Yüzbaşı
07 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Sayin dh forum uyeleri uzun suredir foruma uyeyim ancak forumlara pek katilmadim. Bi konu hakkinda bilginize basvurmak istiyorum. 2001 model astra aracimin yaklasik 3 senedir klimasi calismiyordu. Komprasorun bozuk oldugunu ogrendik. Cok arastirma yaptim. Herkes 700 tlden agzini aciyordu. Komprasorun degismesi gerekiyor dediler. Dun komprasor yapimi icin 300 tlye bi yerle antlastim arabayi biraktim. Komprasor yapildigi halde klima calismadi. İftar dolayisiyla araba yetismedi bu sabah tekrar goturdum. Klima musirleri degistirildi. Komprasor yagi, klima gazi, komprasor tamiri, musirler dahil 500 tlye maal oldu. Bir arkadasim neden tamir ettirdin gene bozulur dedi fakat elimden gelen buydu. Daha fazlasina cikamazdim. Komprasoru tamir ettirmekle iyi yapmis miyim. Bozulabilir mi? Usta komprasor yada musirden cikacak arizalarda garanti veririm dedi. Sizce iyi yapmis miyim..

Telefondan girdigim icin bu sekilde yazdim. Tesekkurler hayirli sahurlar.
Arkadaşlar gaza zam mı geldi?
2001 model 1.6 astra g otomatik aracimiz var lpgye geceli yaklasik 4 ay oldu arac gazda calisirken sesi dizelmis gibi geliyor bir sikintisi felan yoktur dimi?
Ankara Gazi Universitesinde saat itibariyle dun saat 9.30da genel cerrahi anabilim dali prof. Dr. Murat Akin tarafindan goguslermdn doku alindi. Ayin 14unde hastaneye yatism yapildi izin werldi ewe dondm dun saban 9da hastanedydm we hmen ameliyata grdm. Ameliyat 1 saat surmus. Ne stend takildi nede korse kullaniorm. Sorusu olanlarin sorularni cewaplarm.
iyi geceler arkadaşlar
2001 model artra g aracımız var yol bilgisayarı yerinden çıktı ve yolda giderken ses çıkartıyor buda sinirlerimi bozuyor. yol bilgisayarını yerine nasıl takabilirim??
cevap veren arkaşalara şimdiden tşkler..
2001 model otomatik vitesli astramız var benzinli kmde yaklaşık 50krş benzin içiyor tüp taktırmayı düşünüyoruz hangi markayı önerirsiniz?? birde lpgde ne kadar yakar? cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler..
2001 model otomatik vitesli astramız var benzinli kmde yaklaşık 50krş benzin içiyor tüp taktırmayı düşünüyoruz hangi markayı önerirsiniz?? birde lpgde ne kadar yakar?
cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler..
arkadaşlar öncelikle iyi geceler..
telefonumun yan tuş kilidi tuşu bozuldu garantili olduğu için kvkya verdim yaklaşık 1 ay sonra teli aldım yan tuş değişitirilmiş fakat çalışmıyor gene garantiye geri verdim telefonu
aynı sorun tekrar olursa yeni telefon talebinde bulunabilir miyim?
arkadaslar 2001 model 2000 edition 1.6 16v otomatik astra sedan aracimiz war. Arabanin kac beygir oldugunu bilmiyorum ruhsatinda neymde yazmiyor.. Biliyorsaniz paylasir misiniz?
Arkadaşla iddaaya girdik.. Diyor ki c3le her türlü accent erayı geçrim ikiside dizel biri 1.5 biri 1.6 ama eranın beygiri daha fazla hangisi önde götürür?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 503
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 27.641 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.