Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tuncayeren Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.177
Cevap
97
Favori
547.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?
  • Serkan abi bu saat çelik kordonla daha yakışıklı duruyor bence. Boş ver deri kayışı falan
  • serkanky hocadan bomba pozlar gelmeye başladı, şu foto direk ajanstan fırlamış gibi, bakalım Can-KSK'nın saati gibi bunun da içine GS mekanizması kaçmış mı?
  • Bende siyah beyaz yükleyeyim bari
  • hafta sonu gambling olayları :)

• Nacizane bizden de bir kare gelsin. Bugün muhterem Hasan Abimizle iki lafın belini kırarken, sayesinde bu güzele kavuştuk. Herzaman söylerim, tam bir saat dostu, işinin ehli tam gönül adamı. Saygılar Hasan Abi.

Fotoğraflar telefondan, yamuk büzükse kusura bakmayın artık. Sizler gibi güzel kareler birleştiremesekte orta şeker bir paylaşım olsun. Herkese saatleriyle güzel günler, mutlu dakikalar dostlar.

• hozburun abi senin mavi romene yeni bir soluk getirdim CITIZEN Eco-Drive modellere bakarkene bir anda karşımda beliriverdi bir incele istedim aldırcaz galiba sana bu saati

http://www.skywatches.com.sg/reviews/citizen-eco-drive-calibre-perpetual-calendar-watch-bl8007-55l.htm

• Bu citizen'i singapurda bir yarım saat elimde tutmustum alsam mi almasam mi diye. Canlisini görmediyseniz tavsiye ederim, büyüklüğü, şekli vs gayet güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfire

Bu citizen'i singapurda bir yarım saat elimde tutmustum alsam mi almasam mi diye. Canlisini görmediyseniz tavsiye ederim, büyüklüğü, şekli vs gayet güzel.

sayın yöneticim hasan abi'nin mavi kadranlı veya romen indeksli saat arayışını tek saatte birleştirip çok masraf ettirmemeye çalışıyoruz duy bunları hasan reyizz seferber olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Navy -- 16 Mart 2013; 22:44:09 >

• Ha yok ya Hasan hoca almaz bunu, o daha sade ve otomatik modellere yönelir bence :)

Bu arada K53, hayırlı olsun, invicta mı o?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • valla dünde 4-5 tane model bulduk buna benzer ama çok iç açıcı markalar değildi ROLEX dışında bunu beğenebilir diye tahmin ediyorum
  • Eyvallah eksik olmayın Coolfire. Evet invicta 8926 modeli.
  • Güzel Invicta kardeşliği hızla büyüyor, Hasan hoca kendine de bir Invicta alacak gibi geliyor bana en mavişinden

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk Navy

valla dünde 4-5 tane model bulduk buna benzer ama çok iç açıcı markalar değildi ROLEX dışında bunu beğenebilir diye tahmin ediyorum

Dün sabah saat 4'de Schiphol havaalanında denedim bunu. Bilekte durusu falan : Yani akıllara zarar bir saat her anlamda(6000 €'cuk)

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCEO

quote:

Orijinalden alıntı: Türk Navy

valla dünde 4-5 tane model bulduk buna benzer ama çok iç açıcı markalar değildi ROLEX dışında bunu beğenebilir diye tahmin ediyorum

Dün sabah saat 4'de Schiphol havaalanında denedim bunu. Bilekte durusu falan : Yani akıllara zarar bir saat her anlamda(6000 €'cuk)

size denemek nasip olmuş en azından üstadım bende hasan üstada önermiştim mavi kadranlı romen indeksli saatler bunuda şans eseri gördüm dedim gözler şenlensin

• Hasan başkana böyle bir şey yakışır

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Ne zaman saat konusu görsem, hep aklıma geliyor bu saat.

Romain Jerome

Türkiye'de tek dağıtımcısı var. Peşin 30.000 liraya bırakıyor saati.

Titanik'in parçalarından yapılma saat. Aynı firma yanardağı ve ay tozun dan da saatleri var.

Yönetmen olursam ilk iş bunu almak olacak

Sitesini incelemek isteyen arkadaşlar.

http://www.romainjerome.ch/

Yönetmen olursan bir tanede bana al.. dualarım senınle

• Hasan abim bunu alcak gibi

• Hasan abim kızma İnan gönlümden bu geçti
  •  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.