Şimdi Ara

Buda Neyin Nesi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Magic Bag deki potları normalde bile kullanamazken nasıl tezgaha koyacak anlamadım.
    Ayrıca pusdan alınan potların ağırlıkları farklı.

Bu resimde iki grup potlarında ağırlıkları aynı.

Buda Neyin Nesi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkkeyp

Magic Bag deki potları normalde bile kullanamazken nasıl tezgaha koyacak anlamadım.
    Ayrıca pusdan alınan potların ağırlıkları farklı.

Bu resimde iki grup potlarında ağırlıkları aynı.

Buda Neyin Nesi...

sana anlayayım magic bag ile nasıl olduğunu

üstüne 100 mana al ve magic bag e koy magic bag de kalsın manalar sonra bir daha 100 mana al
    magicbagdeki manaları üstüne cek ama diğer manalarla üst üste koyma başka kutucuğa koy ondan sonra bir bakmışsın ki 100 er tane mana olmuş invertoryde 2 tane

edit:resimli anlat diyorsan gireyim chara resimli anlatayım ama magic bag ın varsa çok kolay bir şekilde yapabilirsin yukarıda anlattığım gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enisten -- 23 Nisan 2008; 0:12:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: muskeder

biraz bilgin varsa pusdan cekilen manalar petler hemesden acıldıktan sonra satısa sunulabiliyor ve senin gibi ler onları alıp bizlere para kazandırıyor düsüncesi altında olanlar oyun içinde cok cok cok ucuza alabilkcekleri manaları pusdan cektikleri g1 kredileri ile yani ytl yle büyük bir kazık yiyerek alıyor ve farkında bile olmuyorlar

tanesini 500k ya çekince görürsün kimin kazık yediğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F4TE -- 23 Nisan 2008; 19:44:43 >

• Evt arkadasllar son gunlerde 100 100 mana koyuolar ama pusdan cekilenler satılmas (Zten 3 kg NPC deki potlar PUSTAKİler 1.5 kg mana için ) ama adamalr 100 100 mana koyuo ve ayrıca entacent scrol(30 def 50 ap veren agactan dusen scrolları da pazara 20 20 koyuolar odamu PUS da war :S) bunu nası yapıolar anlamadım...(PUSTAN CEKTİGİN DESTEYİ TEK TEK SATAMASSIN AMA ADAM TEK TEK SATIO(100 95 99 100 ...) tane fln kalmıstı az sonra geldim 70 - 90 ... gibi kalmıstı 500 k dan mana potu cektiler ceken kimse
  • amma uzadı ha

Buda Neyin Nesi...

Buda Neyin Nesi...

Buda Neyin Nesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muskeder -- 23 Nisan 2008; 20:12:15 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.