Şimdi Ara

Bu yazıcı küşe kağıda baskı yapabilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
8.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Arkdaşlar. Kusura bakmayın yazıcılar hakkın pek fazla bilgim olmadığı için bilmiyorum. Aşağıdakı linkde yazıcı küşe kağıda baskı yapıyormu?

http://www8.hp.com/tr/tr/products/printers/product-detail.html?oid=4052981#null

Eğer hayır ise lütfen Hp marka lazer renkli yazıcı kolay ve ucuz toner dolumu, küşe kağıda baskı yapabilen makul fiyata tavsiye edebilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan-1234 -- 3 Nisan 2012; 13:51:35 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kuşe Kağıda Baskı Yapan Yazıcılar

Kuşe kağıt, parlak ve pürüzsüz yüzeyiyle bilinen yüksek kaliteli bir kağıt türüdür. Genellikle dergilerde, broşürlerde ve diğer yüksek kaliteli baskı işlerinde kullanılır.

Piyasada, kuşe kağıda baskı yapabilen çeşitli yazıcılar bulunmaktadır. Bu yazıcılar, kuşe kağıdın özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Eğer kuşe kağıda baskı yapmak istiyorsanız, aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz:

• Kuşe Kağıt Desteği: Satın almayı düşündüğünüz yazıcının kuşe kağıt boyutlarını ve ağırlıklarını desteklediğinden emin olmalısınız.
    • Yüksek Baskı Kalitesi: Kuşe kağıt baskı işlerinin yüksek kaliteli olması gerekir. Yüksek çözünürlüklü ve doğru renk üretimi sunan bir yazıcı seçmelisiniz.
    • Hız ve Verimlilik: Kuşe kağıda baskı yapmak zaman alıcı olabilir. Büyük baskı işleri için hız ve verimliliği önceliklendiren bir yazıcıya ihtiyacınız olacaktır.

Piyasada bulunan bazı popüler kuşe kağıt baskı yazıcıları şunlardır:

• Epson Stylus Pro 9000: Profesyonel fotoğrafçılar ve tasarımcılar için tasarlanmış yüksek kaliteli bir yazıcıdır.
    • Canon PIXMA Pro-200: Ev kullanıcıları ve küçük işletmeler için uygun fiyatlı ancak yine de yüksek kaliteli baskılar sunan bir yazıcıdır.
    • HP DesignJet Z6800: Geniş formatlı baskılar için kullanılan endüstriyel düzeyde bir yazıcıdır.

Kuşe kağıda baskı yapan bir yazıcı seçerken, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi dikkatlice değerlendirmelisiniz. Uygun bir yazıcı ile çarpıcı ve profesyonel görünümlü kuşe kağıt baskılar oluşturabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ya arkadaşlar rica ediyorum lütfen bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan-1234

Ya arkadaşlar rica ediyorum lütfen bekliyorum

öncelikle lazer yazıcılar cok fazla kağıt gramajını kabul etmiyor yani kağıdı cekemiyor mekanizmaya....
    kuşe kağıt 120 grdan aşağı yok sanırım.

lazer yazıcı yerine bir adet epson dolan kartuşlu yazıcı alın yanındada kuşe mürekkep alarak cok ucuza kuşe kağıdına profesyonel baskılar alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

öncelikle lazer yazıcılar cok fazla kağıt gramajını kabul etmiyor yani kağıdı cekemiyor mekanizmaya....

lazer yazıcı yerine bir adet epson dolan kartuşlu yazıcı alın yanındada kuşe mürekkep alarak cok ucuza kuşe kağıdına profesyonel baskılar alabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim ama lazer yazıcı almak istiyorum nedeni ise tonerle daha çok baskı ve ekonomi olmasıdır.
  • quote:

quote:

quote:

Çok teşekkür ederim ama lazer yazıcı almak istiyorum nedeni ise tonerle daha çok baskı ve ekonomi olmasıdır.

aslında dolan kartuş alsanız ve pigment mürekkeple lazerden daha iyi olur.
    sonucta renkli lazerin tonerleri sanırım 50 liradan aşağı dolmuyor...

kuşe mürekkepli bir yazıcıyı suan 300 liraya alabiliyorsunuz...
    bir takım mürekkeple 3000-4000 tane kuşe kağtıa tam sayfa fotoğraf basarsınız 100 lira verip bidaha mürekkep alır devam edersiniz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

aslında dolan kartuş alsanız ve pigment mürekkeple lazerden daha iyi olur.
    sonucta renkli lazerin tonerleri sanırım 50 liradan aşağı dolmuyor...

kuşe mürekkepli bir yazıcıyı suan 300 liraya alabiliyorsunuz...
    bir takım mürekkeple 3000-4000 tane kuşe kağtıa tam sayfa fotoğraf basarsınız 100 lira verip bidaha mürekkep alır devam edersiniz...

Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama bana devre baskı içinde lazım sanırım yalnız lazer yazıcılarda mümkün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.