Şimdi Ara

bugun gordugum havalı tabanca

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • canlı gordum.gercek gibi.agırlıgı.calısma sekli.beyaz renk gez arpacık
    bb atanları hic sevmezdik ama bunu eline alan satın almak istiyor

link

http://www.replicaairguns.com/posts/2013/1/31/kwc-m1911-model-a1-tac-co2-blowback-bb-pistol-table-top-revi.html

video
    https://youtu.be/_SyvBui2-2o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 22 Şubat 2017; 18:13:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyat nedir bilginiz varmı ?
  • Benim envanterimde olan bir silah. Piyasada şu an 500tl. Civarı bulabilirsiniz. Kwc tanfoglio witness veya bende olan cybergun blackwater tavsiyemdir.

bugun gordugum havalı tabanca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 22 Şubat 2017; 21:2:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halfone

fiyat nedir bilginiz varmı ?

https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=1341

kwc-swiss arms ve cybergun aynı fabrikanın aynı kalitede fason üretim silahlarıdır. Çalışma prensipleri aynı olmakla birlikte sadece görünüşleri farklı versiyonları vardır. Gerçekçilik bakımından orjinalinin birebir aynısıdır, blowback mekanizmaya sahiptirler ve 1 tüple tam güçte 45-60 atış yapabilirler. Alaşım metal yapıda ve 1000gr. a yakın ağırlıktadırlar. Bb atmalarından mütevellit pellet atanlara oranla isabette bir tık aşağıda olsalarsa tahribat konusunda pelletlerden çok daha üst seviyelerdedirler. Ben klasik tabanca sevdiğim için witness bakıyordum ama o sıralar stoklarda olmadığı için black water r2 aldım. Dediğim gibi görünüş bakımından farkı olsada birebir aynı mekanizma ve malzeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 22 Şubat 2017; 21:30:4 >

• teşekkürler bende bir tabanca bakıyordum; denk geldi :)
  • Keske yerli ureticilerde girse blowbackli replika isinede insancil fiyatlara alsak. Saglam gbblere 650 tl falan istiyor bayiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Gani pt85 tavsiye ederim bunlar yerine, swissarms olanı inceleme fırsatım olmuştu kasa ağır ama çok ince bir yapısı var silahın.gamo pt85 daha çok kabul gören ve kullanılan bir modeldir havalı tabancalar arasında ve güzel taraflarından birisi de çift taraflı şarjörü var yani tek seferde yanlış hatırlamıyorsam 16 pellet alabiliyor böyle

Pt85 te kullandım, o da çok güzel, isabetli, ele oturuşu muazzam ama verdiği gerçekçilik hissiyatı pek tatmin etmemişti beni. Birde 8 pellette şarjör çıkarıp ters çevirip takmak zor gelmişti... Ama şunu da belirteyim co2 tabancalar ilk zamanlar çok eğlenceli olsada kısa süre sonra sıkıyor zevk vermiyor. Şu an sadece tetik ezme, nefes kontrolü, iki göz nişan alıştırmaları için kullanıyorum.

• aslında ekol firmasının piyasadaki bu boşluğu dolduracak bir çalışmasını bekliyorum. yerli malı avantajını kullanarak bizlere ekonomik birer ürün çıkartsalar piyasanın bir kısmına hakim olacaktır diye düşünüyorum.
  • ASG STI DUTY ONE tavsiye edebilirim, belirttiğin silah ile gücü hemen hemen aynı hatta biraz daha fazla ve daha ucuz. Ben de bunu kullanıyorum, blowback (hareketli) modelini. 390-350 FPS aralığında atış yapıyor, Youtube'da incelemelerini bulabilirsin. BoldAction arkadaşın önerdiği Blackwater'dan da daha güçlü ve daha ucuz.

Piyasada 375-500 arası geziniyor ama en ucuz burda buldum ben;
    TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JumarQuadra -- 14 Haziran 2017; 18:53:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.