Şimdi Ara

Bugün diş teli taktırdım (2.gün) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
2.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende şimdi fark ettim
  • Eğer ağrı yaparsa Kloroben garbara al çalkala ağzını iki üç dk ağrıyı azaltır biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huawei16

ilk olarak devlet hastanesindeki doktora gittim oradan sevk aldım sonra özele başvurdum diş teli taktırcam diye 5 bin tl dediler sevk kagını verdikten sonra 3.700 e düştüler bugun de ilk gün olarak 300 tl verdim
    diş teli takarken agzını hiç kapatmaman gerikiyo onun haricinde takılrıken acı sızı yok

yarın ben de taktırıyorum hocam bakalım. tam nasıl oluyo az daha anlatsanız hasta koltuğuna yattıktan sonrasını yani ne işlemi yaptılar anestezi falan
  • *No Fear* kullanıcısına yanıt
    hasta koltuguna yattıktan sonra ben gözleri kapadım çünkü üstten ışık vuruyo rahatsız oldum ama bi ara agzım açık kalsın diye bişey taktılar sonra fotograf çektiler o halde çok kötü oldum o sıra fotografa ne gerek var la :D
  • 4 şubatta bende taktiriyorum

• şimdiden h.olsun
  • 3 ay oldu ben de taktirali. ilk 1 ay cok kotuydu de gecen ayvalik tostu yedim o derece alistim :D

• quote:

hasta koltuguna yattıktan sonra ben gözleri kapadım çünkü üstten ışık vuruyo rahatsız oldum ama bi ara agzım açık kalsın diye bişey taktılar sonra fotograf çektiler o halde çok kötü oldum o sıra fotografa ne gerek var la :D

Eger dis yapiniz farkliysa kaynak olmasi acisindan foto cekebiliyolar hocam

• Elma, havuç vb şeyleri doğramadan yemeyince braketler kolay kolay düşmüyor zaten artık pek ağrı yapmaz lastikleri takana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *No Fear*

quote:

Eger dis yapiniz farkliysa kaynak olmasi acisindan foto cekebiliyolar hocam

olabilir Tabi :D

• bende taktırcam kaç sene takacaksın birde neden taktın dişlerin üst üstemiydi yamuk muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedili Kola

bende taktırcam kaç sene takacaksın birde neden taktın dişlerin üst üstemiydi yamuk muydu?

1 1,5 sene takıcam diastema vardı :D diastema google da bulabilrisniz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arno Dorian

Hazir corba ic. Riske girme hic :)

Slogan, reklam gibi olmuş
  • quote:

quote:

bende taktırcam kaç sene takacaksın birde neden taktın dişlerin üst üstemiydi yamuk muydu?

oo hocam sen 1 1.5 sene takacaksan ben 5 sene takarım herhalde üst üste benim köpek dişleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: KutsalBakire

ben 7 sene kullandım merak ettiğin ne varsa özelden sor cevaplarım kardeşim.

Hocam benim sağ ön diş hafif yamuk biraz çapraz gibi sadece 1 diş için teli sadece üste mi takarlar acaba yoksa 2 tarafada mı ?

• hele bi kontrole gitte doktor söyler
  • DÜN PÜSKİVİ YİYEBİLER MİYİM DİYODUN NE OLDU YEDİN Mİ ? AYRICA HER GÜN TAKİP EDİCEM ASİTLİ İÇECEK YASAQ

• Git ye ne yiyeceksen ben eve gider gitmez güzel bir menemen yapıp yemiştim
  • Ben de uzun süre tel kullandım,sıkıntılı bir şey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

oo hocam sen 1 1.5 sene takacaksan ben 5 sene takarım herhalde üst üste benim köpek dişleri

Çekerler onları.benimde kopek dişlerini cekiyolar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.