Şimdi Ara

bu sistem için ne dersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba. iyi forumlar. 7000 tl bütçe ile video edit-render ve ileri de ekran kartı güncellemesi ile 3d render belki de animasyon için sistem topladım. sizden yorum almak isterim.

bu sistem için ne dersiniz?

• Aynı parçaları daha ucuza alma şansın var, iyi araştırırsan tutar 6 bin liraya düşebilir.
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    tek firmadan almak işime gelir. bir de bu sitenin servisi fazla övüldü. orada toplayıp test yapılacak vs. bu garanti için sizce biraz fazlasını vermeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mösyöbovary

tek firmadan almak işime gelir. bir de bu sitenin servisi fazla övüldü. orada toplayıp test yapılacak vs. bu garanti için sizce biraz fazlasını vermeye değer mi?

Testi sen de yaparsın, enteresan bir iş yapmıyorlar, bana göre değmez sana göre değer.
    baktım da. bin tl fark edicek şekilde daha uygun fiyatlar bulamadım tr içerisinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mösyöbovary

baktım da. bin tl fark edicek şekilde daha uygun fiyatlar bulamadım tr içerisinde.

1000 lira olmasa da 500-600 lira fark eder.

Edit: Bazen yüksek bütçelerde 1 bin liralık farklar olabiliyor ama topladığınız siteye baktığımda uygun fiyatlar yazmışlar, oluşabilecek fark en fazla 300-400 lira civarlarında olur. Bence uygun ama işin teknik kısmı pek öyle değil, bu sisteme yakın bir sistemi 1-2 bin lira daha uyguna toplayabilirsin, bunun için daha çok araştırman gerekecek. Benim diyeceklerim bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neutumn -- 22 Nisan 2017; 17:36:45 >
    teşekkürler. 1700 veya 1700x işlemci

x370 yerine x350 anakart ve daha ucuz ssd ile dediğiniz gibi fiyatı 1-2 bin tl kırabilirim ancak uzun ömürlü olması için bunları şuanki tavan seçeneklerime başvurdum. vaktiniz olursa her türlü parça tavsiyesine açığım. iyi akşamlar.
  • Ramlerde 3000+mhz olursa tadından yenmez.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    İlk 3200mhz ram koymuştum ama o şekilde 7500tl oldu hatta anakartı da değiştireceğim için geçti omuüzden 2800 gibi ne düşğk ne yüksek ikisinin arasında bir hızda karar kıldım. Pek eleştiri ya da öneri gelmediğine göre ben bu sistemi haftasonu alayım artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.