Şimdi Ara

bugün alinan kasa-monitör çalışmamasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bugün kasa topladim ve yeni bir monitör aldim. kasayi monitöre baglayinca "no video input" hatası alıyorum. kasayi televizyona taktim sorunsuz çalışıyor. monitörü de laptopa taktım o da çalışıyor. şaştim kaldim sıyırıcam birazdan. sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

• İnternetten biraz göz attım pcyi açıp kabloyu bir kaç kere çıkarıp tak olmazsa birde monitörün kablosunun kasaya giriş yerini kontrol et derim yamukluk veya kırıp bir sey olabilir

Edit: ekran kartı ve anakartin yerleştirmesini yanlış yapmak bu sorunu dogurabiliyormuş kontrol et derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Flag -- 15 Şubat 2016; 0:58:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam acaba vga girisinde bir sikinti olabilir mi kasanin? vga kablosunda sikinti yok laptopu bagliyorum monitore dedigim gibi. hdmi da calisiyor aklima bi tek vga yongasinda sorun olmasi geliyor.monitorun bir de dvi girisi var yarin kablo alip denesem mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasayı monitör bağlamadan açıp, sonradan VGA bağlantısı yapmayı denediniz mi?

• Monitörü al çöpe at

• hdmi kablosuyla kullanıyosan monitör menüsünden output seçmen lazım bende de aynı sorun vardı düzelttim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.