Şimdi Ara

Bu senenin çalışma ortamı :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler öyle LED'lerle falan filan elimden geldiğince bir ortam hazırladım yorumlarınızı alayım

Not : Şerit ledlerin enerjisini Aerocool 1100W psudan çekiyorum.

Sistem:
    i7 3770K 4.5 GHZ
    CF HD7950
    MSİ Z68-GD80 ANAKART
    ZALMAN Z11 PLUS
    AOC 2369V
    Msi ge60 0nd
    Emektar Logitech Chillstream
    Sound omni blaster firmwaresi yüklenmiş Sound 5.1 Pro surround creative ses kartı
    Bir ses sistemi eksik
    Fotoğraflar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan387 -- 28 Ağustos 2014; 17:39:49 >

• Hayırlı olsun hocam maşallah sağlam duruyor zalman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justice4me

Hayırlı olsun hocam maşallah sağlam duruyor zalman :)

Teşekkürler , o kadar sağlam değil ya işte en ucuza en iyi sistemi nasıl toplarız diye uğraştık
  • Özel değilse , Toplam ne kadara mâl oldu dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olmuş kaça mal oldu ?
  • ZALMAN Z11 Kasa içindekiler ile yaklaşık 2300 TL ye mal oldu.
    Monitör vatandan 404 TL ' ye aldım.

Ama şuan ne kadar eski nesilde olsa performans istediğimi veriyor
  • Hayırlı olsun, kasa içindeki led hazır mı yoksa elektrikçiden alınma mı? Eğer elektrikçiden alınma ise nasıl bağladınz kasaya acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BORUBEY06

Hayırlı olsun, kasa içindeki led hazır mı yoksa elektrikçiden alınma mı? Eğer elektrikçiden alınma ise nasıl bağladınz kasaya acaba?

Elektrikçiyiz zaten evet normal iç ve dış aydınlatma için kullandığımız şerit ledlerden kullandım + ve - ucunu +12V molex power ' a bağladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan387 -- 29 Ağustos 2014; 16:06:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan387

quote:

Orijinalden alıntı: BORUBEY06

Hayırlı olsun, kasa içindeki led hazır mı yoksa elektrikçiden alınma mı? Eğer elektrikçiden alınma ise nasıl bağladınz kasaya acaba?

Elektrikçiyiz zaten evet normal iç ve dış aydınlatma için kullandığımız şerit ledlerden kullandım + ve - ucunu +12V molex power ' a bağladım.

Bende 90cm mavi 80 cm beyaz var. Ya molexi yaktım ya da tam bağlayamadım. MAvi yanmıyor beyaz yanıyor. Ama iş yerinde deniyorum 12v luk pos cihazı adaptöründe yanıyor mavi led. Acaba 550w psu mu çekmiyor ?

• Kasanın 2.el fiyatları nedir hocam ?
  • Kasa 2.el olarak istanbul tuzlada 140 tl diyordu bir arkadas uzak diye sifir aldim ben .

Mavi olan ledlerin toplam ne kadar amper gerektirdigini hesapla istersen pos cihaz kac amper ? belki tek bir kablodan gelen akim.yeterli gelmiyordur ona gore paralel baglarsin

• Güzel

• gayet güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.