Şimdi Ara

Bu Yöneticiler İyice Azıttı Artık.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Musakka diyor yöneticiler kimseye gıcık kapmaz herkese eşit davranır.Al kapak aşağıda.Bende bundan sonra gıcık olduğum konulara seviyesiz cevaplar yazim kapattirim konuları ohh ne kıyak iş.En son baktığımda da seviyesiz bir yazı yoktu.Zaten o seviyesiz yazı neyse artık bilinmeyen o yazının silinmesi ve konunun durması gerekir tabi yöneticiler herkese eşit davranıyomuşmuşmuşşş.Ahh ahh o yöneticinin karanlık güçler gibi kapattığı konuyu ahh ahh niki belli olsaydı kapatabilicekmiydi?Cevap gönder diyom adam mesajda almıyor.

Merhaba, bir konunuz 'seviyesiz cevaplar' nedeniyle silindi. Bu özel mesaj sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Taşınan konunuzun adı: "Bu Kız Çok Tatlı Yaa. Chatroulette'ye Bile Giriyor.", içeriği aşağıdadır:

quote:

Orijinalden alıntı: Dexser

İlk videoyu şiddetle youtube'dan büyük boy 720p kalitesinde izlemenizi tavsiye ederim zaten hızlı doluyor.

Chatrouletteye bakarken rastgele buldum videoyu.Kız çok hoşuma gitti bayıldım resmen.Haber spikeri mi ne anlamadım ingilizcem kötü zaten.rocketboom sitesi filan diyor girdim ama bişe anlamadım.İngilizcesi iyi olan birisi ilk videoyu biraz anlatırsa sevinirim.

Youtube giremeyenler için ss çektim ama videonun yerini tutmuyor söyliyim.

quote:

İlk videoyu şiddetle youtube'dan büyük boy 720p kalitesinde izlemenizi tavsiye ederim zaten hızlı doluyor.

Chatrouletteye bakarken rastgele buldum videoyu.Kız çok hoşuma gitti bayıldım resmen.Haber spikeri mi ne anlamadım ingilizcem kötü zaten.rocketboom sitesi filan diyor girdim ama bişe anlamadım.İngilizcesi iyi olan birisi ilk videoyu biraz anlatırsa sevinirim.

Youtube giremeyenler için ss çektim ama videonun yerini tutmuyor söyliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexser -- 12 Mart 2010; 20:24:27 >

• Gösterimden kaldırılan konu içerisinde yazılan seviyesiz mesajlar sistem database'inde duruyor ve Bir yanlışlık görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krm-iks

Gösterimden kaldırılan konu içerisinde yazılan seviyesiz mesajlar sistem database'inde duruyor ve Bir yanlışlık görünmüyor.

Bu durumda benim yazdığımı desteklemiş oluyosun.

Forum yöneticlerine toz kondurdunuz çok şaşırdım.
  • Beşinci ekran görüntüsünü koymayasaydınız konu gereksiz mesajlar bölümüne taşınabilir oradan devam edilebilirdi. Ancak o ekran görüntüsü konu açmanızdaki samimiyeti bana göre ortadan kaldırıyor. Uygulanan yaptırım doğrudur.
  • quote:

quote:

Gösterimden kaldırılan konu içerisinde yazılan seviyesiz mesajlar sistem database'inde duruyor ve Bir yanlışlık görünmüyor.

Konunun silinmesinin doğru bir karar olduğunu söylemiştim ama siz farklı anladınız sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Beşinci ekran görüntüsünü koymayasaydınız konu gereksiz mesajlar bölümüne taşınabilir oradan devam edilebilirdi. Ancak o ekran görüntüsü konu açmanızdaki samimiyeti bana göre ortadan kaldırıyor. Uygulanan yaptırım doğrudur.

Beşince ekran görüntüsü ne?Youtube'a giremeyenler için SS çektim koydum 5.ekran nası oluyor herkes ss çekiyor.Daha güzel bi bahane bulamadınız mı?Bu forumda yöneticiler herzaman haklıdır onu sorgulamıyorum zaten.

quote:

quote:

quote:

Konunun silinmesinin doğru bir karar olduğunu söylemiştim ama siz farklı anladınız sanırım.

Peki o seviyesiz mesajın silinmesi daha doğru ve daha kolay ve daha basit ve daha kurallara uygun değil mi?Ayrıca ne söylemişler onuda merak ettim.

• Açılan konu içeriği seviyesiz mesajlara neden oluyorsa. Konunun gösterimden kaldırılması gerekmektedir.
  • yöneticiler;

bu adamın eski üye olduğunu bu üyeliğininde fake olduğunu sizlere iletmiştim inceleniyordu. bunu hala burda konuşturacakmısınız? ka günden beri buraya konu açıp yöneticilerde üyelerle dalaşıp duruyor sıktı artık hakikatten...

banlarsınız ama yine beğenmediği siteye geri gelir buna ne denir peki?
  • Beğendiğiniz bir bayan hakkında açtığınız konuyu içeriği uygunsuz olmasına rağmen ısrarla savunup zaman harcamayınız. Burasının bir donanım forumu olduğunu unutmayınız. Burada gönüllü olarak görev yapan arkadaşlarıma karşı kullandığınız kelimelere dikkat ediniz.

Konu kapanmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.