Şimdi Ara

Bu sene yerleşirim seneye tekrar sınava girerim diyenlere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okul puanım yarıya düşerse düşsün biraz daha kasarım kapatırım farkı diyenler.Sakın böyle birşeye kalkışmayın.Sınava çok çalıştınız girdiniz baktınız ki ytü tutuyor ama okul puanı kırılmasaydı odtü tutuyordu.İşte burada dananın kuyruğu kopar.Bu olay adama çok koyar beyler.Sınava bir kez daha hazırlanırken bulursunuz kendinizi.

Kararlarınızı iyice düşünmeden vermeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivava8 -- 27 Temmuz 2011; 12:06:08 >

• Katılıyorum. Ben de öyle birşey yaptım
  • Bu hataya düşen çok var.Ben de onlardan biriyim.Yapmayın arkadaşlar tercih döneminde o kadar baskı oluyor ki üzerinizde böyle saçma şeyler düşünmeniz normal ama sakın bu saçma düşüncelerinizi faaliyete geçirmeyin.
  • ilk ve son kez yukarı
  • Ben bu baskıya dayandım 81 binden 44 bine geldim . Git 1 seneni boşa harcama aha birşey olur daha düşük yaparsan ne olacak dediler takmayın ilk defa girenler 1 sene hiç mi hiç kayıp değil. Ayrıca mezunken dershaneye gitmekde ayrı bir güzel oluyor

Biraz adam eksiltelim
  • ben tercihlerimde zaten yerleşme imkanım çok düşük olan yerleri tercih ettim. Gelirse çok çok mutlu olurum istediğim yerler çünkü gelmezse seneye zaten :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.