Şimdi Ara

Bugün diş teli taktırdım (2.gün)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
90
Cevap
2
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 48
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 25
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 14
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Huawei16 (25 mesaj) *No Fear* (8 mesaj) KutsalBakire (4 mesaj) merokartal (3 mesaj) waeder (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (33 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bugün diş teli taktırdım (2.gün)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    70 Mesaj
    Ben kolada içtim yemekte yedim 5 ay oldu doktor dün her şeyin cok iyi gittigini söyledi :) aman braketlere dikkat hocam kirilmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    993 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Huawei16

bende ön dişlerle yiyemiyom küçük küçük bölüyom en arka dişlen yiyom :D

Benimde oyle iste

|
    |
  • Teğmen
    246 Mesaj
    Benimde dün alt teller takıldı toplamda 2 ay oldu alıştım ama o ayda bir yapılan gerdirmeler yok mu 2 gün yemek yiyemiyorum resmen. Diş teli olanlara Allah yardım etsin sabır isteyen bir iş.
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

S.a hocam benimde ilk üste taktılar , alta taktıkları zaman üsttekileri çıkarıyolarmı çıkarmıyolarsa ozaman harbi kötü olur
    |
    |
    waeder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    246 Mesaj
    quote:

S.a hocam benimde ilk üste taktılar , alta taktıkları zaman üsttekileri çıkarıyolarmı çıkarmıyolarsa ozaman harbi kötü olur

Üsttekilerde duruyor. Benim altlar hiç yamuk değil sadece üstteki yamuk olan 3 dişi dengelemek için takıldı. Ama alt dişler üst dişlere vuruyor yan dişlerle ısıramıyorum ağrısıda cabası. Alt dudağım resmen parçalandı ama tele alıştığım için ağrının geçmesini bekliyorum yarın öbürgün geçer sonra önümüzdeki ay yine aynı işkence :)
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

fena çekçemiz var desene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huawei16 -- 2 Şubat 2015; 22:36:35 >
    |
    |
    waeder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1439 Mesaj
    Benim 2. Gün ama cigneyemiyorum alttada tel olsa tamamda plastik bir sey var disleri saran.Corba çeşitlerini denemekten bir hal oldum.

• Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

2 hafta sonra rahat rahat çignersin ama benim braketlerden biri sallanmaya başladı korkuyom çıkacak diye o tarafla yemek yemem bi daha 14 gün sonra randevum var inşallah çıkmaz ozaman kadar
    |
    |
    Obilux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    Gecmis olsun hocam, benimde takali 6 ayi gecti teli hissetmiyorum bile takili oldugunun farkinda olmuyorsunuz bi sure sonra

|
    |
  • Binbaşı
    1439 Mesaj
    quote:

2 hafta sonra rahat rahat çignersin ama benim braketlerden biri sallanmaya başladı korkuyom çıkacak diye o tarafla yemek yemem bi daha 14 gün sonra randevum var inşallah çıkmaz ozaman kadar

İnşallah hocam bu gün baya acıldım ama aperey yüzünden ön dişler kapanmadığından ufak parcalar halinde olan yemekleri yiyorum mesela bu gün canım tost istedi yiyemedim(Ekmek iceren şeyleri denemiyorum bile.)
    Edit:Her zaman yanımda sıcak suyum ve hazır corbam olacak yarından itibaren pek cesit yoktu ezogelin ve tavuk corbası stokladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obilux -- 8 Şubat 2015; 19:09:13 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.