaba, alalı 2 hafta oldu. Çarpma veya düşürme olmadığı durumlarda deformasyon olacağını sanmıyorum. Kaldı ki deri kayış vs. de söz konusu değil, sadece çelik bilezik opsiyonu var, kullanıma bağlı çizikler dışında ciddi bir deformasyon şansı zor. Aynı sizin gibi ben de Oris ve Longines arasında kalmıştım. Her ikisinin de ETA 2824-2 mekanizma temelli olduğunu düşünürsek horolojik anlamda birbirlerine üstünlük kurma gibi bir durumları yok. Bu veriler çerçevesinde ben maliyet odaklı olarak konuyu neticelendirdim.

Cevabınız için teşekkürler dedikleriniz mantıklı tabi ama benim otomatik olmasada bir adet Longines saatim var. Şuan Aquis için fiyat kırdırıyorum dükkanlarda, aklımda kalıcağına bileğimde kalsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

herkese selam,

orient marka saat kullanan var mı? bugün çok övdü bu markayı bir saatçi tanıdığım, ben piyasadan baya uzak kaldım, saat almıorum uzun zamandır, kullanan ya da bilen varsa marka ile ilgili yorum yapabilir mi?

teşekkürler.

Merhaba, vazgeçemediğim saatlerimden birisidir orient mako xl, kalitesi fiyatının çok üzerinde bir model. Ben oldukça memnunum, düşük bütçede saat alınacaksa zaten adresler belli; Seiko,Citizen,Orient (200-1000 TL aralığı)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 6 Haziran 2017; 3:28:51 >

Dükkanlardan fiyat aldıysanız bir de TR distribütörü olan tempus saat'e sorun derim. Yakın zamanda saat forumu için özel olarak oris saatler üretilmişti, bildiğim kadarı ile o forum üyelerine hala özel bir iskonto sağlanıyor satışlarda. Dükkanlar ile karşılaştırma şansınız olur.
  •  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Iyi gunler.

•  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

2-3 Gündür süren onu mu alsam bunu mu alsam, üstüne 2-3 koysam, 3-4 çıkartsam muhabbetlerinden sonra sonunda gittim aldım. Keyiflendim yahu

Güzel günlerde kullanın gayet şık.

Efsane

Enfes, hayırlı olsun hocam, güzel saatlerinizi göstersin
  • @feverfire @Sentez* @kallone Çok teşekkürler, daha iyileri sizin olsun.
  • Günaydın.
  • Iyi gunler.

@BorhanFr Guzel saat. Iyi gunlerde kullan.

@k@llone Citi yakiyor.

• Özlemişim

• Kampanyadan 494 TL ye aldım. Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum çünkü saati çok beğeniyorum

• Bir arkadaş siyah kanvas yakışır demişti ben de boşta duran kordonu taktım biraz da böyle kullanalım yaz aylarında daha kullanışlı.

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

• 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.