Şimdi Ara

bu sene sıralamalar nasıl gelir sizce (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +30 dakika. Tyt matematiğe 60-70 dakika ayırmakla 100 dakika ayırmak bir değil hocam. Adamlar ygs süresinden 5 dakika fazlasını 40 soru daha az olan bir sınav için verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fushen -- 2 Nisan 2021; 20:1:35 >
  • Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

Boyle düşünüyorum ben de.Şimdi çevremizde çalışmayan var vs yazanlar var ama çevren ne istiyor ne hedefliyor.Bu işe emek veren herkes için ev durumu çok daha iyi.

Ayrıca 342 puanlık liseden mezun oldum ve bir kere dershane,özel ders almadım.Einstein değilim ama YouTube çalışmak isteyene çok iyi imkanlar sunuyor yani bir fen liseli gibi eğitim aldım şu süreçte.Artık kitaplar video çözümlü olmayı bırakıp daha da ileri bir hal olan fasikül video anlatımına döndü.Zorlandigin bir konu mu var gidip fasikulunu alıyorsun en basitinden adam oradan sana konu anlatımını yapıyor.Her yayını alamiyorsun özgün soru mu görmek istiyorsun adam tek tek senin için soru seçip önüne sunuyor.Tek yapmak gereken çalışmak oluyor haliyle.Yanlış anlaşılma olsun istemem kendimi de hafife almak gibi bir gayem yok ama 2016 senesinde falan bu sınava hazırlanıyor olsaydım 11k dan değil 110k'dan belki mezuna kalırdım ve 2 sene çalışsam hedefimdeki yere gidebilecek seviyeye gelemez kırsalda hukuk okur geçerdim.Çünkü o dönem sadece bireysel çaba yetmiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

Hocam 3 ve 4 numaralı yazılarınıza tamamen katılıyorum.Benim bu sene 3.Mezun senem hedefim de yüksek.Bana kalırsa ilk etapta ilk 10K sıralamaları geçen sene ki kadar kötü gelmeyecek 2019 a yakın gelecek bunun başlıca sebebi bu sene ki sınavın mezunlar sınavı olması.Gerçekten 12 lerin azımsanamayacak kadar büyük bir kısmı çalışmayı bıraktı.Bir sonraki düşünce olarak bu sene konuların tamamın hala müfredatta olması.Son olarak bu sene sınav kalitesi olarak sağlam bir sınav gelicektir.Ösym şimdiye kadar üst üste iki sene çuvallamadı.Geçen seneden ders çıkardıklarını düşünüyorum.
  • Aynen öyle hocam. Çalışmayı bıraktı diyenler maalesef biraz kendilerini kandırıp vicdanlarını rahatlatmaya çalışıyor. Hedefi yüksek olanların çalışmayı bıraktığı falan yok. Geçen sene de pandemiden dolayı konular falan kalkınca herkes ölmüştü bitmişti çökmüştü depresyondaydı ne oldu peki ?? Sınavda hepimiz gördük. Geçen seneki yığılmada ayt mat ve 30 dakika kadar etkiledi en az bu evde kalma işi.

• Üzgünüm hocam ama dediğiniz gibi değil maalesef emin olabilirsiniz :)

• 2020 ile 2019 arasinda gelecegini dusunuyorum. 2020 gibi kotü olmaz, 2019 gibi iyi olmaz.

• En iyi 2020 gibi gelir
    Sıralamalar hiçbir zaman ileri çekmez, kendinizi buna alıştırın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben hedefi olan insanların çalışmayı bırakacağını düşünmüyorum ama çevremde cidden gecen sene çalışmayı bırakan cok insan oldu. %1.3 dilimden alan liseden mezunum. Bircok insan evde çalışamadığı için bile okula gitmek istiyordu. Ben daha kötüsünün geleceğini düşünmüyorum çünkü daha ne kadar kotu olabilir? Bircok arkadaşım sınavı yetistiremiyorken 30 dk etkisiyle one geçti. Gerci neyin ne olacagi sınavı görmeden belli olmaz. En iyisi elimizden gelenin en iyisini yapıp yola bakmak. :)

• Mezunlar iyi. 12'ler iyi. Sistemi herkes biliyor. Soru sayısı az. Vakit kaybettirici etken yok.

• 2018-2019 gibi geleceğine adım kadar eminim çevremde gördüğüm ogrenciler 480-490 puan ile alan liselerde okuyan çocuklar ve büyük çoğunluğunun netleri hala 70-80 lerde önceki senelerde 30 kişi bu zamanlarda 100+ yapıyorsa bu sene max 5-10 kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yksmagduruyum -- 2 Nisan 2021; 21:12:14 >
  • inşallah 2019 gibi gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mamga -- 2 Nisan 2021; 21:29:25 >

Siz de çok emin konuşuyorsunuz. Ama aşırı. Sanki tüm öğrencileri gözlemleyip istatistik çıkarmış gibi. Çok itici bir davranış bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mammamia01 -- 2 Nisan 2021; 21:34:13 >
  • 19-20 arasi gelcek

felaket tellaligi yapmanin anlami yok

tyt + 30 dk , konu eksilmesi ve ayt nin eleyiciliginin dusuk olmasi yigilmanin asil sebebiydi zaten

bu arada 12 ler arasinda asiri salanlar var her hafta iki ayri kurumda denemeye giriyorum tytlerin uctugu falan yok 100+ lar havada ucmuyo ozellikle ayt netleri asiri dusuk yapiliyor bunlar arasinda saglam ogrenciler var

genel olarak ders calismadan daralma var ogrencilerde bu da etkili olacak siralamalarda

ve ayt nin 2019 benzeri kalitede bir sinav gelince dengeli bir siralama ortaya cikacak

sinavdan sonra upppplarsiniz

hadi herkese kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA108A5BE -- 2 Nisan 2021; 21:36:26 >
  • mammamia01 M kullanıcısına yanıt

Pollyanna olup herkesi pışpışlayıp rehavete sürüklemektense gerçekleri söyleyip itici bir insan olmayı yeğlerim. Gözlemlerime analizlerime güveniyorum. Sınavdan sonra 2020’den iyi gelirse bir sürü konu açın rezil edin beni. Ben de sınava gireceğim kendi kötülüğümü niye istiyim

Hocam ea için ne düşünüyorsunuz? 2020×1.5'tan daha kötüsü gelirse kahrolurum..

• Ben eşit ağırlığa bu sene geçtim o yüzden çevremde falan pek eşit ağırlıkçı olmadı hocam. Ama dediğim gibi 2020’den iyi gelmesi imkansız bence. Eşit ağırlıkta konuların eklenmesi sayısala göre daha fazla etkileyebilir belki lti için konuşuyorum. Ama hedefi yüksek eacı zaten rahat rahat halleder 1 sene evde limit türev integrali. Belki biraz alt sıralamalarda rahatlama olabilir eşit ağırlıkta.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.