Şimdi Ara

Bu ülkede mühendis,doktordan daha çok temel bilimlerde uzmanlaşkış insanlara ihtiyacımız var. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
4.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • moleküler biyoloji ve genetik için hazırlanıyorum ülke umrumda degil imkan buldugum da kaçıcam fırsat olursa vatandaşlıktan çıkıcam kimse k.bakmsn ülkede 2.sınıf insan gibiyiz zaten banane şimdi atacılar yok atalarımız bırakmadı benim 2 atamda 1 i atatürkle birlikte kurtuluş savaşında digeri antebin kurtuluşunda savaşmış ama neye savaşmış şimdi düşününce bilemedim keşke toprak felan alsalarmış
  • HardHit kullanıcısına yanıt
    Ben Antepliyim hocam, hemşehri miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neidüğüblrsz kullanıcısına yanıt
    bende antepliyim :D nizip merkez fakat hep istanbul tarafında geçti hayatım
  • goygoy06 kullanıcısına yanıt
    Bu yoruma imzamı atarım.

"Matematiği yaparsan her şeyi yaparsın."

• Çok mantıklı aslında Temel Bilimler Önemli ama okuyanlar da öğretmen oluyorlar diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gözü Yükseklerde -- 18 Ağustos 2018; 20:42:36 >
  • armadillo dalagı kullanıcısına yanıt
    hocam geneli öğretmen oluyor diye biliyorum başka hangi alanlar var ben de odtü mat düşünüyordum da yazmadım
  • antepliyik yoorum.)
  • BAŞKOMİSER ORHAN kullanıcısına yanıt
    he yav tek dedemi görmeye giderdim onu da kaybettik artık anteple bir bagım kalmadı malesef baklavaların fiyatıda uçtu :(
    aynen rafık
    Bende Antep merkez hocam. Karaköyde dükkan vardı oralarda çocukluğumun zamanlarında İstanbul'da az zaman geçirmedim.

Hocam dediğiniz eleşteilerde o kadar haklısınız ki, ama şu ülkeyi başıboş bırakıp şu adamlara iyice ülkeyi teslim etmeyelim, Atatürk'ün gençliğe hitabede ön görüp bahsettiği gibi vakit vazifeye atılma vaktidir. Kişi değişir, dünya değişir. Bu ülke sizin gibi birini daha kaybetmesin

Tanıştığımıza çok memnun oldum hemşehrim.

Merkezde misiniz hocam

evet hocam gvdfl mezunuyum
    yazılım inşaat finans ekonomi.....İnternette yazar mezunların hangi alanlarda çalıştıkları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    1 ve 2. Sınıflar Gal

3 ve 4. Sınıflarda da yebaldaydım bende.

bilmiyorum bu ülkeye karşı artık evim yurdum diyemiyorum baglar koptu bende imkansızlıktan duruyorum kendimi geliştirip yurtdışında hayatıma devam etmek istiyorum olmuyor çünkü ...
  • Sen niye temel bilim yazmadın

• quote:

Orijinalden alıntı: golazena

her zaman üzerine bastıra bastıra söylediğim bir konuya deginmişsiniz hocam. malesef bizim ulkemizde temel bilimler ayaklar altında oysaki en onem verilen arşa çıkarılan bölümler olması gerek. birisi bir kere bir şey demişti hiç unutmam ben pragda bir kafaeye oturdugumda fizikçi oldugumu soyledigimde insanlarin bana hayranligiyla karşılaşıyorum turkiyedeyse tam tersi
    Fizik okurken kendini fizikçi diye mi tanıttın ?

Fizik mezunu olunca da fizikçi olmuyorsun orası ayrı. Lisansını fizik bölümünde okumuş biri oluyorsun.
  • Ne yalan söyleyeyim, risk alamadım.

Eylem ile söylem arasında çelişki yaşıyorum haklısınız

• Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    Okuduğunuzu anlayamama gibi bir probleminiz olduğunuzu düşünüyorum. Orada ne fizik okuduğumu ne de fizikçi olduğumu söyledim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.