Şimdi Ara

Bu sene yine rakibimiz IBB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene yine sampiyonluk yarisinda beraber oluruz.Gs ve FB baktigimda adamlar daha IBB seviyesinde degiller.2 3 transfer yapinca hemen sampiyonluk tribine giriyolar..IBB bu sene GS ve FB duman eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. Trabzon olur da, FB hakkında hazırlık maçlarına bakarak yorum yaptıysan sizden üstte bitirmemiz lazım ligi.

• benim bu yıl şampiyonluğa 2 tane adayım var 1- başakşehir 2 - trabzon

neden mi bu sıralama da beşiktaş yok ?

çünkü transfer yapmıyoruz. yapmayı geçelim daha takım da ki oyunculardan kurtulamadık . tolga, tosiç , aras , milosevic, pedro , veli , ömer gönder bunları çok mu zor.

yönetim çok ama çok yanlış ilerliyor. Millet deli gibi akıllı transfer yapıyor bizde tık yok .

özellikle kerim'in ve gökhan'ın başakşehir'e gitmesi çok kötü oldu .

Çok mu zor bir kanat , bir forvet , bir defans oyuncusu transfer etmek . 2 yıldır şampiyon oluyoruz ama neden transferde son günü bekliyoruz.

ben bu takımın bu yıl şampiyon olacağını düşünmüyorum . çünkü ümit görmüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NorveçliMühendis -- 20 Temmuz 2017; 23:36:6 >

• Sampiyon olamadiginiz zamanlarda da rakibiniz ibbydi sizin

• Feneri kötu goruyonuzda gorcez :). Bana başaksehirin ,fenerin kadrodaki oyunculardan hangisininden iyi söylesene gerci daha transferlerimiz bitmedi daha erken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 21 Temmuz 2017; 0:47:36 >
  • DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Oyunculara bakıcak olsaydık bu sene İngiltere' de City veya United şampiyondu veya 2015-2016 sezonundaki şuana kadar ligin en değerli kadrosunu kurmuştunuz ama sonuç ortada . Bana sorucak olursanız hazırlık maçlarına bakmak yanlış fener gene bu sene kafaya oynuyacaktır ama gs için aynısı söyleyemem ligin fb ibb ts ve bizim aramızda geçiceğini düşünüyorum
  • ligin en iyi rotasyon kadrosu ibb de an itibariyle tabii bjk nin alacağı forvet ve stoper önemli

adebayor
    cikalleshi
    mevlüt
    napoleoni
    batdal

elia mossoro visca
    kerim irfan can tunay

emre attamah
    gökhan mahmut

clichy epureanu da costa caicara
    alpaslan egemen chedjou uğur

volkan
    ufuk
  • FB'de Aykut var, yani zirveden kolayca kopmayacaklari kesin. Sampiyonluk tabi ki zor ama bizden sonra en cok sansi olan takim olarak goruyorum. Sonucta 70 puani defalarca gecmis, hatta 80 puani gecmis bir td. Kadro gecmis sezonlara gore sonuk kalsa da yine 70 puani gececektir.

GS'nin hic sansi olmadigi gibi bir de Ozbek ile kotu hoca getirme dongusune girdiler. Durmadan sezon ortasinda hoca gonderip, daha kotusunu getiriyorlar. Tudor'u da bir kac ay sonra kotu gidis yuzunden kovup, muhtemelen daha kotusunu getirecekler. Bu sezon Ilk 5'e girerse diye taraftar adak adasin.

IBB ne yapar? Gecen sezon 70 puani gecmesi surprizdi, cunku kadrosu iyi degildi, bu sezon 70'i gecmesi surpriz olmaz ama ne kadar transfer yapsa da kadro kalitesi BJK ve FB'ye gore dusuk. Bence sampiyonluk sansi FB'ye gore daha az.

TS gecen sezona oranla cok daha iyi olacaktir ama 70 puani kesin gecer diyemem. Bence bu sefer 60-65 arasi puan toplar gibi.

BJK'den fazla bahsetmeye gerek yok. Kisaca bana gore 70 puani gecmesi muhtemel olan takimlar, sampiyonluk sanslari sirasiyla BJK, FB, IBB.

