Şimdi Ara

Yivsiz Tüfeğe Sonradan Ray Monte Edilir mi? Tüfek Önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Burris FastFire II Red-Dot'um var, fakat elimdeki sarsılmaz yarı otomatik tüfekte ray sistemi olmadığı için kullanamıyorum, sarsılmazı aradım, sonradan ray montajı yapılırken kasa çatlıyabiliyormuş, üretim aşamasında yapılması gerekirmiş, bu nedenle hem red dot takabileceğim hem de ağırlıklı olarak domuz avı için kullanabileceğim 2. bir tüfek ihtiyacım var, bu ihtiyaçlara ve kullanıma en uygun marka model sizce hangisi olur ? veya sonradan ray montajı yaptıran oldumu? red dotu 250 dolara abd den getirttim ama 1 senedir denemek nasip olmadı:(
     Yivsiz Tüfeğe Sonradan Ray Monte Edilir mi? Tüfek Önerisi? Yivsiz Tüfeğe Sonradan Ray Monte Edilir mi? Tüfek Önerisi? Yivsiz Tüfeğe Sonradan Ray Monte Edilir mi? Tüfek Önerisi? Yivsiz Tüfeğe Sonradan Ray Monte Edilir mi? Tüfek Önerisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H_B_ -- 22 Şubat 2015; 15:29:03 >

• hocam bütce belirtmemişsiniz.

ayrıca yerli malı mı istiyorsunuz yoksa ithal mi ? pompalımı istiyorsunuz yarı otomatikmi? kapasite tercihiniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yari otomatik 1500 tl civari uygun olur diye dusunuyorum

• İthal pahali olur bu fiyata sanirim yerli alinabilir, 4+1 veya 5+1 cok onemli degil, onemli olan problem cikarmasin, tutukluk vs. Ve red dot takabileyim

• 1500 lira civarına armsan armtac ve hatsan mpa önerebilirim. üzerinde ray takılı red dot takılabilir

• Tüfek konusunda her platformda bilgi kirliliği var.
    Tüfekte önemli olan tasarım, işcilik ve doğru malzemenin kullanımıdır.
    Ömür testinden geçmiş,tüfeğin üretimi oturmuş olması gerekiyor.
    Bu konuda birçok başarı hikayesi var.Bunlardan bir tanesini sizinle paylaşacağım.
    Akdaş kinetik modeli Amerika'da Benelliyle kıyaslanmış Benelli 17 bin atışta tutukluk yapmıştır.
    Akdaş Kinetik 12 kalibre temizlemeden 21 bin atışta yeterli denmiş ve atış durdurulmuştur.
    Tüfeğin atış ömrü 15000 olduğu düşünüldüğünde bu bir başarı öyküsüdür.
    Buna istinaden Amerikadan 10000 adet sipariş alınmış ve teslim edilmiştir.
    Yerli iyi tüfekler müdaili ithal tüfeklerle karşılaştırıldığında çok ucuzdur.
    http://taktiktufek.com/urun/akdas-ak-212-w-semios-otomatik-av-tufegi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.