Şimdi Ara

bu zamana kadar ki izlediğim en iyi dizi bence

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OZ'du. yada en iyi dizi kadrosu OZ'daydı. OZ'da oynayan her bir oyuncu ayrı bir efsane. çok da dizi izlemedim. Mesela GOT, TWD, Vampirli kılıçlı savaşlı dizileri hiç izlemedim. Ben onları beğenmiyorum ilgimi çekmiyor. Tabi herkesin görüşü fikri ayrıdır. OZ kimine sıkıcı gelebilir. sonuçta eski bir dizi ve görüntüler cam gibi HD değil. Kimisi izlerken sıkılabilir ama kendini dizinin içinde hissettiğin zaman işte o hissi o duyguyu yakaladığın zaman OZ efsanelerin arasına girecek. hadi byeeaaeaağğğ

• Breaking Bad'i izleseydin düşüncen değişirdi.

Şu ana kadar çekilmiş en iyi 3 dizi : 1) Breaking Bad 2 ) Game of Thrones 3 ) Prison Break

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasoy -- 1 Ocak 2017; 22:36:16 >
  • Yani kişiye göre değişir .Bence sherlock>lost>brbad
  • karasoy kullanıcısına yanıt
  • Nesli tükenmedi mi ya senin gibi tiplerin ? Hangi tipler ? Cevap : İzlemeden yorum yapan tipler
    Büyük ihtimal senden fazla dizi izlemişimdir. Zevkime de güveniyorum. Böyle kesin yazılan şeyler sadece komiğime gitti, belirtmek istedim.
    Tamam, dediğime geldik. Ben daha fazla izlemişim. İyi geceler.

Edit: Üstat niye sildin mesajı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 2 Ocak 2017; 1:0:42 >
  • izlemediğim dizi tarzından bahsettim vampirli kılıçlı savaş tarzı şeyleri izlemiyorum.

onun dışında popüler çoğu diziyi bitmiş dizileri bende izledim, devam edenleri izliyorum takip ediyorum. breaking bad prison break bunlar da kaliteli diziler elbette. OZ 10 puansa onlar 9.9'dur. OZ dizisine çok ısındım. dediğim gibi herkesin görüşü fikri ayrıdır.

mesela Arrow'un ilk sezonu OZ'dan da öte benim için efsane ama sonraki sezonlarda o en yüksek kaliteyi yakalayamadım.

Evet Sherlock' dan bahsetmeyi unuttum, şöyle unuttum, OZ ile Sherlock birbiriyle karşılaştırılacak dizi değiller. Bunu belirtmeliydim mesajda. Sherlock diziler arasında çok başka bambaşka bir boyuttadır. Sherlock ile bir dizi kıyaslaması kimse yapamaz. Herkes kabul edecektir Sherlock film gibi bir dizi.

şu an güncel olarak takip ettiğim ve merakla beklediğim 2 tane dizi var. birisi Gotham, diğeri de Shooter.

Shooter'ı izlediğinizi sanmıyorum ama bir bakın derim, Shooter tanıdık bir senaryoya sahip olsa da, ah bir keşfedilse, efsane diziler arasına girecektir. Shooter beni heyecanlandıran en sağlam dizi şu son zamanda.

Bitmiş dizileri izlerken, bir önceki bölüm diye tanıtım yaparlar ya, hani içinde bir kıpırtı oluşur, şu an Shooter'ı izlerken, bitmemiş devam eden bir dizi Shooter, o bir önceki bölüm girişini izlerken, o bitmiş efsane dizilerde içimde oluşan o kıpırtıyı hissediyorum Shooter'ı izlerken.

• Sopranos
  • OZ efsane hakikaten
  • OZ,Sopranos,The Wire,Six Feet Under

Her ne kadar sevsem de yukarıdaki diziler varken BB,GoT gibi dizler benim için 2. planda olan çerezlik diziler
  • Breaking Bad, Game of Thrones, Narcos, The Walking Dead
  • Sopranos merak ettiğim izlemek istediğim bir dizi. Pskoloğa giden adam vardı değil mi onda. Karıştırmıyorum heralde. Yarım bıraktım ben o diziyi. Çok sakin geçiyordu başları. izlediğim vakit o kadar sakinlik için uygun değildim. Popüler dizileri izlemeye çalışıyorum. Aklımda Person Of Interest var ona da bakmaya çalışacağım.
    Prison Break?

Diziler dönem dönem en iyi olarak kategorilendirilebilir.

belki 15 yıl önce çekilen bir dizi bu diziden çok daha başarılı reytingler aldı?

tabi breaking bad ve GOT çok çok başarılı fakat prison break o kadar değil bence.
  • K.can.tas kullanıcısına yanıt
    bb ve got çerezlik?? tabi kendi görüşündür saygı duyarım. biri de çıkıp ER, seinfeld, friends vs gerisi çerezlik diyebilir..
  • spartacus çok sağlamdı öyle böyle değil çoooook. hiç bir yabancı dizi spartacus un tadını veremedi daha. got falan hikaye. o değil de got başlasa da izlesek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.