Şimdi Ara

bug buldum sanırım, fakat..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu gün bir olay olmuş sanırım ekşiden okudum.o olay sayesinde bana da birkaç bilgi geldi.bunlardan birinde gun hocamın tel numarası da vardı.konusunu açsam mı açmasam mı diye düşündüm çünkü ben bunu yazdım ya, başkası da numarayı bulup gun hocamı rahatsız eder ben suçlu çıkarım diye.şimdiden söyleyeyim numarayı kimseyle paylaşmadım.bu önemli bir olay mı bilmiyorum; gun hocam numarasını forumda hiç paylaştı mı, başka ortamlarda paylaştı mı diye.numarayı sorgulattım gün oksay çıktı.

durduk yere banlanmayacaksam açığı söylemek istiyorum.bu açığı paylaşmada tek niyetim gun hocamın rahatsız edilmemesidir bu bilinsin.bu durumla ilgili gun hocam bana dönüş yapar ise çok sevinirim.

• gun hocama daha rahat ulaşabilmeleri için rds ve powerstorm agalarımı haberdar ediyorum.
  • Bana özel mesajdan iletirseniz durumu sevinirim.
  • pm atıldı.

şu an çıkmam gerek, kafanızda soru varsa yazarsınız ben yarın bakarım pme.

açıklama beklediğimiz konuya da uğrarsanız çok sevirim.bayağıdır bekliyoruz hocam.
  • hocam son attığınız pme cevap atamıyorum.başka pm atmayı denedim atılıyor fakat konuşmamıza cevap atamıyorum bir türlü.toplu konuşma olduğu için mi cevap atamıyorum anlamadım.el değmişken bakın isterseniz.
  • hocam pmden kapatıldı demiştiniz.ben de bakmıştım kapatılmıştı cidden.ama bu gün yeni bir bilgi daha geldi.kontrol ettim kapattığınız açık tekrar açılmış sanırım.bir kontrol ederseniz iyi olur.
  • Bakıyoruz teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Bakıyoruz teşekkürler.

hocam işinize karışmak gibi olmasın ama, bence *** silin gitsin.bir üyenin forum sahibinin bilgilerine ulaşması bu kadar kolay olmamalı bence.

edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bz9ai -- 10 Nisan 2013; 16:06:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.