Şimdi Ara

BU SEFER YARILACAKSINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Günün birinde İstanbul’da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş.

Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bariyerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.

Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak. Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim. Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş.

Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış.

Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş.

Kaptan,
    "Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... Bu Kadıköy-Beşiktaş vapuru".

DİĞER ELİN NERDE ?
    Sarışın Cok guzel bir genc kadin bir gece klubunde stiptrizci olarak is bulmustu. İlk kez sahneye cikacagi icin cok heyecanliydi. Ancak isiklar uzerinde parlar parlamaz oyle bir alkis tufani koptu ki, heyecani hemen yatisti. Uzerindeki elbiseyi cikardiktan sonra, alkislar biraz azaldi. Coraplarini cikardiktan sonra ise alkis seslerinde biraz daha azalma oldu. Sutyenini cikardiginda salondan tek tuk alkis sesleri geliyordu.Nihayet,uzerinde kalan son giysi parcasini da cikarip atti. Artik salon dan tek bir alkis sesi bile gelmiyordu.

Vucudunun guzelliginden son derece emin olan yildiz adayi saskinlik icerisinde on masada oturan bir adama yanasarak sordu.

-"Sey acaba vucudumu begenmedinizmi?"

Adam heyecandan soluyarak:

-"Nereden cikardiniz bunu?" dedi.

-"Ne bileyim. Ben soyundukca alkislar kesildide."

-"Tabi kesilecek.İnsan tek elle nasil alkis tutabilirki?"

SARHOŞ

Sarhosun biri üst bas daginik bir halde karakola gelir, araba anahtarini göstererek komisere söyle der:

-"Komiserim su elimde gördügünüz anahtar var ya, onun üstünde az önce benim arabam vardi, simdi yok. Arabami çalmislar..."

Komiser sarhosa söyle bir bakar,

-"Sen önce kendine bir çeki düzen ver bakiyim su haline bak. Devletin komiseri önünde böyle fermuari açik durmaya utanmiyor musun?"

Sarhos pantolonunun önünde açik fermuara bakar, bakar ve söyle der:

-"Aha, kariyi da çalmislar..."

• Soyunan kız güzelmiş
  • süperrr
  • 2. Fıkra süper
  • oyum 1.fıkraya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenerz

oyum 1.fıkraya...

+1
  • ikisinede yarıldım tam anlamıyla
  • 3.sü süper ya
  • 2. ve 3. süpermiş
  • 1
  • harika üçü de
  • Hepsi güzelmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.