Şimdi Ara

BU SAATTEN SONRA VESTEL BENİM İÇİN BİTMİŞTİR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 hafta öncesinde bir akrabam VESTEL Venüs telefonunda sorun olduğunu söyledi ve bu işlerden anladığımı bildiği için beni çağırdı, telefonun yakınlık sensörü ve ortam ışığı algılama sensörü çalışmıyordu, birisiyle konuşurken ekran açık kaldığı için kendi kendine görüşmeyi sonlandırıp başkalarını arıyordu, kısaca telefon olarak kullanılmayacak vaziyetteydi. Garantisi devam ettiği için evimin yakınlarındaki Vestel Yetkili Servisine götürdüm teslim ettim bana 1 hafta 10 gün içinde dönüş yapacaklarını söylediler. Telefon tertemizdi, ne bir çizik ne bir darbe vardı fakat gariptir ki beni arayıp anakarttaki bir plakanın yamuk olduğunu ve bu nedenle kullanıcısı hatası olduğunu ve 255 lira verirsem yapacaklarını söylediler, ne kadar üstelesemde garanti dışı olduğunu söylediler ve 2.eli 200 liraya bulunabilen bir telefon için 255 lira tamir ücreti istemekte ısrarlıydılar, sonuç olarak kabul etmedim telefonu aldım ve kendim içini açtım bahsettikleri parça ya fabrikadan o şekilde çıkmış ya kendileri yamultmuştu çünkü o parçanın sonradan o hale gelebilmesi için telefonun çok ciddi bir şekilde bükülmesi gerekirdi ki bu halde ne ekran sağlam kalırdı ne de kasa. İşin garip yanı ne biliyormusunuz, o parçanın bahsettiğim sensörlerle hiçbir bağlantısı yoktu, telefonun için açtım ve elimde bulunan eski LG G2 sensörüyle aynı olduğunu gördüm ve değiştirdim şu an telefon sorunsuz çalışıyor. Bu saatten sonra ne yerli malı olmasına ne de garantisine güvenirim, evime son aldığım eşyaların çoğu Vesteldi, TV den Ankastre ocağa kadar, hoş ankastre ocak ta düzgün çalışmıyor da neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pesimist94 -- 9 Mayıs 2018; 0:35:22 >

• Hiç başlamamalı zaten. Ben güvenmiyorum Vestel'e. 4 GB ram olan cihaza Snapdragon 430-435 koyup amiral gemisi diye satan bir firma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vestel ithal cihazlara ek vergiler koydurtan vestel di mi?

Benim için kötü malları pahalıya satan vestel yıllar önce bitmişti. Kürdan yapsa almam vestelden.
  • Söz konusu telefon olduğunda Güvenüssü servisleri tercih edilebilir.
    http://venusdestek.vestel.com.tr/Guvenussu.aspx
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.