Şimdi Ara

Bu Tv'ye ps4 olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sanırım TV fu ll hd değil.Olur ama oyunun grafiklerini tam olarak alamazsın.Bence alma full hd olsun yeter alacağın TV.Ama bu full hd değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HD ready televizyonmu kaldı hocam. hangi firma satıyor bunu. fıyatı cok fazla
  • Hocam bu mevcut olan tv . Ps4 almayı düşünüyorum o yüzden sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LG OPTIMUS

Hocam bu mevcut olan tv . Ps4 almayı düşünüyorum o yüzden sordum

Grafiklerden tam olarak verim alamazsınız.Ama yine de siz bilirsiniz.Ha kötü gözükür demiyorum güzek görünür yine ama full hd olamdığı için eski nesilden farkı kalmaz.Yeni nesilin amacı bu zaten.Daha güzel grafikler ve oynanış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Orijinalden alıntı: LG OPTIMUS

Hocam bu mevcut olan tv . Ps4 almayı düşünüyorum o yüzden sordum

Grafiklerden tam olarak verim alamazsınız.Ama yine de siz bilirsiniz.Ha kötü gözükür demiyorum güzek görünür yine ama full hd olamdığı için eski nesilden farkı kalmaz.Yeni nesilin amacı bu zaten.Daha güzel grafikler ve oynanış.

Anladım teşekkürler
  • bende yeni tv alacaksınız diye anlamiştim. ps4 bu tvde çalişir. fakat arkadaşlarında dediği gibi tam performans alamazsınız
  • Çalışır herhangi bir sıkıntı olmaz, hiç beklemeyin ps4 alın derim. Neticede elinizdeki tv, 720p çözünürlüğü işleyebilen bir tv'dir. Çok fazla sıkıntı olmaz, oldukça memnun kalırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

Çalışır herhangi bir sıkıntı olmaz, hiç beklemeyin ps4 alın derim. Neticede elinizdeki tv, 720p çözünürlüğü işleyebilen bir tv'dir. Çok fazla sıkıntı olmaz, oldukça memnun kalırsınız.

Yanıt verdiğiniz için teşekkür ettim..
  • Hocam tarih çok ilerledi biliyorum ancak şunu sorayım bende de 720p tv var grafikler baya düşer mi açıkçası korktum hafiften ya da 720p işlediği için 60 fps alır mıyım yani performans artışı olur mu teşekkürler şimdiden
  • merhaba tarih ileredi ancak boşuna konu açmayayım dedim ilk olarak grafikler rahatsız edici derecede düşer mi zaten televizyon 720p ancak boyutu çok büyük değil orta halli boyutu var rahatsız eder mi bir de 720p görüntü işleyeceği için performans artar mı teşekkürer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.