• Sizin rakibiniz her zaman Başakşehirdi zaten :) bir değişiklik yok.
  • Biz zaten yokuz da fenere nasıl bu kadar çabuk kanaat getirdin ? Haftaya avrupa maçına çıksınlar bi görelim ne var ne yok. Bu sene geçen sene ki kadar kolay olmayacak başakşehir bomba transferler yapıyor fenerde geçen seneden iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Sizin rakibiniz her zaman Başakşehirdi zaten :) bir değişiklik yok.

Acınası haledesiniz

• istanbulda çöp vergisi, elektrik vergisi şu bu artarsa şaşırmayın...
  • Ben Basaksehir'in gecen sene kadar iyi bir performans gösterecegini düsünmüyorum. Bu sefer daha bir toplama kadro oldu gecen seneye göre.Birbirleriyle uyum sorunu yasayabilirler.

Tahminimce ilk 2 Besiktas - Fenerbahce arasinda olacaktir. GS'den bir cacik olmayacagi belli oldu. Kadrolari da gecen seneye nazaran daha kötü seviyede.
    Sol bekleri ve sağ bekleri sizden daha iyi. Visca sizin toplam hücum gücünüzden daha değerli. Elia transferi çok başarılı, hücum kanatları da sizden daha iyi. Orta sahanızın defansif tarafına lafım yok ama ofansif tarafı sizden daha iyi.

Geriye ne kaldı?

Kaleci stoperler ve forvet. Kaleci ve forvet sizin muallak. Volkan ve VPörsük ne verecek belli değil. Sadece stoper bölgeniz, ve onun hemen önü olan defansif orta saha kısmınız BB'den önde. Bunun üzerine Abdullah Avcı faktörünü de koy.

Hayal satmayın, satanlara inanmayın.
  • ariaven A kullanıcısına yanıt
    Hem fikirim. Bu kadar çok transfer BB yapısına göre değil. Bir ikincisi artık diğer takımlar BB'ye farklı göz ile bakacaklar. Ben BB bu sene çuvallar diyorum.
  • Ibb iyi transferler yapti, bence gecen seneden daha iyi olacaklar bu sene. Bence Bjk, ibb ve Fb ilk 3 te yarışacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Sol bekleri ve sağ bekleri sizden daha iyi. Visca sizin toplam hücum gücünüzden daha değerli. Elia transferi çok başarılı, hücum kanatları da sizden daha iyi. Orta sahanızın defansif tarafına lafım yok ama ofansif tarafı sizden daha iyi.

Geriye ne kaldı?

Kaleci stoperler ve forvet. Kaleci ve forvet sizin muallak. Volkan ve VPörsük ne verecek belli değil. Sadece stoper bölgeniz, ve onun hemen önü olan defansif orta saha kısmınız BB'den önde. Bunun üzerine Abdullah Avcı faktörünü de koy.

Hayal satmayın, satanlara inanmayın.

Beklerimiz bir kere bizim daha iyi Isla ,nabil dirarda bek oynayabiliyor. Gerci şener bile o kazmalardan iyi kalede volkan yok denebilir fabriden iyi olan kameni var tabi izlemediğiniz icon bilmemeniz normal :) hücum kanatlari bizden iyimis ayn böyle devam bir tek forvet kısmında haklisin dediğim gibi daha erken transfer sezonu kapanmadi.Görulen basaksehir daha trabsfer yapmayacak bizde 2 transfer ile kapatiriz forvet +kanat.

Isla'yı görmedik, o konuda haklı olabilirsin, çok yeni olduğu için atlamışım, yalnız BB'nin Brezilya'lı sağ beki de gerçekten iyi, sizinkini daha görmedik.

Ama;

Sen ciddi ciddi Clichy ve Hasan Ali'yi karşılaştırıyormusun?
    Visca ayarında kanat forvetiniz var mı sağda? Dirar deme, önce karar verin adam sağ bek mi sağ açık mı? O bile belli değil.
    Valbuena ve Elia'mı dersen ben Elia derim. En kötü eşdeğer derim.
    Emre 36 yaşındaki hali ile bile sizin toplam ofansif orta sahanızdan daha fazla katkı yaptı geçen sene. Mehmet Ekici'yi görelim bakalım. 6 ay top oynamadı adam.
    Kameni'yi oynamadan Fabri'den iyi ilan etmeyin. Hatırlatayım mı Van der Wiel meselesini? Onca atıp tuttunuz sene başı. Ne oldu? Önce izleyin sonra konuşun.

Hayal satmayın diyerek yanlış yapmışım. Hayal satın almayın, yine ağlarsınız sene sonu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.